Home Biura Gdynia Beata Trzcińska
Beata Trzcińska - Ekspert Finansowy NOTUS Finanse S.A. - Freedom

Beata Trzcińska

Ekspert Finansowy NOTUS Finanse S.A.
O mnie Moje oferty Opinie

Absolwentka kierunku Finanse międzynarodowe i bankowość na UG. Doradca finansowy, od 10 lat związana z NOTUS FINANSE S.A.

Biegła w aktualnych ofertach kredytowych banków oraz ich doborze do indywidualnej sytuacji klienta. Cechy, którymi wyróżnia się to komunikatywność, zdecydowanie w działaniu i dobra organizacja pracy, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i bardzo dobrą znajomością oferty kredytowej gwarantuje klientom szybkość w uzyskaniu kredytu oraz optymalny dobór warunków umowy kredytowej.

Wiedza, jakość pracy, szybkość działania i pozytywna energia przekładają się na liczne rekomendacje zadowolonych klientów. Z zainteresowania miłośniczka gry cashflow.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 31

Quote

Iwona Komorowska

Pani Beata posiada wszelkie cechy dobrego doradcy. Przede wszystkim jest zaangażowana i pomocna na każdym etapie „drogi” o kredyt hipoteczny. Nie tylko stara się zapewnić dostępność kredytu przez spełnienie wszelkich wymagań banków, ale także tak jak kredytobiorcy, zależy jej na uzyskaniu jak najlepszej oferty. Pani Beata jest ponadto osobą bardzo serdeczną.

Z całą pewnością jest to doradca godny polecenia!

Iwona Komorowska

Quote

Ewa Motylewska

DK Notus w Gdyni jest jedną z najlepszych firm doradczych, stawia na profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. 
Uważam, że doradca Pani Beata Trzcińska, z którą ja z mężem współpracowaliśmy podeszła do sprawy profesjonalnie, rzetelnie przedstawiła nam oferty i koszty dodatkowe. Podpisanie umowy w banku odbyło się w jej obecności.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Polecam i zarazem dziękuje DK Notus w Gyni.

Rozwiń »Ewa Motylewska

 

Zwiń «
Quote

Andrzej Fularczyk

Pracując za granica postanowiłem nabyć mieszkanie w kraju. Ponieważ posiadane przeze mnie oszczędności nie wystarczyły do realizacji tego przedsięwzięcia, musiałem pozyskać kredyt mieszkaniowy. Polecono mi firmę doradców finansowych NOTUS. Beata Trzcińska po zapoznaniu się z moimi preferencjami dotyczącymi wysokości i formy spłaty przedstawiła mi kilka ofert banków mniej lub bardziej spełniających kryteria moich wymogów.

Rozwiń »

Po przeanalizowaniu ofert pomogła mi wybrać najbardziej optymalną i to wcale nie była żadna gwiazda telewizyjnych reklam bankowych. Pani Beata tak skutecznie pozałatwiała sprawy, że moja obecność w kraju była potrzebna tylko dwa razy do sfinalizowania kredytu, co jest bardzo istotne przy załatwianiu kredytu “na odległość”.

Nie bez znaczenia jest fakt, że nawet po sfinalizowaniu kredytu w dalszym ciągu pomagała i doradzała na etapie spłacania kredytu.

Podkreślając profesjonalizm i umiejętność dostosowania ofert bankowych do możliwości finansowych klienta jak również reprezentowanie klienta wobec wybranego banku gorąco polecam Panią Beatę Trzcińską, jako wiarygodnego i pomocnego doradcę finansowego. 

 

Andrzej Fularczyk

Zwiń «
Quote

AM Konkel

Pani Beata pokazała się z najlepszej strony podczas swojej pracy. Zastój wniosków kredytowych związanych z promocją bankową okazał się być niewystarczającą przeszkodą. Krótkie terminy umów zostały dotrzymane. Pani Beata jak lew walczyła z bankiem i stawała na głowie, żeby dotrzymać tempa pracy i nie zawieść swoich klientów. Ogromna cierpliwość i wytrzymałość przy bardzo stresowych sytuacjach są jej największymi atutami.

Rozwiń »

 Polecamy Panią Beatę jako profesjonalnego, bogatego w wiedzę oraz doświadczonego doradcę finansowego.

 

A.M. Konkel

Zwiń «
Quote

M Donczyk

Wielkie podziękowania za przeprowadzenie z humorem i ciepłym uśmiechem przez zawiłe stronnice wniosków kredytowych, za profesjonalną, rzetelną i fachową pomoc w zbieraniu i interpretacji dokumentów dla banku, za trudne negocjacje z bankiem w moim imieniu oraz za szczęśliwe doprowadzenie sprawy do finału. Szczerze polecam Mojego Doradcę Finansowego, przemiłą Panią Beatę.

Wdzięczna klientka M. Donczyk

 

Quote

Jola i Grzegorz

 

Niedawno z polecenia trafiliśmy do naprawdę kompetentnego doradcę finansowego. Myślę, że nie jesteśmy jedynymi bardzo zadowolonymi podopiecznymi pani Beaty Trzcińskiej. Profesjonalne podejście do problemów, z którymi się borykaliśmy pozwoliło nam bezstresowo załatwić sprawy związane z kredytem hipotecznym. Gorąco polecam panią Beatę każdemu dla kogo współpraca z bankami nie jest codziennością.

 

Jola i Grzegorz

Quote

Daniel Krępic

Chciałem bardzo serdecznie podziękować Pani Beacie Trzcińskiej za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na dom. Waszą firmę polecił mi Pan Bartłomiej Wróbel z firmy Freedom. W momencie tego polecenia współpracowałem z wieloma innymi firmami jednak Pani Beata przekonała mnie do Was. Uzyskałem dzięki niej kredyt na dom, o którym myślałem od wielu lat. Pomoc ta okazała się niezbędna i niezastąpiona, sam nigdy nie byłbym w stanie tego dokonać.

Rozwiń »

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, uzyskałem dobre warunki kredytowe w krótkim czasie. Polecę Waszą firmę współpracownikom, rodzinie i znajomym, którzy będą potrzebowali doradcy finasowego. Jeśli sam będę jeszcze kiedyś w potrzebie z pewnościa wrócę i skorzystam z Waszego profesjonalnego doradztwa.

 

Krępic Daniel.

Zwiń «
Quote

Filip Koryciński

Moja współpraca z Panią Beatą była czystą przyjemnością. Pani Beata jest osobą bardzo sumienną, zawsze służyła mi pomocą oraz radą podczas wielu formalności związanych z moim kredytem. Bardzo dokładnie i w sposób przejrzysty przedstawiła mi ofertę kredytową i to, co się z nią wiązało. Dziękuje Pani za miłą współpracę oraz profesjonalną obsługę w otrzymaniu kredytu. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Beatę rodzinie oraz znajomym w kraju i za granicą.

Rozwiń » 

Filip Koryciński

Zwiń «
Quote

Patryk Maliszewski

 

Z Pania Beatą Trzcińska miałem przyjemność współpracować już drugi raz. Za pierwszym razem kiedy kupowalem swoje pierwsze własne mieszkanie, a temat kredytu hipotecznego był mi jeszcze obcy, wszystkie problemy zakończyly się dopiero po nawiazaniu współpracy z Panią Beata.

Rozwiń »

Jako pierwszy i jedyny doradca finansowy, ekspresowo i niesamowicie kompetentnie przeprowadziła mnie przez cały proces, od złożenia wniosku przez skompletowanie dokumentow, wybranie najlepszej i najuczciwszej z ofert, po podpisanie umowy kredytowej. Po kilku latach, kiedy przymierzalem się do kupna większego mieszkania, tym razem z żoną i dzieckiem w drodze, ponownie zdecydowalismy się na Panią Trzcińska. Był to oczywiście najlepszy wybór. Ze względu na stan mojej żony zależało nam na jak najmniejszej naszej ingerencji w załatwianie dodatkowych formalnosci. Pani Beata otoczyła nas szczególna opieka. Poprowadziła cały proces rzetelnie, tak aby nic nas dodatkowego nie zaskoczylo. Całość procesu zakończyło podpisanie umowy kredytowej, której ze wzgledu na poród mojej żony nie mielismy czasu dokladnie przeczytac, zrobila to za nas Pani Beata. Dopilnowała aby wszystkie warunki zgodne byly z oferta banku oraz aby w umowie nie znalazly sie dodatkowe kruczki. Obdarzylismy Panią Beate ogromnym zaufaniem i nie zawiedlismy się. Reasumujac - serdecznie polecamy Pania Beatę Trzcińską, nie tylko jako kompetentnego, rzetelnego, doświadczonego, skrupulatnego doradce finansowego, ale też jako otwartego, pogodnego i wyrozumiałego czlowieka. Współpraca z Panią Beata to nie tylko szybkie i uczciwe sfinalizowanie kredytu, ale też prawdziwa przyjemność.

 

Patryk Maliszewski

Zwiń «
Quote

Renata Maculewicz

Współpracę z Panią Beatą Trzcińską rozpoczęłam w lipcu 2017 r. i już od pierwszego spotkania wzbudziła moje zaufanie. Dzięki doradztwu Pani Beaty udało mi się przejść przez skomplikowany proces uzyskania kredytu hipotecznego bardzo sprawnie i bez żadnych komplikacji, a na dodatek w miłej atmosferze - ze sporą dawką humoru i uśmiechu. Pani Beata wyróżnia się profesjonalizmem.

Rozwiń »

Ma bardzo rozległą wiedzę na temat aktualnych ofert na rynku i dołożyła wszelkich starań żeby podjęta przeze mnie decyzja była jak najlepiej dopasowana do moich potrzeb. Jest też świetnie zorientowana jakie kroki należy podjąć w przypadku niestandardowych sytuacji, dzięki czemu moja sprawa, mimo że nieco odbiegała od schematu, została skutecznie załatwiona, a ja ani przez moment nie obawiałam się, że coś zostanie niedopilnowane.  Pani Beata nieustannie czuwała nad przebiegiem całego procesu, wszelkie niejasności rozwiązywała na bieżąco, zawsze służyła radą i pomocą i co najważniejsze, cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania i wątpliwości. Gorąco polecam współpracę z Panią Beatą Trzcińską.

 

Renata Maculewicz

Zwiń «
Quote

Dawid Szyszko

Z Panią Beatą współpracuje się świetnie. Formalności zostały załatwione błyskawicznie, nie miałem wątpliwości co do tego, że wybrana przeze mnie oferta jest najlepsza dla mnie a nie dla banku. Na wszystkie pytania Pani Beata odpowiada błyskawicznie, i zawsze stara się pomóc jeśli po drodze pojawiają się jakieś problemy.  Obsługa po sprzedażowa również stoi na najwyższym poziomie. Pani Beacie warto zaufać.

 

Dawid  Szyszko

Quote

Magdalena Karpińska

Pani Beata Trzcińska jest osobą pełną zaangażowania i oddaną sprawie. Jej pomoc przy załatwianiu spraw związanych z kredytem hipotecznym była rzetelna i profesjonalna. Fachowe doradztwo, sprawność w działaniu i życzliwość to cechy, którymi charakteryzuje się Pani Beata.

 

Magdalena Karpińska

 

 

 

Quote

Mirosław i Katarzyna Tarasiewicz

Pani Beatko, w imieniu swoim i żony chciałbym Pani bardzo podziękować za profesjonalną i sprawną obsługę w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Cały czas Pani sprawowała nad nami opiekę, oraz potrafiła fachowo i konkretnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Symulacja kredytowa była konkretna oraz spełniająca nasze oczekiwania. Z góry jeszcze raz dziękujemy, oraz z całą odpowiedzialnością będziemy polecać firmę NOTUS Panią Beatę.

Rozwiń » 

 Mirosław i Katarzyna Tarasiewicz

Zwiń «
Quote

Rodzina Polkowskich

Pani Beata Trzcińska z Notus to super doradca! Zawsze uśmiechnięta i bezproblemowa. Miała dla nas czas nawet gdy nie posiadała go za wiele w swoim kalendarzu. Bardzo sprawnie kontaktuje się telefonicznie czy drogą mailową. Nigdy nie musieliśmy czekać na odpowiedź długo, zazwyczaj była to kwestia godziny. Bardzo nam pomogła przy doborze banku związanych z zakupem mieszkania.

Rozwiń »

Bardzo sobie chwalę Panią Beatę, dowiedzieliśmy się o niej z polecenia od innych zadowolonych klientów i na pewno będziemy ją polecać dalej. Jak na rodzinkę z małym dzieckiem Pani Beata była bardzo wyrozumiała bo na każde spotkanie przyjeżdżaliśmy z wózkiem. Co prawda mały był bardzo grzeczny, ale różnie to bywa z możliwością zabrania dziecka. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy udzielonej przez Panią Beatę. 

 

Rodzina Polkowskich

Zwiń «
Quote

Dorota Prorok

Z przyjemnością mogę potwierdzić, iż Pani Beata Trzcinska  jest profesjonalnym Doradcą Finansowym. Merytorycznie i zrozumiale wytłumaczyła mi wszystkie niejasne dla mnie kwestie. Doradzając przy tym jak najkorzystniejsze rozwiązanie. Zawsze z uśmiechem i pomocnym nastawieniem spowodowała, iż wszystko poszło sprawnie, bez komplikacji i oczywiście z bardzo korzystnym dla mnie wynikiem.

Rozwiń »

Szczerze polecam współpracę z Panią Beatą, jest przemiłą osobą, która potrafi umiejętnie mobilizować klientów do załatwiania wszystkich wymaganych formalności.

 

Dorota Prorok

Zwiń «
Quote

Michał O

W momencie podejmowania tak ważnej życiowej decyzji, jaką niewątpliwie jest kredyt w banku, jest super mieć możliwość towarzystwa i pomocy Pani Beaty, która dokłada wszelkich starań by zabezpieczyć przede wszystkim nasz własny interes i by cała ta skomplikowana procedura przeszła gładko i bez problemów. Jako osoba zawdzięczająca Pani Beacie wiele więcej serdecznie polecam jej usługi.

 

Michał O.

Quote

Właściciele MAM

...Realizacja większości marzeń wiąże się najczęściej z koniecznością przeznaczenia na nie sporej ilości gotówki. Po 13 latach życia w piątkę w trzech pokojach na 64m2 doszliśmy do ściany ( w przenośni i dosłownie). Dorastające dzieci i brak przestrzeni życiowej sprawiły, że musieliśmy podjąć kluczową decyzję naszej dalszej egzystencji.

Rozwiń »Burze mózgów, godziny rozmów, sprawdzanie możliwości, analizy sprawiły że podjęliśmy decyzję o budowie domu - nietypowo, zdecydowaliśmy, że zbuduje nam go deweloper, a my zakupimy go dopiero po odebraniu. Niesamowity zbieg okoliczności sprawił, że trafiliśmy pod skrzydła Pani Beaty.

Pełni obaw trafiliśmy do budynku Notusa w Gdyni. Już po pierwszych paru minutach rozmowy z Panią Beatą zrozumieliśmy, że w końcu na naszej pokręconej i pełnej obaw drodze pojawił się ktoś kto z uśmiechem i pełnym optymizmu podejściem do sprawy rozwiąże wszystkie nasze wątpliwości. Każda kolejna minuta rozmowy sprawiała, że teraz byliśmy już pewni, że jeśli mamy się decydować na kredyt to tylko z pomocą Pani Beaty.

Konkretyzm, brak grengolady i precyzyjne podpowiedzi sprawiły, że trzy spotkania wystarczyły do sprawnego przeprowadzenia kredytowania. To my podejmowaliśmy ostateczne decyzje o banku udzielającym nam kredytu, ale to Pani Beata przygotowała nam precyzyjne informacje które okazały się niezbędne do podjęcia tej decyzji. Pani Beata dostosowała się do naszego napiętego kalendarza i była w stanie spotykać się z nami w dogodnym dla nas terminie. Zawsze przygotowana, uśmiechnięta i w pełni zorientowana w naszej sytuacji prowadziła nas za rękę w pokręconym i zawiłym świecie bankowości. Trafne podpowiedzi oparte na dużym doświadczeniu sprawiły, że byliśmy pewni o podejmowaniu trafnych decyzji. Dostawaliśmy precyzyjne informacje z dużym wyprzedzeniem, dzięki temu wiedzieliśmy dokładnie jakie informacje są potrzebne i mieliśmy czas na ich przygotowanie. Pani Beata pomogła nam również w znalezieniu korzystnych ofert ubezpieczeniowych i w dzień zakupu domu do późnych godzin wieczornych pomogła nam go ubezpieczyć tak aby pierwsza noc nowych właścicieli upłynęła bez większego stresu. W obecnym świecie bylejakości trudno znaleźć osobę o podobnym potencjale i tak optymistycznej osobowości.

 

Właściciele M.A.M

Zwiń «
Quote

Serdecznie polecamy współpracę z Panią Beatą Referencje – Katarzyna i Jakub

Decyzja o rozpoczęciu starań o kredyt na mieszkanie była bardzo trudna. Jak się później okazało, sama realizacja całego procesu poszła wyjątkowo sprawnie. Wszystko dzięki pomocy Pani Beaty, która była gotowa zawsze służyć radą i rozwiać wszelkie wątpliwości. Serdecznie polecamy współpracę z Panią Beatą :)

Katarzyna i Jakub

 

Quote

Magdalena Gliniecka – Rękawik Grzegorz Rękawik

Serdecznie polecam usługi finansowe pani Beaty Trzcińskiej, jako bardzo kompetentnego, sprawnego i niezwykle życzliwego Doradcy. Jestem wdzięczna za szybką, fachową, kompleksową obsługę związaną z kredytem hipotecznym, a także za bardzo życzliwe, uczynne podejście do klientów. Cieszę się, że do realizacji naszej transakcji polecono mi panią Beatę, warto powierzyć jej swoje sprawy finansowe!
 

Quote

Filip

Miałem przyjemność współpracy z Panią Beatą Trzcińską odnośnie kredytu hipotecznego. Wykazała się spora znajomością w tym zakresie, a także rozwiewała ewentualnie wątpliwości. Doradziła najlepsza oferta pod katem stawianych wymagań, a także zajęła się wypełnieniem wniosków. Dzięki temu zaoszczędziłem sporo czasu i mogłem skupić się na innych formalnościach. Biuro NOTUS mieści się w sercu Gdyni w budynku Kwiatkowski więc można łatwo dotrzeć na miejsce.

Rozwiń »Filip

Zwiń «
Quote

Maciej Kendziorski

Wielkie podziękowania dla Notus Finanse, a szczególnie Pani Beacie Trzcińskiej, za bardzo sprawną i bezproblemową współpracę. Polecam.

Maciej Kendziorski

Quote

Barbara i Paweł

Pani Beata z firmy Notus,  pomogła nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Przedstawiła nam najkorzystniejsze oferty banków, omawiając wszystkie plusy i minusy. Cierpliwie  i wyczerpująco odpowiadała na wszystkie pytania. Profesjonalnie poprowadziła nas przez cały proces w uzyskaniu kredytu. Mieliśmy bardzo dobry i nieograniczony kontakt.  Polecamy współpracę z Panią Beatą.

Barbara i Paweł

Quote

Justyna i Rafał

Bardzo pozytywnie oceniamy współpracę z Panią Beatą. W każdej sytuacji mogliśmy liczyć na jej wsparcie i cierpliwość. Dzwoniliśmy wiele razy z najróżniejszymi pytaniami, a Pani Beata zawsze w miły i profesjonalny sposób udzielała nam odpowiedzi. Współpraca odbywała się w sympatycznej atmosferze. Zdecydowanie polecamy!

Quote

Krzysztof Cichoń

Kupno mieszkania jest stresującym mieszkaniem. My po przeszło dwóch latach poszukiwań trafiliśmy na właściwe miejsce! Wtedy zaczął się stres powiązany z kredytem – w końcu zobowiązanie na 25 lat to poważne wyzwanie. Dzięki współpracy z Panią Beatą okazało się to banalne! Bardzo szybka i klarowna współpraca umożliwiła nam świadomą decyzję.

Rozwiń »

Klarowny kontakt, cierpliwe odpowiedzi na nasze niekończące się pytania, zwrócenie uwagi na pewne mikroskopijne różnice, które mogły na wpakować w nie lada problemy – to, i wiele innych dobrych rad, to zakres usług który dostaliśmy od Pani Beaty! Szczera, niemalże przyjacielska pomoc to to, co ułatwiło nam szybko podjąć decyzję. Dzięki tej współpracy – żadna umowa nam nie straszna, a decyzja kredytowa podjęta ŚWIADOMIE! Teraz możemy już cieszyć się naszym nowym mieszkaniem i spokojnie skupiać się na decyzjach odnośnie wnętrz, czy planowania przyszłości. Pani Beata to genialny doradca, którego z czystym sumieniem polecam każdemu, kto chce zrozumieć na co się decyduje i wybrać kredyt dopasowany do swoich potrzeb.

Zwiń «
Quote

Acznowy sp. Z o.o.

Zawarcie współpracy z Panią Beatą było dokładnie tym czego potrzebowałem aby dostać kredyt hipoteczny - doświadczonego profesjonalisty, który oferuje wsparcie, porady, działania na każdym etapie ubiegania się o kredyt. Kocham swoją pracę oraz uwielbiam inwestowanie. Pierwsze zabiera mi większość dostępnego czasu i rzuca kłody pod nogi w sprawach innych niż praca. Drugie opóźnia płynność finansową, co źle wygląda w biurokratycznym świecie.

Rozwiń »

Bez Pani Beaty nigdy nie znalazłbym tych dni i godzin w napiętym grafiku, a potrzebnych na ubieganie się o kredyt hipoteczny. Nie znalazłbym również na własną rękę banku, który zignorowałby zajęcie podatkowe z Urzędu Skarbowego. Jedyna rzecz, która pozostawiła mi pewne poczucie winy, drobny niesmak przez brak formalnej wdzięczności, na którą niestety Pani Beata nie ma wpływu, a wynika to z regulacji bankowych, to brak przyjęcia prowizji z mojej strony.

Zwiń «
Quote

Krzysztof i Monika Radecki

Do dzisiaj zastanawiam się, dla czego nie trafiłem do Pani Beaty na początku naszego procesu poszukiwania finansowania na zakup naszej wymarzonej nieruchomości. Być może mi i mojej rodzinie oszczędziłoby to koszmaru niekompetencji, festiwalu niespełnionych obietnic oraz nieprzespanych nocy jakie zafundowano nam wcześniej. Pani Beata potrafiła wszystko co zostało zepsute przez jej poprzednika posprzątać.

Rozwiń »

Dopasowała produkt, doradziła w jaki sposób zorganizować finansowanie i potrafiła doprowadzić do tego, że w 2 tygodnie mieliśmy wstępną decyzję kredytową na zakup naszego domu. W międzyczasie potrafiła odebrać od nas telefony chyba o każdej porze i nigdy nie dała nam odczuć, że te telefony czy nasze głupie pytania są męczące. Kompetencja, spokój, opanowanie trudnej sytuacji to cechy naprawdę dobrego doradcy i Pani Beata je wszystkie posiada. Serdecznie polecamy ją, jeśli szukacie fachowego doradztwa w jednej z chyba najbardziej stresujących sytuacji życiowych jaką jest zakup nieruchomości.

Zwiń «
Quote

Katarzyna Mielczarek

W kilku zdaniach chciałabym wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z Panią Beata Trzcinska, oddział Notus w Gdyni przy ul. 10 lutego. Przy pomocy Pani Beaty udało Nam się otrzymać kredyt na zakup wymarzonego mieszkania. Pani Beata- osoba z sercem na ręku oraz szczerym uśmiechem przy czym pełna kompetencji. Kontakt z Panią Beata rewelacyjny, osoba konkretna i rzeczowa. Szybko i sprawnie uzyskaliśmy pomoc w załatwieniu kredytu.

Rozwiń »

Przez cały proces kredytowy informowana byłam co się dzieje z wnioskiem, w sposób rzetelny przeprowadzone porównanie ofert i decyzji. Z czystym sumieniem gorąco polecam.

Zwiń «
Quote

Robert G.

Miałem przyjemność poznać p. Beatę w trakcie poszukiwań odpowiedniej oferty kredytu hipotecznego. Już podczas pierwszego spotkania wiedziałem, że trafiłem na człowieka kompetentnego, życzliwego i bezinteresownego, dbającego o zadowolenie klienta. Pani Beata nie starała się za wszelką cenę przekonać mnie do oferty jednego banku, ale przedstawiła wiele wariantów oraz dobre i słabe strony różnych rozwiązań.

Rozwiń »

Była zawsze dyspozycyjna i bardzo pomocna w gromadzeniu ogromnej liczby dokumentów. Bez wsparcia p. Beaty trudno byłoby przez to przebrnąć. Potrafi rzeczowo, szczegółowo, a przede wszystkim w przystępny sposób przedstawić zawiłe procedury. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi p. Beaty udało się wynegocjować korzystne warunki kredytu. Poza tym jest człowiekiem o bardzo wysokiej kulturze osobistej i ujmującym sposobie bycia. Współpraca z takim ekspertem jest gwarancją satysfakcji.

Zwiń «
Quote

Oliwia

Współpraca z Panią Beatą to czysta przyjemność! Wszystko dokładnie wytłumaczone, jak trzeba było to kilkukrotnie ;) Na każde spotkanie Pani Beata poświęca bardzo dużo czasu i stara się naleźć najlepsze rozwiązania dla klientów. Polecam serdecznie!!

Quote

Patrycja Polkowska

Pani Beata to wspaniała ekspertka finansowa. Z nią możesz być spokojny, że wszystko się uda. Profesjonalnie, dokładnie, z uśmiechem na twarzy - tak obsługuje swoich klientów. Polecam!

Quote

Magdalena

Współpraca z Panią Beatą przebiegła bez zarzutów. Jest to bardzo kompetentna i rzetelna osoba, która świetnie zna się na tym co robi, a przy tym jest przesympatyczna. Dzięki Pani Beacie otrzymaliśmy bardzo dobre warunki kredytu. Wszystko zostało nam wyjaśnione bardzo przejrzyście. Serdecznie polecam!

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.