Jak zostać liderem sprzedaży? Szkolenie Freedom Nieruchomości

mar 22, 2017 · Time 2 min. czytania

Jak zostać liderem? Jaką rolę w zespole powinien spełniać lider? Jak planować, wdrażać i kontrolować projekty? O tę wiedzę są już bogatsi partnerzy sieci Freedom Nieruchomości.

Kilka razy do roku, w najbardziej wyjątkowych hotelach w Polsce, na weekend spotykają się ludzie skupieni wokół wielkiej idei. Wymieniają się doświadczeniami, podnoszą swoje umiejętności sprzedażowe i menedżerskie. Wszystko pod okiem ekspertów w swoich dziedzinach. Trenerów takich jak Robert Zych – autorytet w dziedzinie coachingu sprzedażowego. Tym razem podczas szkolenia partnerów ogólnopolskiej sieci biur Freedom Nieruchomości rozmawialiśmy o tym, jak zostać liderem sprzedaży i nie tylko!

Poznaliśmy również kilka ważnych teorii, m.in.:

  • podstawy filozofii “ufaj i kontroluj”,
  • zasady skutecznego wdrażania zadań,
  • techniki unikania pułapek na etapie planowania,
  • algorytm przekazywania informacji zwrotnej,
  • budowanie motywacji pracownika.

W hotelu Tobaco w Łodzi spędziliśmy dwa dni. Teraz przyszła pora na wdrażanie zdobytej wiedzy i planowanie kolejnego szkolenia, które odbędzie się już w czerwcu.

Chcesz być częścią zmian na rynku nieruchomości? Chcesz dowiedzieć się, jak zostać liderem? Poznajmy się!

Może to też Ci się spodoba

Jak wyróżnić się na rynku? Strategia marketingowa biura nieruchomości

Opowiem o tym, jak mądrze i odpowiedzialnie prowadzić marketing we własnej firmie. Gdzie szukać wyróżnika, co świadczy o danej marce jako silnej oraz jak układać budżet marketingowy, aby długofalowo wspierał rozwój organizacji. Jak wyróżnić się na rynku? Poznaj zasady tworzenia strategii marketingowej biura nieruchomości! W poprzednim artykule omówiliśmy krok po kroku model biznesowy, będący swoistą […]

Rozwój pośrednika nieruchomości – na co możesz liczyć?

Planujesz zmianę pracy i myślisz o sprzedaży? Zależy ci na zrobieniu kroku do przodu i zastanawiasz się, jak wygląda rozwój pośrednika nieruchomości? W tym artykule przedstawię Ci, jak wygląda to we Freedom.

Pewny wybór 37. Rynek nieruchomości 2024. Prognozy

Pewny wybór 37. Rynek nieruchomości 2024. Prognozy

Rynek nieruchomości jest dynamiczny i podlega ciągłym zmianom. Wraz z końcem 2023 roku eksperci związani z branżą zastanawiają się, czego możemy spodziewać się w nowym roku, a dotyczy to zwłaszcza cen nieruchomości.

Ewelina Zdancewicz gru 28, 2023 · 13 min. czytania

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.