Jak zostać liderem sprzedaży? Szkolenie Freedom Nieruchomości

Mar 22, 2017 · Time 2 min. czytania

Jak zostać liderem? Jaką rolę w zespole powinien spełniać lider? Jak planować, wdrażać i kontrolować projekty? O tę wiedzę są już bogatsi partnerzy sieci Freedom Nieruchomości.

Kilka razy do roku, w najbardziej wyjątkowych hotelach w Polsce, na weekend spotykają się ludzie skupieni wokół wielkiej idei. Wymieniają się doświadczeniami, podnoszą swoje umiejętności sprzedażowe i menedżerskie. Wszystko pod okiem ekspertów w swoich dziedzinach. Trenerów takich jak Robert Zych – autorytet w dziedzinie coachingu sprzedażowego. Tym razem podczas szkolenia partnerów ogólnopolskiej sieci biur Freedom Nieruchomości rozmawialiśmy o tym, jak zostać liderem sprzedaży i nie tylko!

Poznaliśmy również kilka ważnych teorii, m.in.:

  • podstawy filozofii “ufaj i kontroluj”,
  • zasady skutecznego wdrażania zadań,
  • techniki unikania pułapek na etapie planowania,
  • algorytm przekazywania informacji zwrotnej,
  • budowanie motywacji pracownika.

W hotelu Tobaco w Łodzi spędziliśmy dwa dni. Teraz przyszła pora na wdrażanie zdobytej wiedzy i planowanie kolejnego szkolenia, które odbędzie się już w czerwcu.

Chcesz być częścią zmian na rynku nieruchomości? Chcesz dowiedzieć się, jak zostać liderem? Poznajmy się!

Może to też Ci się spodoba

Jak wyglądają obowiązki pośrednika nieruchomości?

Jak wyglądają obowiązki pośrednika nieruchomości?

Biuro nieruchomości w Gliwicach – na co zwrócić uwagę przed dokonaniem wyboru?

Przymierzasz się do sprzedaży nieruchomości w Gliwicach lub już jesteś w trakcie tego procesu, ale nie masz oczekiwanych efektów? Sprawdź, czy podjąłeś dobrą decyzję przy wyborze partnera.

15 książek, które każdy agent nieruchomości powinien przeczytać

Agent nieruchomości nie może pozwolić sobie na przerwę w swoim rozwoju. Tak zawodowym, jak i osobistym. Musi nie tylko szybko adaptować się do sytuacji na rynku, ale również reagować na zmieniające się potrzeby i oczekiwania klientów. Trudno jednak być na wszystkich szkoleniach branżowych i rozwojowych, bo czasem trzeba też popracować i w końcu wdrażać zdobywaną […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.