Wyłącznie wyłączność - Recamp 7

Mar 22, 2017 · Time 2 min. czytania

Wyłącznie wyłączność. To tytuł wystąpienia trenera sprzedaży sieci Freedom Nieruchomości, Pawła Sobocińskiego na Recamp 7. Dowiedz się, jak pozyskiwać klientów na wyłączność. Nie tylko tych z polecenia, ale i z zimnych telefonów.

To już siódma edycja Recamp – największej imprezy w branży nieruchomości. Tym razem odbędzie się ona w Rawie Mazowieckiej, w Hotelu Ossa w dniach 17-18 marca. Jednym z prelegentów będzie Paweł Sobociński – trener i wdrożeniowiec w sieci Freedom Nieruchomości oraz autor bloga pawelsobocinski.pl. Paweł będzie mówił o tym, czym jest praca na umowach wyłącznego pośrednictwa i dlaczego liczy się wyłącznie wyłączność!

Wystąpienie Pawła odbędzie się w piątek 17.03, o godzinie 16:10. Opowie między innymi o tym, jakie zasady i sprawdzone narzędzia stosować, aby podpisywanie umów na wyłączność przychodziło z łatwością. W prelekcji nie zabraknie przykładów z czasów, gdy obecny szkoleniowiec Freedom był jeszcze pośrednikiem.

Link do pełnego programu konferencji Recamp znajdziecie tutaj.

Może to też Ci się spodoba

Czy Freedom Nieruchomości prowadzi szkolenia dla franczyzobiorców?

Czy Freedom Nieruchomości prowadzi szkolenia dla franczyzobiorców?

Pomysł masowej budowy mieszkań czynszowych. Czy to realne? Przegląd prasy 11.04.2023

Oprócz Bezpiecznego kredytu 2 proc. oraz darmowego kredytu proponowanego przez KO pojawiła się jeszcze trzecia koncepcja. Ten pomysł to masowa budowa mieszkań czynszowych. Czy ta koncepcja jest realna i jak wpłynęłaby na rynek nieruchomości? I jak obecnie prezentują się ceny nieruchomości? Zachęcamy do przeczytania naszego nowego przeglądu prasy! Spadek cen mieszkań z drugiej ręki coraz […]

Czy mogę liczyć na doradztwo inwestycyjne?

Czy mogę liczyć na doradztwo inwestycyjne?

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.