O mnie Moje oferty Opinie

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu – specjalność „Inwestycje i Nieruchomości”. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku „Wycena Nieruchomości” oraz odbyła praktykę zawodową dla rzeczoznawców majątkowych.
Z lokalnym rynkiem nieruchomości związana od 2009 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała już podczas studiów, jako doradca ds. nieruchomości, w jednym z największych biur pośrednictwa w Toruniu. Niezwykle ambitna, obowiązkowa, podchodząca z pasją do wykonywanej pracy, z której czerpie mnóstwo satysfakcji. Największym ukoronowaniem jej działań jest liczne grono zadowolonych klientów. Wyznaje zasadę: „Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód”.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Działka na sprzedaż (23) Zrealizowane transakcje (18)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 4

Quote

Przemysław Grudziński

Jestem pod wrażeniem sprawności i profesjonalizmu Pani Agnieszki Rydel. Przeprowadziła sprzedaż mojego mieszkania w Toruniu szybko, oszczędzając mi dodatkowych podróży do Torunia ( obecnie mieszkam w Warszawie), ponieważ przejęła część formalności związanych z transakcją. Zaplanowała precyzyjnie wszystkie fazy sprzedaży trzymając rękę na pulsie po obu stronach (monitorowała także kwestie kredytowe).

Rozwiń »

 W mojej ocenie jest ona znakomitym i rzetelnym pośrednikiem, z którym bardzo miło układała się kilkumiesięczna współpraca. Trudno mi sobie wyobrazić lepszą wizytówkę biura Freedom Nieruchomości.

 

Przemysław Grudziński - emerytowany ambasador 

 

Zwiń «
Quote

Maria Dziuganowska-Biskup i Michał Biskup

Polecamy Biuro Nieruchomości Freedom w Toruniu, a szczególnie Panią Agnieszkę Rydel-Jaśkiewicz. Jej wiedza i doświadczenie przyczyniły się do sprawnej i pomyślnie zakończonej sprzedaży naszego domu. Pani Agnieszka była bardzo pomocna na każdym kolejnym etapie sprzedaży nieruchomości. Wysoko oceniamy profesjonalizm oraz dużą kulturę osobistą Pani Agnieszki Rydel-Jaśkiewicz. Pani Agnieszko, dziękujemy.

Quote

Kamilla i Sebastian Strączek

Bardzo dziękujemy i polecamy Biuro Freedom. Szczególnie dziękujemy Pani Agnieszce Rydel-Jaśkiewicz za długą współpracę i pomyślne zakończenie wszystkich transakcji. Wysoko oceniamy kompetencje zawodowe, wiedzę, podejście do klienta, zaangażowanie i kulturę osobistą. Jako sprzedający nie musieliśmy martwić się o żadne formalności, które były zawsze przygotowane na 100%. Współpraca oparta na pełnym zaufaniu i profesjonalizmie. Pani Agnieszko serdecznie dziękujemy.

Quote

Igor Makacewicz

Bardzo polecam biuro nieruchomości! Pełny profesjonalizm. Pan Jacek Jaśkiewicz skutecznie poprowadził sprzedaż naszego domu - dopilnował wszystkich formalności. Dzięki profesjonalnej obsłudze biura - p. Agnieszki i p. Jacka - sprzedaż przebiegła błyskawicznie! Serdecznie dziękujemy :)

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.