Anna Pawlicka - Broker Nieruchomości - Freedom

Anna Pawlicka

Broker Nieruchomości
O mnie Moje oferty Opinie

Absolwentka ekonomii Uniwersytetu Łódzkiego z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w sprzedaży, które pozwala jej budować dobre relacje z klientami, rozumieć ich potrzeby i znajdować właściwe rozwiązania w każdej sytuacji. We freedom znajduje to na czym w życiu zawodowym zależy jej najbardziej – profesjonalizm, wysoką jakość świadczonych usług oraz pasję i zaangażowanie całego zespołu.

Jest optymistką i chętnie podejmuje nowe wyzwania. Nie lubi nudy, wolny czas spędza aktywnie w gronie rodziny. Kieruje się zasadą, że nie ma sytuacji bez wyjścia, czasem trzeba go tylko dłużej poszukać.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Dom na sprzedaż (2) Zrealizowane transakcje (19)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 42

Quote

Krzysztof Tobik

Freedom oddział Łódź to bardzo sprawnie działające biuro nieruchomości i o dużej kulturze. Chcę wyróżnić Panią Anię Pawlicką , która opiekowała się, a w zasadzie prowadziła sprzedaż nieruchomości. Jest osobą życzliwą, bardzo dokładną i słowną. Doskonale zna procedury i jest bardzo pomocna przy kompletowaniu dokumentów. Polecam jeszcze raz Freedom Łódź, a przede wszystkim Panią Anię Pawlicką.

Quote

Agnieszka Strzyzewska

Mieliśmy przyjemność sprzedaży mieszkania z Panią Anną Pawlicką. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Angażowała nas tylko do niezbędnych czynności, zajmowała się wszystkim czym mogła. Godna polecenia.

Quote

Robert Niedźwiecki

Profesjonalizm pod każdym względem szczególnie polecam kontakt z Panią Anna Pawlicką pokierowała nas przez całą transakcję zakupu nieruchomości która nie była łatwa.

Quote

Joanna Wegner

Pani Ania sprzedała nam dom w dosłownie 1 dzień. Najbardziej profesjonalny, uczciwy i zarazem uczynny pośrednik na świecie. Polecamy gorąco!!!!

Quote

Justyna Młodawska

Polecamy współpracę z biurem, a dokładnie z Panią Anną Pawlicką. Transakcja załatwiona bardzo sprawnie, wszystkie dokumenty przygotowane bardzo szybko, kontakt bardzo przyjemny i profesjonalny.

Quote

Artur Lepczak

Współpracowałem z Anną Pawlicką. Na swojej drodze sprzedaży i kupna nieruchomości trafiłem na naprawdę duża ilość osób i ciężko mi sobie przypomnieć kogoś tak pomocnego jak Pani Ania. Przyznam, że nie miałem pojęcia co, jak i kiedy robić. Na szczęście w każdej sytuacji czy czasie mogłem skontaktować się z pośrednikiem, który przeprowadził mnie przez cały proces. Polecam i pozdrawiam!

Quote

Daria Pikuła

Bardzo polecam firmę Freedom, w szczególności Panią Annę Pawlicką. Pełen profesjonalizm podczas sprzedaży domu, bardzo miła i owocna współpraca. Proces związany z formalnościami przeprowadzony szybko i sprawnie, jako klient miałam minimum "na głowie". Polecam z całego serca.

Quote

Agata Gniadkowska

Bardzo dziękujemy firmie Freedom za profesjonalną usługę podczas zakupu domu. Z czystym sumieniem możemy polecić Państwa Biuro Nieruchomości, a w szczególności współpracę z Panią Anna Pawlicka, która sprawnie i szybko przeprowadzała cały proces zakupy nieruchomości aż do momentu odbioru domu. Cieszymy się, ze trafiliśmy właśnie na Państwa!

Quote

Adrian Poński

Polecam współpracę z p. Anną Pawlicką. Świetny kontakt, zaangażowanie i wiedza branżowa na wysokim poziomie.

Quote

Bartłomiej Lisiak

Pani Anna Pawlicka od początku do końca transakcji ( a nawet i po transakcji) stara się jak może pomóc swoim doświadczeniem osobom, które nie mają wiedzy w zakresie rynku nieruchomości jak również formalności z nimi związanymi. Pomimo pewnych problemów po drodze nawet po transakcji możemy liczyć na radę. Widać, że jest to osoba zaangażowana w swoją pracę.

Quote

Anna Kliss

Chciałam bardzo serdecznie podziękować Pani Ani Pawlickiej za profesjonalne przeprowadzenie transakcji sprzedaży mojej działki. Pani Ania rozwiązała kilka trudności prawnych związanych z działką Rekomenduję na 100 %.

Quote

Maciek Siwon

Perfekcjonizm, zaangażowanie, fantastyczne podejście do klienta, świetna znajomość przepisów i regulacji oraz genialna komunikacja to cechy, które charakteryzują panią Annę Pawlicka. Dzięki pani Annie kupno domu i sprzedaż mieszkania okazały się dużo prostsze niż się pierwotnie wydawało. Zaufanie położone w pani Annie (nie mieszkamy w Polsce) zapewniło nam komfort i spokój.

Rozwiń »

Współpraca z panie Anna Pawlicka to była przyjemność i z czystym sumieniem możemy zarekomendować jej usługi.

Zwiń «
Quote

Piotr Tymczas

Okoliczności i stopień skomplikowania sytuacji prawnej lokalu, który przyszło mi sprzedać były naprawdę trudne. Zwróciłem się do firmy Freedom z prośbą o pomoc i to był "złoty strzał". Reprezentująca biuro nieruchomości Pani Anna PAWLICKA cierpliwie wysłuchała i rozeznała położenie, w którym ja i moi krewni się znaleźliśmy. Każde spotkanie i rozmowa telefoniczna utwierdzała mnie w przekonaniu, że dokonaliśmy dobrego wyboru.

Rozwiń »

Sprawa ze złożoną sytuacją spadkową i prawną została zakończona pomyślnie. Chciałbym docenić zaangażowanie i dyspozycyjność Pani Anny. Cenne wskazówki, sprawny przepływ informacji, zaangażowanie, kompetencja - w takich warunkach przebiegała współpraca z biurem pośrednictwa Freedom. Polecam!

Zwiń «
Quote

Joanna Jas

Jest to moja pierwsza opinia, jednak nigdy dotąd nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do klienta i chciałabym się podzielić pozytywną opinią o współpracy z Panią Anną Pawlicką. Pani Pośrednik okazała się osobą kompetentną, energiczną a przede wszystkim profesjonalistką z najwyższej półki.

Rozwiń »

Jako strona kupująca miałam pewność, że mieszkanie jest "sprawdzone", była to dla mnie niezwykle trudna transakcja, a dzięki pomocy Pani Pośrednik transakcja przebiegła o wiele spokojniej, ponieważ otrzymałam wsparcie na KAŻDYM etapie zakupu nieruchomości, za co z całego serca bardzo dziękuję. Bardzo długo szukałam idealnego mieszkania, dlatego na mojej drodze pojawiło się kilku pośredników. Z czystym sumieniem mogę jednak polecić Panią Annę jako najlepszą pośredniczkę z jaką miałam kiedykolwiek kontakt. Bardzo dziękuję!

Zwiń «
Quote

Karolina Chrebelska

Chciałabym bardzo podziękować za pomoc i wielkie zaangażowanie pracownikom biura nieruchomości Freedom Łódź Wierzbowa. A w szczególności pani Ani Pawlickiej, dzięki której zakup mieszkania przebiegał bez żadnych problemów. Pani Ania bardzo sprawnie zrealizowała wszelkie formalności oraz sprawy związane z zakupem mieszkania, a ja mogłam tylko czekać aż wprowadzę się do mieszkania.

Rozwiń »

Wszystkim, którzy nie wiedzą do kogo udać się po pomoc w kupnie/sprzedaży mieszkania gorąco polecam panią Annę Pawlicką.

Zwiń «
Quote

Marek Staniewski

Pani Ania Pawlicka z Biura Nieruchomości Freedom dała się poznać jako osoba przygotowana w pełni profesjonalnie do przeprowadzania transakcji sprzedaży bądź kupna nieruchomości . W naszych kontaktach okazała się być osobą bardzo zaangażowaną i służącą zawsze pomocą w zawiłościach procesu przygotowania oferty sprzedaży naszej nieruchomości , następnie pełnej obsługi w ramach oferty a więc pokazywanie i przedstawianie potencjalnym nabywcom oferowanej nieruchomości .

Rozwiń »

W momencie znalezienia klienta wykazała się pełną znajomością przepisów dotyczących przeprowadzenia procesu sprzedaży jak również pomocą w kontaktach sprzedający - kupujący . Podsumowując powyższe jest nam bardzo miło wystawić bardzo pochlebną opinię o firmie a przede wszystkim o Pani Ani Pawlickiej. Mamy nadzieję że wszyscy, którzy zetkną się nimi tak jak my będą w pełni zadowoleni z przeprowadzanych transakcji.

Zwiń «
Quote

Krzysztof Przybyszewski

Dziękuję bardzo Pani Annie Pawlickiej za zaangażowanie i w pełni profesjonalna obsługę - zdecydowanie polecam.

Quote

Wanda Maciak

Dziękujemy pani Ani Pawlickiej za sprzedanie mieszkania w niespełna 8 dni. Pozdrawiamy.

Quote

Monika Rutecka

Profesjonalna opieka transakcji zakupu nieruchomości z rynku wtórego. Pani Anna Pawlicka znalazła dla nas piękny dom, czuwała nad negocjacjami ze sprzedającym oraz bezpieczeństwem transakcji dbając o interesy obu stron. Przy tym wszystko w przyjaznej atmosferze. Polecam.

Quote

Mateusz Kolanek

Polecam współpracę z Panią Anną Pawlicką. Transakcja zakupu mieszkania przebiegła bezproblemowo, na każdym etapie fachowa pomoc oraz do samego końca profesjonalna obsługa klienta. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Quote

Włodzimierz Nawrocki

Panią Annę Pawlicką z Biura Nieruchomości Freedom w Łodzi przy ul. Wierzbowej poznałem kupując mieszkanie na wolnym rynku. Mogę tylko powiedzieć, wraz z żoną: PROFESJONALIZM, ZAANGAŻOWANIE I WYSOKA KULTURA OSOBISTA. Brak jakichkolwiek kłopotów, pewność, że nie będzie wad prawnych w naszym postępowaniu przy kupnie. Kiedy postanowiliśmy sprzedać swoje stare mieszkanie, oboje z żona powierzyliśmy tą sprawę Pani Annie Pawlickiej.

Rozwiń »

I znów możemy napisać: PROFESJONALIZM, ZAANGAŻOWANIE I WYSOKA KULTURA OSOBISTA. I ta pewność, że Pani Anna pilnuje wszystkiego od strony organizacyjnej i prawnej. Od wyceny mieszkania po dzień przekazania kluczy, spisywania liczników - bo i wtedy jest osobiście i zarządza wszystkim. Dziękujemy Pani Anno. Polecam pani usługi w 100% innym.

Zwiń «
Quote

Aleksandra Stawińska

Polecam fachową i w pełni profesjonalną obsługę zleceń, oraz wsparcie Pani Anny Pawlickiej. Pani Ania, jest skuteczna, pomocna, wspiera swoich klientów na każdym etapie procesu związanego ze sprzedażą nieruchomości. Wysoka znajomość swojego fachu, realna ocena sytuacji, i 100 % skuteczność.

Rozwiń »

W jej rękach sprzedaż mieszkania w którym mieszkałam 20 lat, była przeprowadzona bezboleśnie i szybko :-) Za takie usługi o jakości zapewnionej przez Panią Annę warto zapłacić i warto skorzystać. Jeszcze raz polecam!

Zwiń «
Quote

Magdalena Mamińska

Szczerze polecam Biuro Nieruchomości FREEDOM Łódź-Wierzbowa, szczególnie Panią Annę Pawlicką. Pełen profesjonalizm sprawił, że sprzedaż mieszkania przebiegła błyskawicznie. Przez cały czas wiedziałam, że jestem w dobrych rękach.

Rozwiń »

Fantastyczna sesja zdjęciowa, doradztwo na każdym etapie oraz nieoceniona pomoc w otrzymaniu niezbędnej dokumentacji utwierdziły mnie w przekonaniu, że skorzystanie z usług tego biura oraz Pani Anny Pawlickiej to z pewnością był "strzał w dziesiątkę". Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że sprzedaż mieszkania może tak wyglądać, dlatego wszystkim, którzy mają obiekcje, czy skorzystać z usług biura chciałam rozwiać wszelkie wątpliwości. To nie tylko olbrzymia oszczędność czasu ale przede wszystkim realne osiągnięcie rezultatów ponad oczekiwaniami.

Zwiń «
Quote

Agata Gonera

Jestem bardzo zadowolona z pośrednictwa Pani Ani Pawlickiej. Profesjonalizm połączony z życzliwością pozwolił sfinalizować transakcję życia za co bardzo dziękujemy.

Quote

Adam Goss

Współpraca z Panią Anną to czysta przyjemność - jasno określone warunki działania, pełne wsparcie na każdym etapie transakcji, błyskawiczna sprzedaż nieruchomości. Jednym słowem Profesjonalizm przez duże "Pe" :)

Quote

Irmina Bubałło

Współpraca z p. Anną Pawlicką z Freedom-Nieruchomości Łódź była wspaniała. Pani Anna przeprowadziła nas przez wszelkie zawiłości prawne, dokumentacyjne związane ze sprzedażą starego domu bardzo skutecznie, tak jak i skutecznie znalazła nabywców - amatorów takiego typu domu. Dziękujemy w imieniu mojej Cioci, której byłam pełnomocnikiem i moim własnym. Życzę dalszych sukcesów! Polecam!

Quote

Maria Kaminska

Jeśli miałabym komuś polecić biuro nieruchomości zajmujące się sprzedażą nieruchomości to tylko biuro Freedom w Łodzi. Pani Ania zajmująca się sprzedażą mojego mieszkania okazała się osobą bardzo pomocną, mogłam się z nią kontaktować zawsze, nawet po godzinach jej pracy. Doceniam jej zaangażowanie i kreatywność. Wszystkie decyzje zawsze konsultowała ze mną. Jeszcze raz bardzo Pani dziękuję Pani Aniu.

Quote

​Elżbieta Kausa

Pragnę Pani podziękować za sprawne przeprowadzenie transakcji sprzedaży domu. Pełen profesjonalizm, miło, sympatycznie, ze zrozumieniem oczekiwań klienta.

​Elżbieta Kausa

 

Quote

Małgorzata i Michał Grabowscy

Bardzo serdecznie chcemy podziękować za fachową i błyskawiczną pomoc przy sprzedaży naszego mieszkania. Pani zaangażowanie, pełen profesjonalizm i znajomość psychologii jest atutem Pani pracy. Wzbudza Pani ogromne zaufanie co skutkuje udanymi transakcjami. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc. Będziemy polecać Pani firmę i oczywiście rekomendować Pani pomoc.

Z poważaniem Małgorzata i Michał Grabowscy

 

Quote

Anita Maciejak

Bardzo polecam współpracę z Panią Anną Pawlicką, która pomogła kupić nam nasze pierwsze mieszkanie. Jest to bardzo profesjonalna osoba, która charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klienta, zaangażowaniem, doświadczeniem oraz wiedzą. Chętnie odpowiedziała na każde pytanie oraz rozwiała wszelkie wątpliwości. Skutecznie doprowadziła nas do bezpiecznej finalizacji transakcji. Bez cienia wątpliwości polecam usługi Pani Anny Pawlickiej.

Rozwiń »Anita Maciejak

 

Zwiń «
Quote

Milena i Radek Olczak

Sprzedaż mieszkania czy domu jest trudna, ale według nas trudniejsze jest kupno własnego kąta. Na szczęście trafiliśmy w dobre ręce Pani Anny Pawlickiej, dla której należy się szczególne uznanie. Pani Ania Pawlicka jest profesjonalistką w każdym calu. Pracuje z pasją i zaangażowaniem. Spotkaliśmy się z Panią Anią kiedy kupowaliśmy dom. Oferta, którą przygotowała była bardzo rzetelna i ściśle odpowiadająca naszym gustom i wymaganiom.

Rozwiń »

W naszym imieniu sprawdziła wiarygodność sprzedającego pod względem prawnym, finansowym i merytorycznym. Pani Ania odpowiadała na każde nasze pytanie. Na każdym etapie dokładała starań o sprawną realizację transakcji i do samego końca służyła pomocą. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Wyrażamy ogromne zadowolenie ze współpracy z Panią Anną Pawlicką i z pełnym przekonaniem polecamy ją jako rzetelnego agenta nieruchomości.

Milena i Radek Olczak

 

Zwiń «
Quote

Anna i Bogusław Łascy

Niniejszym wystawiamy Pani Annie Pawlickiej i Freedom Biuro Nieruchomości jak najlepsze referencje. Zarówno przy sprzedaży dotychczasowego, jak i przy kupnie nowego mieszkania, obsługa i wszelka pomoc były na najwyższym poziomie. Rzetelność, gotowość do pomocy i pełen profesjonalizm są godne polecenia. Polecamy Biuro Nieruchomości Freedom jako solidnego pośrednika w kupnie/sprzedaży mieszkania.

Rozwiń »

Jednocześnie dziękujemy Pani Annie Pawlickiej za wszelką okazaną pomoc, fachowość i życzliwość.

Z poważaniem, 
Anna i Bogusław Łascy

 

Zwiń «
Quote

Maria Kamińska

Jeżeli miałabym komuś polecić biuro nieruchomości zajmujące się sprzedażą nieruchomości to tylko biuro Freedom w Łodzi. Pani Ania zajmująca się sprzedażą mojego mieszkania okazała się osobą bardzo pomocną, mogłam się z nią kontaktować zawsze, nawet po godzinach jej pracy. Doceniam jej zaangażowanie i kreatywność. Wszystkie decyzje zawsze konsultowała ze mną. Jeszcze raz bardzo Pani dziękuję Pani Aniu.

Maria Kamińska

 

Quote

Adam Goss

Współpraca z Panią Anną to czysta przyjemność - jasno określone warunki działania, pełne wsparcie na każdym etapie transakcji, błyskawiczna sprzedaż nieruchomości. Jednym słowem Profesjonalizm przez duże "Pe"

Adam Goss
 

Quote

Romek i Paweł

Współpraca z Panią Anną Pawlicką to czysta przyjemność. Profesjonalne podejście do oferty sprzedaży, perfekcyjna współpraca z kupującymi była na najwyższym poziomie. Polecamy biuro nieruchomości Freedom, a szczególnie współpracę z Panią Anią. Transakcja zakończona obustronnym sukcesem.

 

Romek i Paweł
 

Quote

Irmina Bubałło

Współpraca z Panią Anną Pawlicką z Freedom Nieruchomości Łódź była wspaniała. Pani Anna przeprowadziła Nas przez wszelkie zawiłości prawne, dokumentacyjne związane ze sprzedażą starego domu bardzo skutecznie, tak jak i skutecznie znalazła nabywców - amatorów takiego typu domu. Dziękujemy w imieniu mojej Cioci, której byłam pełnomocnikiem i moim własnym. Życzę dalszych sukcesów! Polecam!

 

Irmina Bubałło

Quote

Agata Gonera

Jestem bardzo zadowolona z pośrednictwa Pani Ani Pawlickiej. Profesjonalizm połączony z życzliwością pozwolił sfinalizować transakcję życia za co bardzo dziękujemy.

 

Agata Gonera

Quote

Aleksandra Stawińska

Polecam fachową i w pełni profesjonalną obsługę zleceń, oraz wsparcie Pani Anny Pawlickiej. Pani Ania, jest skuteczna, pomocna, wspiera swoich klientów na każdym etapie procesu związanego ze sprzedażą nieruchomości. Wysoka znajomość swojego fachu, realna ocena sytuacji, i 100 % skuteczność.

Rozwiń »

W jej rękach sprzedaż mieszkania, w którym mieszkałam 20 lat, była przeprowadzona bezboleśnie i szybko :-) Za takie usługi o jakości zapewnionej przez Panią Annę warto zapłacić i warto skorzystać. Jeszcze raz polecam! 

 

Aleksandra Stawińska
 

Zwiń «
Quote

Magdalena Mamińska

Szczerze polecam Biuro Nieruchomości FREEDOM Łódź-Wierzbowa, szczególnie Panią Annę Pawlicką. Pełen profesjonalizm sprawił, że sprzedaż mieszkania przebiegła błyskawicznie. Przez cały czas wiedziałam, że jestem w dobrych rękach.

Rozwiń »

Fantastyczna sesja zdjęciowa, doradztwo na każdym etapie oraz nieoceniona pomoc w otrzymaniu niezbędnej dokumentacji utwierdziły mnie w przekonaniu, że skorzystanie z usług tego biura oraz Pani Anny Pawlickiej to z pewnością był "strzał w dziesiątkę". Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że sprzedaż mieszkania może tak wyglądać, dlatego wszystkim, którzy mają obiekcje, czy skorzystać z usług biura chciałam rozwiać wszelkie wątpliwości. To nie tylko olbrzymia oszczędność czasu, ale przede wszystkim realne osiągnięcie rezultatów ponad oczekiwaniami. 

 

Magdalena Mamińska
 

Zwiń «
Quote

Magdalena i Dariusz Cygańscy

Z całego serca polecam współpracę z Panią Anią Pawlicką, to przede wszystkim bardzo miła i ciepła osoba, zna się na tej pracy idealnie, po pierwszej wizycie od razu jej zaufaliśmy i wiedzieliśmy, że nasze mieszkanie jest w dobrych rękach. Pani Ania wkłada w tą pracę całe swoje serce, to widać już na pierwszym spotkaniu. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych...Jeszcze raz bardzo dziękujemy!!! 

 

Magdalena i Dariusz Cygańscy
 

Quote

Kasia Szor

Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu obsługi klienta. We Freedom obsługiwała nas Pani Ania Pawlicka. Profesjonalizm i sprawna sprzedaż. Pełne wsparcie. Bardzo polecamy. 

 

Kasia Szor

Quote

Włodzimierz Nawrocki

Panią Annę Pawlicką z Biura Nieruchomości Freedom w Łodzi przy ul. Wierzbowej poznałem kupując mieszkanie na wolnym rynku. Mogę tylko powiedzieć, wraz z żoną: PROFESJONALIZM, ZAANGAŻOWANIE I WYSOKA KULTURA OSOBISTA. Brak jakichkolwiek kłopotów, pewność, że nie będzie wad prawnych w naszym postępowaniu przy kupnie. Kiedy postanowiliśmy sprzedać swoje stare mieszkanie, oboje z żona powierzyliśmy tą sprawę Pani Annie Pawlickiej.

Rozwiń »

I znów możemy napisać: PROFESJONALIZM, ZAANGAŻOWANIE I WYSOKA KULTURA OSOBISTA. I ta pewność, że Pani Anna pilnuje wszystkiego od strony organizacyjnej i prawnej. Od wyceny mieszkania po dzień przekazania kluczy, spisywania liczników - bo i wtedy jest osobiście i zarządza wszystkim. Dziękujemy Pani Anno. Polecam pani usługi w 100% innym. 

 

Włodzimierz Nawrocki
Panią Annę Pawlicką z Biura Nieruchomości Freedom w Łodzi przy ul. Wierzbowej poznałem kupując mieszkanie na wolnym rynku. Mogę tylko powiedzieć, wraz z żoną: PROFESJONALIZM, ZAANGAŻOWANIE I WYSOKA KULTURA OSOBISTA. Brak jakichkolwiek kłopotów, pewność, że nie będzie wad prawnych w naszym postępowaniu przy kupnie. 
Kiedy postanowiliśmy sprzedać swoje stare mieszkanie, oboje z żona powierzyliśmy tą sprawę Pani Annie Pawlickiej. I znów możemy napisać: PROFESJONALIZM, ZAANGAŻOWANIE I WYSOKA KULTURA OSOBISTA.
I ta pewność, że Pani Anna pilnuje wszystkiego od strony organizacyjnej i prawnej. Od wyceny mieszkania po dzień przekazania kluczy, spisywania liczników - bo i wtedy jest osobiście i zarządza wszystkim. Dziękujemy Pani Anno. Polecam pani usługi w 100% innym.

Włodzimierz Nawrocki

Zwiń «

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.