Home Biura Rzeszów Agnieszka Żmuda
Agnieszka Żmuda - Starszy specjalista ds. Nieruchomości - Freedom

Agnieszka Żmuda

Starszy specjalista ds. Nieruchomości
O mnie Moje oferty Opinie

Absolwentka ekonomicznych studiów magisterskich UMCS oraz certyfikowany menedżer projektów.
Od lat skutecznie działa w handlu przekonana, że wszystko da się sprzedać i każdy towar ma swojego nabywcę. Z pasją i zaangażowaniem podchodzi do transakcji poszukując dla klienta indywidualnych rozwiązań i kierunków działania.

Optymistka pozytywnie nastawiona do ludzi i świata, zaraża entuzjazmem i energią, nie boi się nowych wyzwań i zmian. Doskonale czuje się w sytuacjach wymagających komunikacji międzyludzkiej i negocjacji, potrafi zjednywać sobie zaufanie i sympatię. Lubi aktywnie słuchać i empatycznie angażować się w sytuację rozmówcy, bo wierzy, że każdy człowiek tworzy inną cenną historię.

W pracy zawodowej z powodzeniem dąży do realizacji celów „ładując akumulatory” osiąganymi sukcesami. Nie obawia się też porażek, gdyż wierzy, że „co nas nie zabije to nas wzmocni”.

Prywatnie lubi sobie pośpiewać, „pochłonąć” w jedną noc dobrą książkę i wędrować po górach. Marzy o wyprawie na Alaskę.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Dom na sprzedaż (1) Działka na sprzedaż (40) Obiekt na sprzedaż (1) Zrealizowane transakcje (21)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 9

Quote

Zdzisław i Monika z Dynowa

Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Agnieszce Żmudzie która pracując w Agencji nieruchomości...FREEDOM Rzeszów za możliwość zakupu działki .Jest osobą bardzo kompetentną w sprzedaży. Nas bardzo ładnie zainteresowała działką i przekonała do kupna ,tak że długo się nie zastanawialiśmy i zostaliśmy umówieni na dokonanie transakcji ,jest osobą sympatyczną. prawdo mówną, komunikatywną bardzo przekonywującą.

Rozwiń »

Polecamy panią Agnieszkę do dokonywania transakcji aby każden kupujący był tak zadowolony jak Zdzisława i Monika.

Zwiń «
Quote

Izabela Słowik

Rzetelne pośrednictwo, fachowa wiedza agentki, profesjonalizm, nie mam żadnych zastrzeżeń. Pani Agnieszka jest do tego bardzo sympatyczną i życzliwą osobą, współpracę będę wspominać bardzo miło.

Quote

Małgorzata i Jacek Puc

Serdeczne podziękowania dla Pani AGNIESZKI ŻMUDY pracującej w Agencji Nieruchomości FREEDOM Rzeszów, za rzetelną pracę i wielkie zaangażowanie jakie włożyła w sprzedaż naszej nieruchomości. A ponadto bardzo mila, pracowita i wiarygodna. Wszystkie formalności od samego początku do końca załatwiła profesjonalnie i wzięła na siebie pomimo, że nie należało to do jej obowiązku.

Rozwiń »

Oboje z żoną przebywamy za granicą i byliśmy informowani na bieżąco o każdym postępie w sprzedaży. Gorąco polecamy Panią AGNIESZKĘ, gdyż praca z nią to czysta przyjemność, wyrozumiałość i cierpliwość. Dziękujemy serdecznie za współpracę i za zapewnienia ze wszystko pójdzie dobrze.

Zwiń «
Quote

Agata Cieśla

Współpraca z Państwa biurem oraz kontakt z bardzo kompetentną Panią Agnieszką Żmudą doprowadziłam do realizacji transakcji. Pani Agnieszka Żmuda wykazała się rzeczowość i bardzo miłą obsługą co sobie cenię POLECAM kontakt z biurem i Panią Agnieszkę Żmudą.

Quote

Justyna Drżał

Z czystego serca polecam Biuro Nieruchomości Freedom,a w szczególności Panią Agnieszkę Żmudę. P.Agnieszka pomogła mi w sprzedaży bardzo trudnej działki (była za wąska.Klienci się bali wybudować na niej dom) Robiła wszystko.Wykorzystywala każdy możliwy sposób ,aby udało ją się sprzedać. I się udało. Gdyby nie Pani Agnieszka ,zapewne Samej było by mi trudno w sprzedaży. Dziękuję raz jeszcze za ten trud i wysiłek,który Pani włożyła, aby pomóc ją sprzedać.

Rozwiń »

Pozdrawiam serdecznie.

Zwiń «
Quote

Agnieszka Lichtenberg

Pani Agnieszka Żmuda była moim agentem nieruchomości i dzięki niej udało nam się kupić nasz obecny dom. Pani Agnieszka nie była naszym pierwszym agentem z jakim mieliśmy kontakt w ciągu około roku poszukiwań domu. Pani Agnieszka odznaczała się wysokim profesjonalizmem, wiedzą w zakresie zakupu nieruchomości, bardzo dobrą znajomością swoich nieruchomości i ich otoczenia. Nasza współpraca była wyjątkowo przyjemna i bezproblemowa.

Rozwiń »

Dla Pani Agnieszki wydaje się, że nie na problemów, ale raczej wyzwania i okazje do poszerzania wiedzy i zdobywania doświadczenia. Jest to inspirująca, dynamiczna i bardzo pozytywna osoba.

Zwiń «
Quote

Karolina Baran

Serdecznie polecam współpracę z Panią Agnieszką Żmuda. Jest to osoba bardzo kompetentna, rzetelna i posiadająca wiedzę, dzięki czemu wzbudza ogromne zaufanie oraz potrafi odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. Pani Agnieszka jest bardzo profesjonalna i zaangażowana w swoją pracę, potrafi wskazać ważne elementy, na które należy zwrócić uwagę, aby transakcja przebiegła zgodnie z przedstawionymi oczekiwaniami.

Rozwiń »

Zawsze życzliwie i miło traktuje klienta.

Zwiń «
Quote

Tadeusz Łukasz

Bardzo dziękuję Pani Agnieszce Żmudzie z firmy Freedom, która kompleksowo zajęła się sprzedażą mojej nieruchomości. Dużo spraw było załatwione mailowo lub telefonicznie, dzięki czemu nie musiałem za każdym razem fatygować się osobiście. Pani Agnieszka wszystko dokładnie wyjaśniała na każdym etapie, prowadzącym do finalizacji sprzedaży. Pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Polecam współpracę z Panią Agnieszką.

Quote

Jacek Rusin

Bardzo dziękuję Pani Agnieszce Żmudzie za wszelką pomoc w sprzedaży nieruchomości w Harcie. Pani Agnieszka od początku współpracy była w pełni zaangażowana w proces sprzedaży udzielając wszelkiej możliwej pomocy i rad w przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży. Pełen profesjonalizm i znakomity kontakt dawał poczucie pewności, że sprzedaż będzie bardzo dobrze poprowadzona.

Rozwiń »

Polecam panią Agnieszkę Żmudę i Biuro Nieruchomości Freedom - współpraca na na najwyższym poziomie.

Zwiń «

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.