Dariusz Czajka - Broker Nieruchomości - Freedom

Dariusz Czajka

Broker Nieruchomości
O mnie Moje oferty Opinie

Z marką Freedom jestem związany od 2020 r.

Sprzedaż nieruchomości, kontakt z ludźmi, pomoc w rozwiązywaniu ich problemów, daje mi dużą satysfakcję i sprawia, że lubię to co robię. To wszystko przekłada się na wysoką skuteczność i osiąganie dobrych wyników.

Obecnie na stanowisku Brokera rozwijam również swój własny zespół agentów.

Prywatnie pasjonuje mnie historia Warszawy, literatura i piłka nożna.

Mój sposób na udany dzień to spacer z psem.

W jednym z odcinków podcastów prowadzonych przez Agnieszkę Wiśniewską mówię o specyfice pracy pośrednika nieruchomości.

Poniżej pozostałe materiały z moim udziałem:

✔ Spotify – https://open.spotify.com/episode/3h5eYQr2I9W7o1hNMYGHl7?si=S41XfTKJScK7hUR47CcFEQ
✔ YouTube – https://youtu.be/Ar4obCNBU6s

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (2) Zrealizowane transakcje (33)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 19

Quote

Wojciech Makowski

Pełen profesjonalizm! Usługa na najwyższym poziomie a współpraca z Panem Dariuszem Czajką to sama przyjemność. Doskonała komunikacja, doradztwo, rzetelność w każdym calu. Warto oddać sprawy w ręce zawodowców gdy brakuje czasu :) Polecam!

Quote

Agnieszka Gajewiak

Współpraca z Panem Dariuszem Czajką oraz Panią Ewą Barańską okazała się bardzo przyjemna. Polecamy w 100%. Profesjonalna obsługa na każdym kroku zaowocowała bardzo szybką transakcją. Pozdrawiamy, Agnieszka i Kamil :)

Quote

Tomek King

Nami opiekował się pan Dariusz Cz. i jesteśmy bardzo zadowoleni! pełen profesjonalizm. Mieszkanie udało się sprzedać w błyskawicznym tempie za cenę zadowalająca obie strony. bardzo polecamy Pana Dariusza, co za tym idzie firmę freedom!

Quote

Mariusz Zawłocki

Podziękowania dla Pana Darka Czajki. Pełen profesjonalizm, dyspozycyjność i zaangażowanie. Zakup mieszkania poszedł sprawnie, wszystko było od początku do końca jasne i zrozumiałe. Polecam!

Quote

Hanna Błaszczyk

Profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem przeprowadzona przez Pana Dariusza sprzedaż mojego mieszkania. Z całkowitą odpowiedzialnością polecam agencję FREEDOM oraz jej agenta Pana Dariusza Czajkę.

Quote

Yuliya Karpovich

Współpracowaliśmy z Panem Dariuszem , i ta współpraca była łatwa i bezproblemowa. Zawsze mogłam się z nim skontaktować w razie potrzeby, a on zawsze był w stanie odpowiedzieć na moje pytania i pomóc w prośbach. Agencja pomogła również w negocjowaniu kosztów dokumentów, co bardzo sobie cenię. Generalnie jestem zadowolona ze współpracy z Freedom i polecam tę agencję, a Pana Dariusza w szczególności.

Quote

Marta S

Praca z Panem Darkiem Czajką to prawdziwa przyjemność – pełen profesjonalizm, dbanie o klienta i wysoka kultura osobista. Mieszkanie zostało sprzedane bardzo szybko, w dobrej cenie i bez żadnych problemów. Serdecznie polecam

Quote

Beata Rybak

Bardzo polecam współpracę z biurem nieruchomości Freedom w Warszawie, które zapewnia pełen profesjonalizm i elastyczność w obsłudze klienta. Co więcej, gwarantuje ogromne zaangażowanie w proces sprzedaży mieszkania co po pierwsze zdejmuje z klienta ciężar związany ze sprzedażą i po drugie skutkuje szybkim zamknięciem całej transakcji.

Rozwiń »

Dodatkowo wyjątkowe zdolności negocjacyjne i wysokie kompetencje związane z komunikacją interpersonalną pracowników są niewątpliwie dużym atutem i przyczyniają się do uzyskania bardzo dobrego końcowego rezultatu satysfakcjonującego obie strony. Osobiście miałam ogromną przyjemność współpracować z Panem Dariuszem Czajka i jestem bardzo zadowolona z jakości tej współpracy. Serdecznie polecam.

Zwiń «
Quote

Konrad Szermanowicz

"Bardzo kompetentna obsługa, podejście do klienta fachowe i elastyczne. Gorąco polecam współpracę z biurem i Panem Darkiem"

Quote

Marta B

Dzięki współpracy z panem Dariuszem Czajką transakcja zakupu nieruchomości przebiegła szybko i sprawnie. W trudnych kwestiach wsparciem służył prawnik biura nieruchomości, który rozwiał moje wątpliwości i cierpliwie wyjaśnił niepokojące mnie kwestie. Bardzo polecam współpracę z panem Darkiem i biurem.

Quote

Aleksander Rejdych

Gorąco polecam usługi biura. Wspaniała współpraca od zobaczenia nieruchomości po jej przekazanie po sprzedaży. Życzę każdemu kto sprzedaje nieruchomość takiego agenta jakiego miałem ja, dziękuję za wszystko Panie Darku.

Quote

Michał Sławiński

Bardzo przyjemna współpraca, wszystko profesjonalnie i w miłej atmosferze. Polecam z czystym sumieniem Pana Dariusza Czajkę!

Quote

Monika Kubajewska

Zespół wykwalifikowanych specjalistów w kwestii sprzedaży nieruchomości. Świetni ludzie mocno zaangażowani w swoją pracę, w każdą transakcję i sprawę Klientów, począwszy od przygotowania nieruchomości do sprzedaży, poprzez prowadzone prezentacje (pełna dyspozycyjność, wysoka kultura i dobra organizacja), negocjacje i bezpieczną prawnie finalizację (akt notarialny, przekazanie nieruchomości, cesję).

Rozwiń »

Jeśli zastanawiasz się czy poświęcić tak ważny aspekt jak sprzedaż nieruchomości w ręce Agentów z oddziału Freedom Nieruchomości Warszawa Śródmieście to zdecydowanie najlepszy wybór. W pełni rekomenduję i dziękuję za możliwość współpracy w Państwem. Szczególne ukłony dla Pana Dariusza Czajki i Szefowej biura Pani Agnieszki Grotkowskiej.

Zwiń «
Quote

Iwona Matulewicz

Polecam współpracę z Panem Dariuszem Czajką. Już na pierwszym spotkaniu Pan Dariusz wykazał się niezwykłym profesjonalizmem i znajomością rynku, a także wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem w swoją pracę. Pan Dariusz to bardzo dobrze zorientowany i doświadczony pośrednik, który zwraca uwagę na detale i dba o dopilnowanie wszystkich formalności.

Rozwiń »

Jest gotowy do pomocy na każdym etapie współpracy, świetnie zorganizowany, słowny i zawsze pod telefonem, a przy tym przemiły, optymistyczny i niezwykle przystępny. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Dariuszem, oraz z biurem Freedom Nieruchomości. Serdecznie dziękuję Panie Dariuszu i życzę wielu przyszłych udanych transakcji!

Zwiń «
Quote

Michał Bonja

Współpraca z biurem przebiegła bezproblemowo i w miłej atmosferze od momentu pierwszego oglądania mieszkania aż do przekazania kluczy. Pan Dariusz przez cały proces zakupu mieszkania zawsze służył pomocą. Usługi załatwiane przez biuro (obsługa prawna, notariusz) również stały na wysokim poziomie i były rozsądnie wycenione. Serdecznie polecam!

Quote

Anna i Krzysztof Kernowie

Nie mogę wciąż uwierzyć, że równo 2 tygodnie zajęło mi kupno mieszkania za pośrednictwem Pana Dariusza Czajki z biura Freedom- nieruchomości (oddział w Warszawie). Pan Darek skontaktował się natychmiast po moim wysłaniu zapytania odnośnie mieszkania, którym byłam zainteresowana. Mieszkanie oglądaliśmy z mężem w czwartek, 23 marca. Ponownie w sobotę 25 marca by podpisać umowę rezerwacyjną po tygodniu od obejrzenia mieszkania.

Rozwiń »

U notariusza podpisaliśmy akt kupna mieszkania już 6 kwietnia! Wszystko to dzięki nieocenionej pomocy Pana Dariusza Czajki, który zjednał nas kompetencją, operatywnością i życzliwością! Jeszcze raz dziękujemy

Zwiń «
Quote

Tomasz Zamyślewski

Zakupiłem mieszkanie z pośrednictwem Freedom Nieruchomości. Przyznaję, ze początkowo sceptycznie podchodziłem do pośrednictwa, traktując ich jako zło konieczne, ale szybko zmieniłem zdanie i to diametralnie. Moim opiekunem był Pan Dariusz Czajka z oddziału warszawskiego Freedom i uważam , ze był i jest najlepszym doradcą nieruchomości z jakim miałem kontakt: Był niezwykle pomocny w transakcji. opiekował się naszą sprawą do samego przekazania kluczy.

Rozwiń »

Kompetentny, z ogromną wiedzą rynkową a jednocześnie szukający rozwiązania problemu, a nie winnych.. Pan Darek był otwarty na nasze potrzeby Po zakupie mieszkania, przy odbiorze kluczy otrzymaliśmy miły upominek. Panie Darku!, dziękuję jeszcze raz za opiekę nad transakcją.

Zwiń «
Quote

Idalia i Wojciech Dąbkowscy

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Freedom Nieruchomości, dlatego w tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu Dariuszowi Czajce za profesjonalizm, zaangażowanie, cierpliwość i okazaną pomoc na każdym etapie procesu kupna nieruchomości. Dzięki temu udało nam się przeprowadzić całą transakcję w tak krótkim czasie. Być może będziemy mieli okazję współpracować w niebawem przy innej transakcji.

Quote

Katarzyna Pietroń

Bardzo polecam współpracę z Panem Darkiem. Pełny profesjonalizm i przemiły kontakt. Polecam!

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.