Home Biura Wałcz Bartosz Ćmiel
Bartosz Ćmiel - Dyrektor Oddziału - Freedom

Bartosz Ćmiel

Dyrektor Oddziału
O mnie Moje oferty Opinie

Ma za sobą 25 lat doświadczenia w sprzedaży dzięki rodzinnej firmie prowadzonej przez rodziców w Wałczu. Pierwsze poważne plany zawodowe związał z mediami.

Kontakt z ludźmi, różnorodność spraw i dynamiczna praca pozwoliła z czasem na ocenę swoich sił we własnej działalności opartej na 20 letnim zamiłowaniu do sztuk twórczych.

Od 11 lat w branży fotograficzno – filmowej obsługiwał wielu klientów z całej Polski. Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania.

Architektura od zawsze towarzyszy mu jako jeden z tematów zainteresowań. Śledził tematy związane z nieruchomościami, by po czasie zdecydować się na doradztwo w sprzedaży. Stare kamienice czy nowoczesne domy pasywne będzie w stanie zaprezentować z takim samym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły.

Prywatnie szczęśliwy mąż. Fotografia, architektura i design to główne kierunki zainteresowań. Przez wiele lat tworzył środowisko fotograficzne prowadząc warsztaty i wystawy. Wiedza ta będzie idealnie wykorzystana do promocji Państwa nieruchomości.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (26) Dom na sprzedaż (12) Obiekt na sprzedaż (1) Działka na sprzedaż (15) Lokal na sprzedaż (1) Zrealizowane transakcje (7)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 9

Quote

Klaudia Michielus

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą. Bardzo dobry kontakt, pracownicy pomocni, zaangażowani. Obsługa na profesjonalnym poziomie, wszystko sprawnie i szybko załatwione.

Quote

Kozłowski

W oparciu o własne doświadczenie wynikające z kontaktu z dyrektorem oddziału pragnę z całą odpowiedzialnością polecić tenże oddział. Miałem dobre odczucia związane z samym kontaktem jak i jakością i tempem wykonywania zleconej usługi. Dziękuję i polecam niniejszy oddział.

Quote

Bożena Skrodzka

Fachowa obsługa, przemiły personel. Doradztwo znakomite, takich ludzi jak Pan Bartek jest mało. Zdjęcia do wynajmu bardzo profesjonalne. Przygotowanie oferty do wynajmu znakomite, a gościnność Pani Lidii swojska i bardzo ciepła. Przemiłe małżeństwo. Zawsze pyszna kawa. Polecam. Chcesz sprzedać, wynająć zgłoś się do Freedom w Wałczu.

Quote

Katarzyna Pauter

Bardzo dziękuje Pani Lidii i Panu Bartoszowi za rzetelną i profesjonalną obsługę przy sprzedaży mieszkania oraz duże zaangażowanie, dyspozycyjność i przemiłą atmosferę.

Quote

Justyna Szczepańska

Wspaniała obsługa, bardzo przykładają się do swojej pracy, pomoc od początku do końca sprzedaży. Polecam.

Quote

Joanna Kasprzak

Jeśli masz do sprzedania mieszkanie, działkę lub dom to polecam to biuro jest super.

Quote

Marek Małyszko

Bardzo miła i fachowa obsługa. Nie ma pytań bez odpowiedzi, pełne doradztwo. Jestem bardzo zadowolony.

Quote

U. Głąb

Obsługa Biura fantastyczna. Będziemy polecać znajomym. Bardzo profesjonalnie.

Quote

A. Bukowski

Biuro w pełni profesjonalne, miła i konkretna obsługa. Bardzo polecam ich usługi.

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.