Jak zostać liderem sprzedaży? Szkolenie Freedom Nieruchomości

mar 22, 2017 · Time 2 min. czytania

Jak zostać liderem? Jaką rolę w zespole powinien spełniać lider? Jak planować, wdrażać i kontrolować projekty? O tę wiedzę są już bogatsi partnerzy sieci Freedom Nieruchomości.

Kilka razy do roku, w najbardziej wyjątkowych hotelach w Polsce, na weekend spotykają się ludzie skupieni wokół wielkiej idei. Wymieniają się doświadczeniami, podnoszą swoje umiejętności sprzedażowe i menedżerskie. Wszystko pod okiem ekspertów w swoich dziedzinach. Trenerów takich jak Robert Zych – autorytet w dziedzinie coachingu sprzedażowego. Tym razem podczas szkolenia partnerów ogólnopolskiej sieci biur Freedom Nieruchomości rozmawialiśmy o tym, jak zostać liderem sprzedaży i nie tylko!

Poznaliśmy również kilka ważnych teorii, m.in.:

  • podstawy filozofii “ufaj i kontroluj”,
  • zasady skutecznego wdrażania zadań,
  • techniki unikania pułapek na etapie planowania,
  • algorytm przekazywania informacji zwrotnej,
  • budowanie motywacji pracownika.

W hotelu Tobaco w Łodzi spędziliśmy dwa dni. Teraz przyszła pora na wdrażanie zdobytej wiedzy i planowanie kolejnego szkolenia, które odbędzie się już w czerwcu.

Chcesz być częścią zmian na rynku nieruchomości? Chcesz dowiedzieć się, jak zostać liderem? Poznajmy się!

Może to też Ci się spodoba

Przegląd prasy

Opóźnienie w starcie “Mieszkania na start”. Przegląd prasy 12.02.2024

Już wiadomo, że program “Mieszkanie na Start”, zastępujący ubiegłoroczny Bezpieczny kredyt 2 proc., nie wejdzie w życie w pierwszym kwartale tego roku. Według nowych zapowiedzi ma ruszyć “najpóźniej jesienią”. Pierwotnie program miał wystartować już w kwietniu.

Ewelina Zdancewicz lut 12, 2024 · 3 min. czytania
Nowa charakterystyka energetyczna budynków

Nowa charakterystyka energetyczna budynków – rewolucja, która niedługo wejdzie w życie

Sześć lat może się wydawać długim czasem, jednak w kontekście tak poważnych zmian można śmiało założyć, że jest to bardzo krótki okres. Zwłaszcza jeśli nowe przepisy wymuszą gruntowne remonty starych nieruchomości. Chociaż ta informacja nie jest potwierdzona, to jedno jest pewnie: już za sześć lat wejdzie w życie obowiązek budowania domów, które nie zanieczyszczają środowiska.

Ewelina Zdancewicz sty 29, 2024 · 3 min. czytania
Suburbanizacja

Suburbanizacja w polskich miastach. Co to jest?

Powstawanie miast-sypialni przez wiele osób postrzegane jest jako negatywne zjawisko, jednak to naturalna odpowiedź na rosnące ceny mieszkań oraz brak dostępnych lokalizacji w centrach miast. Zjawisko planowanego rozrastania się stref podmiejskich to suburbanizacja - sprawdź, na czym dokładnie polega oraz jakie niesie za sobą szanse i wyzwania.

Ewelina Zdancewicz sty 16, 2024 · 5 min. czytania

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.