Home Biura Warszawa – Ochota Artur Głowacki
Artur Głowacki - Agent Nieruchomości - Freedom

Artur Głowacki

Agent Nieruchomości
O mnie Moje oferty Opinie

Pierwsze sukcesy handlowe odnosił już w wieku lat jedenastu, co umożliwiło mu wówczas międzymiastowy lot AN 24.
W chwilach zwątpienia cytuje G.B. Shawa: „Korzystaj ze swego zdrowia, aż do kompletnego zdarcia, po to ono jest. Wydaj wszystko, zanim umrzesz i nie przeżyj samego siebie”.
Absolwent filmoznawstwa na UJ nie stroniący od stand upu. Zamieszkuje orbitę intelektualną rozciągającą się od Hrabala do Miłosza. Jako dziennikarz wyreżyserował dla TVP SA cykl o budownictwie i architekturze. Po tym sukcesie wyznaczył sobie ambitny cel; jak Kopernik zmienił myślenie o kosmosie, Stalin o prawach człowieka, Gierek o gospodarce, tak on chciałby zmienić myślenie o agentach nieruchomości.
Doświadczony rozmówca (potrafiący słuchać) po wywiadach z najważniejszymi sternikami polskiego życia gospodarczego, politycznego i kulturalnego.
Jako kompetentny niezależny producent wynegocjuje dla swojego klienta najlepszą cenę.
Doradzi, wyceni, pomoże rozwiązać problem z nieruchomością . A jeśli nie, to przynajmniej nie zaszkodzi.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (5) Zrealizowane transakcje (8)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 20

Quote

Urszula i Mariusz Mielczarkowie

Na Firmę Freedom trafiliśmy przypadkowo i bez przekonania powierzyliśmy sprzedaż naszej kawalerki, ale bardzo dobrze, że tak się stało. Sprzedaż mieszkania w Warszawie przez Artura Głowackiego reprezentującego Freedom nastąpiła w ciągu miesiąca od pierwszego spotkania z Panem Arturem bez żadnych komplikacji.

Rozwiń »

Ze względu na nasze miejsce zamieszkania, z dala od sprzedawanej nieruchomości, mogliśmy liczyć na pomoc w załatwieniu wszelkich spraw związanych z mieszkaniem, co niezwykle ułatwiło nam sprzedaż. Pan Artur szybko znalazł klienta i wypośrodkował cenę zadowalającą obie strony. Byliśmy szczegółowo informowani o każdym etapie sprzedaży. Pan Artur Głowacki, który opiekował się naszą sprawą to osoba niezwykle profesjonalna, sympatyczna, uśmiechnięta, godna zaufania i bardzo otwarta na potrzeby klienta - zawsze był do naszej dyspozycji i z dużym zaangażowaniem zajmował się naszą transakcją od początku aż do przekazania mieszkania nowemu nabywcy. Jako klienci jesteśmy mega zadowoleni. Pozdrawiamy, gorąco polecamy i jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc.

 

Urszula i Mariusz Mielczarkowie
 

Zwiń «
Quote

Piotr Pełka

Polecam Biuro Nieruchomości Freedom Warszawa Ochota. Mieszkanie zostało szybko i sprawnie sprzedane. Pan Artur Głowacki profesjonalny, spokojny, dobrze umie zaprezentować mieszkanie. Pani Anita Grochola świetnie przeprowadziła cały proces jeżeli chodzi o finalizację transakcji. Warto współpracować z Freedom Nieruchomości :) 

 

Piotr Pełka
 

Quote

Jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu i bardzo zadowolona z jego usług Referencje – Irena Buraczyńska

Do współpracy z biurem nieruchomości podchodziłam z dużym sceptycyzmem. Miałam poprzednio z dwoma innymi biurami niezbyt dobre doświadczenia. Teraz chciałam sprzedawać swoje lokum przez biuro, bo nie miałam czasu na te wszystkie rozmowy, telefony, umawianie się i czekanie na spóźnialskich, którzy nawet nie raczą powiadomić, że rezygnują ze spotkania. No i negocjacje, w których nie czuję się zbyt mocna. Biuro Freedom na Ochocie polecił mi znajomy.

Rozwiń »

Zdecydowałam się, bo on sprzedał z nimi swoje mieszkanie za cenę ofertową, więc to akurat mi się bardzo spodobało. Z pewnym lękiem oddawałam klucze agentowi, bo w mieszkaniu było parę cennych dla mnie rzeczy, których nie mogłam nigdzie indziej umieścić. No i samo mieszkanie pielęgnowałam przez lata, więc trochę się obawiałam o to, czy oglądający nie zniszczą podłóg w czasie oglądania; wiadomo, kurz, błoto wniesione na butach potrafią łatwo porysować parkiet. Jakież było moje zdumienie, gdy zobaczyłam, jak agent pan Artur Głowacki ma przygotowane za każdym razem jednorazowe kapciuszki na obuwie, które wręcza klientom. Później zorientowałam się, że jego rozmowy z klientami i pomoc w sprzedaży to prawdziwy majstersztyk. Gość zna się na rzeczy, nie ma co. Wiedział jak załatwić brakujące dokumenty, itp. Jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu i bardzo zadowolona z jego usług.  

 Referencje - Irena Buraczyńska 
 

Zwiń «
Quote

Pan Artur Głowacki – agent mistrz Referencje – Joanna Izowska

Z wielka przyjemnoscia moge polecic Agencje Nieruchomości Freedom - oddział Ochota. Pan Artur Głowacki - agent mistrz, sprzedał po bardzo dobrej cenie moje mieszkanie w 2 miesiące! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie na 100% o każdej porze dnia i w weekendy, doskonała komunikacja, organizacja, cierpliwość, bardzo pozytywne nastawienie do wszystkiego. Co więcej to bardzo inteligentny i ciekawy człowiek.

Rozwiń »

Transakcja przebiegla sprawnie i szybko również dzięki niezastąpionej Pani Marcie Pilch, która koordynowała całą dokumentacje. Polecam na 1000% ! 
 

 Joanna Izowska
 

Zwiń «
Quote

Eliza Kamińska

Mialam przyjemnosc korzystac z uslug Pana Artura Głowackiego w sprawie zakupu mieszkania. Wszystko poszło szybko i bardzo sprawnie - w przeciągu dwóch tygodni dostałam klucze do mieszkania. Pan Głowacki bardzo fachowo przeprowadził mnie przez proces zakupu dopinając wszelkich szczegółów łącznie z inwentarzem mieszkania oraz z wypełnieniem protokołów zdawczo odbiorczych dla dostawców energii. Również podziękowania dla Pani Marty Pilch za koordynację spraw notarialnych.

Rozwiń »

Wszystko wyszło tanio i solidnie. Naprawde szczerze polecam.

 Eliza Kamińska
 

Zwiń «
Quote

Emil K

Mieliśmy przyjemność korzystać z usług Biura Nieruchomości Freedom przy sprzedaży mieszkania. Samodzielne próby sprzedaży kończyły się niepowodzeniem, a po spotkaniu z przedstawicielem Biura, nie mieliśmy żadnych wątpliwości by sprzedaż naszego mieszkania powierzyć specjalistom.

Rozwiń »

Pan Artur Głowacki na każdym etapie wykazywał się pełnym profesjonalizmem i dzięki Jego doświadczeniu oraz pracy całego Biura Nieruchomości udało się w krótkim czasie znaleźć nabywców naszego mieszkania i sprawnie sfinalizować transakcję. Serdecznie polecamy usługi Biura NIeruchomości Freedom.  

 Emil K.
 

Zwiń «
Quote

Maciej Harasim

Moje ulubione biuro nieruchomości  :)
Miałem okazję zarówno sprzedawać, jak i kupować mieszkanie z pomocą Freedomu i za każdym razem byłem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, podejścia do klienta, otwartości i serdeczności. Współpraca z p. Krzysztofem Zegarkiem i p. Arturem Głowackim oraz innymi członkami Zespołu Freedom to minimum stresu i formalności, oszczędność czasu i niesamowite wsparcie.

Rozwiń »


Polecam z czystym sumieniem! 

 Maciej Harasim
 

Zwiń «
Quote

Monika Janiszewska

Polecam współpracę z Panem Arturem Głowackim z Freedom Nieruchomości- profesjonalne podejście do sprzedaży, znajomość lokalnego rynku, pokazanie nieruchomości na zdjęciach w wyjątkowy sposób, świetne umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista, a także niesamowita cierpliwość, zorganizowanie i inteligencja. Nieruchomość sprzedana szybko, a transakcja dokonana w bezproblemowy sposób, również dzięki zaangażowaniu Pani Marty Plich.

Rozwiń »Monika Janiszewska
 

Zwiń «
Quote

Krzysztof Czarnowski

Polecam Biuro Nieruchomości Freedom wszystko sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Pozdrowienia dla Pana Artura Głowackiego dziękuje za opiekę i finalizację.

Krzysztof Czarnowski
 

Quote

Lech Janiszewski

Nie znam firmy ale poznałem zaangażowanie Pan Artura Głowackiego, chciałbym mieć takich ludzi wokół siebie. Pozdrawiam.  

Lech Janiszewski
 

Quote

Krzysztof P

Miałem okazję współpracować z Panem Arturem sprzedając nieruchomość w Warszawie. Proces sprzedaży przebiegł szybko i profesjonalnie. Dziękuję również za zaangażowanie Pani Marcie Pilch. Polecam firmę Freedom. 

Krzysztof P.
 

Quote

Małgorzata Derkacz z synem Filipem

Jest to moje kolejne mieszkanie, które sprzedawałam i powiem państwu jedno nigdy nie spotkałam takiego profesjonalizmu. Wiedziałam że wszystko odbywa się zgodnie z umową pomoc od sprzątnięcia mieszkania, fantastycznej sesji fotograficznej mieszkania po idealną wręcz pomoc w zbieraniu wszystkich dokumentów tu specjalne ukłony dla uroczej pani Marty. Wielkie, wielkie słowa uznania dla przemiłego i fachowego pana Artura Głowackiego i szefowej pani Kasi. Obcowanie z wami przez ok.

Rozwiń »

2 miesiące to była czysta przyjemność, nawet teraz brakuje mi kontaktu z Wami.Jesteście najlepsi i zawsze z ręką na sercu będę polecać wszystkim wasze biuro na Niemcewicza.

Zwiń «
Quote

Elżbieta S.

Pragnę podziękować firmie Freedom Nieruchomości za obsługę mojego zlecenia tj. za znalezienie w bardzo krótkim czasie lokali, które spełniły moje oczekiwania a przede wszystkim za profesjonalną pomoc w szukaniu ofert.

Rozwiń »

Szczególne podziękowania należą się Panu Arturowi Głowackiego za bardzo trafny dobór ofert do moich potrzeb, jak również ich dokładne sprawdzenie i otoczenie mnie opieką podczas finalizacji transakcji przez szefową Freedom oraz przez dział prawny tej firmy w osobie Pani Marty. Ważne było dla mnie również udzielenie dodatkowych informacji po zakupie nieruchomości. Taką zaufaną firmę bez wahania poleciłam też swojej siostrze, która również jest zadowolona z zakupu lokalu mieszkalnego w Warszawie. Mogę stwierdzić, że zakupy poszły sprawnie i bezpiecznie. Jeszcze raz dziękuję i polecam biuro Freedom i całą załogę.

Zwiń «
Quote

Natalia S.

Polecam z całego serca całe biuro Freedom a w szczególności Pana Artura Głowackiego, który pomógł mi bezpośrednio w znalezieniu mieszkania. Współpraca z Panem Arturem była czystą przyjemnością - świetny kontakt, zaangażowanie, atmosfera - wszystko na plus. Biuro Freedom i jego pracownicy to profesjonaliści, którym możemy w pełni zaufać i powierzyć swoje sprawy.

Rozwiń »

Nie musiałam absolutnie o nic się martwić, zostałam wzorowo poprowadzona przez cały proces kupowania mieszkania - czułam się zaopiekowana, nie musiałam przejmować się formalnościami ponieważ biuro zajmuje się wszystkim kompleksowo od A do Z. Moim jedynym zadaniem było oglądanie ofert, decydowanie o tym które są dla mnie interesujące i potem oglądanie ich w realu. Jest to ogromny komfort, wygoda, oszczędność czasu i stres na poziomie zerowym. Polecam szczerze, każdemu kto szuka rzetelnego biura nieruchomości i chce oszczędzić czas i nerwy związane z całym procesem kupna/sprzedaży nieruchomości. Pozdrawiam serdecznie Pana Artura i całe biuro Freedom i jeszcze raz dziękuje za wszystko!

Zwiń «
Quote

Tomasz Sęk

SUPER podejście do klienta, SUPER sprawnie i w SUPER miłej atmosferze !!! Serdecznie Dziękujemy Panu Arturowi Głowackiemu i całemu zespołowi FREEDOM OCHOTA za ekspresową sprzedaż mieszkania, dopięcie wszystkiego na ostatni guzik i dbałość o klienta na każdym etapie transakcji. Polecamy z całego serca :)

Quote

Daria

Z czystym sumieniem polecam Pana Artura Głowackiego i agencję Freedom Warszawa Ochota. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, stały kontakt z klientem oraz ogromna pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności związanych z finalizacją transakcji. Współpraca na najwyższym poziomie!

Quote

Joanna

Polecam to biuro nieruchomości - transakcja przebiegła sprawnie, szybko i bez żadnych niedomówień. Pan Artur i Pani Marta sympatyczni profesjonalni.

Quote

Karol Piasta

Szczerze polecam to Biuro Nieruchomości. Miałem przyjemność pracować z Panem Arturem oraz Panią Martą. Pełen profesjonalizm. Przez cały proces zakupu mieszkania służyli pomocą oraz radą jako, że był to mój pierwszy taki zakup. Zdecydowanie warto skorzystać z usług tego biura.

Quote

Przemysław Szeglowski

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z biurem Freedom Nieruchomości. Sprzedaż mieszkania odbyła się bardzo sprawnie, pełen profesjonalizm, szczególe podziękowania dla Pana Artura Głowackiego za bardzo fachowe ale również ludzkie podejście do sprawy! Bardzo polecam współpracę z biurem Freedom Nieruchomości!

Quote

Marek Bernatek

Polecam współpracę z FREEDOM. Współpraca przebiegała bez zarzutu, kontakt, łatwy, bezpośredni terminy dotrzymywane. O stronę formalną w całości zadbało biuro. Rekomenduję współpracę z Panem Arturem, który służył poradą w wielu ważnych dla mnie kwestiach. FREEDOM oferuje usługi na bardzo wysokim poziomie.

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.