Home Biura Anna Wygoda
Anna Wygoda - Specjalista ds. Nieruchomości - Freedom

Anna Wygoda

Specjalista ds. Nieruchomości
O mnie Moje oferty Opinie

Z branżą nieruchomości związana od kilku lat. Jest osobą energiczną i towarzyską, która z łatwością nawiązuje kontakty.

Zawsze służy pomocą oraz z zaangażowaniem podchodzi do powierzonych jej zadań.

Indywidualnie podchodzi do współpracy z Klientem by umiejętnie określić jego oczekiwania. Zawsze gotowa do rozwiązywania problemów, dzięki czemu zyskuje zaufanie i dobrą relację z klientem.

Prywatnie interesuje się kinem, uwielbia podróże i poznawanie niezwykłych miejsc. Lubi zwierzęta oraz chodzić po górach.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Zrealizowane transakcje (11)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 11

Quote

Sylwia i Maciej Pękala

Z prawdziwą przyjemnością polecamy wszystkim osobom, chcącym skorzystać z usług w zakresie nieruchomości, Panią Anię Wygoda z Freedom oddział Oświęcim. Pani Ania wykazała się niesamowitym profesjonalizmem i kompetencją. Jest godną zaufania, serdeczną osobą. Sposób prowadzenia dialogu i łatwość z jaką go czyni, jest cenną zaletą nie tylko w tej branży. Niesamowicie pomocna przy załatwieniu wszystkich formalności. stały kontakt telefoniczny i osobisty.

Rozwiń »

Doskonała komunikacja. W ekspresowym wręcz tempie doprowadziła do finalizacji sprzedaży mieszkania. Jesteśmy jej bardzo wdzięczni za pomoc. Będziemy rekomendować agencję Freedom, a w szczególności Panią Anię Wygodę.

Zwiń «
Quote

Aleksandra Kowal

Bardzo jestem zadowolona z usług w/w biura nieruchomości. Z całokształtu załatwienia sprawy poszukiwania klientów i pomocy. W szczególny sposób przyczyniła się w tej usłudze Pani Anna Wygoda swoja wiedzą i kultura osobista. Poleciłam już na chwile obecna dwie osoby aby skorzystali z tego Biura Nieruchomości Freedom, bo warto. Nieruchomość moja została sprzedana w krótkim czasie, gdzie to jest ważne przy sprzedaży.

Rozwiń »

Ja sprzedawałam 4 miesiące i nie sprzedałam bo moja Nieruchomość była położona na 4 piętrze. Sprzedałam nieruchomość w bardzo dobrej cenie. Całemu biurowi Freedom bardzo dziękuję i życzę dalszych sukcesów.

Zwiń «
Quote

Państwo Mrzygłód

Chcielibyśmy podziękować biurze nieruchomości Freedom, a w szczególności Pani Annie Wygoda za jej profesjonalizm oraz zaangażowanie. Na każdym etapie transakcji służyła fachowym wsparciem oraz pomocą w przygotowaniu formalności. Jesteśmy pod dużym wrażeniem jak szybko działka została sprzedana za zadowalającą nas cenę. Gorąco polecamy Współpracę z biurem Freedom. Jakość obsługi na najwyższym poziomie.

Quote

Katarzyna Gajczak

Podczas poszukiwania mieszkania miałam przyjemność współpracować z panią Anną Wygoda. Jestem szczerze zadowolona ze współpracy z Nią. Pani Anna dała się poznać jako osoba kompetentna, zaangażowana w swoja pracę, a dzięki jej doświadczeniu, wszystkie formalności dotyczące zakupu mieszkania przebiegły sprawnie i bezproblemowo. Podczas załatwienia niezbędnych szczegółów mogłam zawsze liczyć na pomoc i rzeczową poradę.

Rozwiń »

Na pewno będę polecała usługi Pani Anny Wygody innym zainteresowanym, jak i sama w razie potrzeby ponownie skorzystam z jej usług.

Zwiń «
Quote

Patryk Książek

Pani Anna Wygoda bardzo solidnie wywiązała się z zadania sprzedaży mieszkania. Każde spotkanie przebiegało sprawnie i bardzo miłej atmosferze. Podczas załatwiania niezbędnych formalności mogłem liczyć na pomoc i rzeczową poradę. Na pewno będę polecał biuro i Panią Anię wszystkim znajomym.

Quote

Dawid Gąsior

Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Anną Wygoda. Kompetentna, sympatyczna, konkretna. Bardzo szybko i sprawnie potrafi załatwić sprawy. Doceniam tym bardziej, iż temat dotyczył transakcji z osobą spoza Polski. Pani Anna wykazała się fachową wiedzą oraz znajomością procesów również w tym zakresie, co było dla mnie niezmiernie pomocne.

Quote

Beata Koczur

Bardzo polecam współpracę z firmą Freedom, reprezentowana przez p. Anna Wygoda. Cała usługa przeprowadzona była bardzo profesjonalnie i sprawnie. Byłam na bieżąco informowana o każdym kroku transakcji. Cała dokumentacja przygotowywana była przez panią Anie, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na niezwłoczne wyjaśnienia, przedstawione zostały wszystkie możliwe opcje dotyczące sprzedaży. Elastyczność i dostępność p.

Rozwiń »

Ani również na najwyższym poziomie. Bardzo miła niespodzianka na pocieszenie po sprzedaży

Zwiń «
Quote

Katarzyna Biernacka

Pani Ania wykazała się pełnym profesjonalizmem. Jako klientka czułam się zaopiekowana, muszę dodać, że sprzedaż mojego mieszkania nie była prostą sprawą. Polecam z czystym sercem.

Quote

Magdalena Wastag

Bardzo dziękuję za tak szybką sprzedaż domu. Fachowa obsługa, która swoje zadania wykonuje z pasją i doprowadza do końca. Bardzo miła agentka oraz cały zespół, który z nią pracuje. Będę polecać Panią Anie Wygoda oraz firmę znajomym, którzy zdecydują się na sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości.

Quote

Marek Mrzyglod

Dziękuje Pani Anna Wygoda, za dobrą współpracę przy znalezieniu najemcy na moje mieszkanie, które wynajmuję. Pani Ania jest osobą sympatyczną, bezpośrednią z którą łatwo nawiązuje się kontakt, co jest ważne w takiej pracy, którą wykonuje. Jest poukładana i zorganizowana, tak że nie miałem problemu w sytuacji, kiedy te cechy były potrzebne. Życzę dużo klientów tym samym pieniędzy, ale przede wszystkim zdrowia i radości z pracy. Dziękuję za współprace.

Quote

Justyna Haśkiewicz

Dziękujemy Pani Anna Wygoda za przyjemną współpracę. Odpowiedni człowiek, na odpowiednim miejscu. Pani Ania jest osoba rzetelną, sumienna i zdyscyplinowana. Od początku do samego końca mieliśmy kontakt, agentka jest zawsze gotowa do pomocy i odpowiedzi na nurtujące pytania. Pełen profesjonalizm. Polecamy serdecznie współpracę z tym agentem jak i reszta zespołu.

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.