Jak znaleźć dobrego pracownika? Film z udziałem Agnieszki Grotkowskiej

Mar 22, 2017 · Time 1 min. czytania

Jak mantrę powtarza się ostatnio sformułowanie, że mamy do czynienia z rynkiem pracownika, który dyktuje swoje warunki pracodawcom. Jak wygląda sytuacja w branży nieruchomości? Jak znaleźć dobrego pracownika?

Prowadzenie skutecznej rekrutacji to wyzwanie stojące przed każdą firmą. Zwłaszcza w branży usługowej kapitał ludzki odgrywa kluczową rolę w odnoszeniu sukcesów przez markę. Jak w całym procesie pomóc może modny ostatnio employer branding? Jakie techniki stosować, aby zwiększyć ilość spływających CV? Jak znaleźć dobrego pracownika?

O tym wszystkim podczas transmisji live u Oskara Płukisa opowiadała Agnieszka Grotkowska, dyrektor zarządzająca ogólnopolskiej sieci biur Freedom Nieruchomości.

Link do zapisu wystąpienia znajdziesz tutaj.

Może to też Ci się spodoba

Jak być szczęśliwym zawodowo? Wywiad z mentorką Olą Romanek

Jakby to powiedział Leon Battista Alberti: Aleksandra Danuta Romanek to „człowiek, który potrafi dokonać wszystkiego, na co przyjdzie mu ochota”. Zajmuje się uszczęśliwianiem ludzi jako doświadczona liderka, mentorka i dyrektorka Fundacji Columbus. Dzięki niej prężnie kręcą się tryby Akademii Rozwoju Osobistego Columbus, a Strefa Lidera rozrasta się na całą Polskę. Jak być szczęśliwym zawodowo? O […]

Kiedy kupić mieszkanie? Prognoza na 2018 rok

Rokrocznie, to samo pytanie zadają sobie wszyscy, którzy planują nabyć nieruchomość. Czy faktycznie konkretny okres ma jakiekolwiek znaczenie i czy istnieje jedna odpowiedź na pytanie: “Kiedy kupić mieszkanie?”.

Czy otrzymam wsparcie w rekrutacji pracowników?

Czy otrzymam wsparcie w rekrutacji pracowników?

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.