O mnie Moje oferty Opinie

Prawnik. Rzecznik patentowy.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe związane z problematyką nieruchomości zdobyte w branży deweloperskiej, budowlanej i projektowej.

Filozofią jej pracy jest elastyczność w realizacji celów i docieranie do istoty problemu.

Pasjonuje się malarstwem i muzyką, potrafi docenić dobre kino i literaturę. Przyjemność sprawia jej fotografowanie, chętnie jeździ na rowerze i pływa.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (22) Mieszkanie na wynajem (18) Dom na sprzedaż (11) Działka na sprzedaż (10) Lokal na wynajem (16) Obiekt na sprzedaż (1) Lokal na sprzedaż (1)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 39

Quote

Danuta Czarnecka

Polecam usługi Pani Ewy Pawińskiej z całego serca. Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Ewy - zajęła się kompleksowo sprzedażą mojego mieszkania i wykonała wszystkie czynności, do których jako właścicielka nie byłam potrzebna osobiście. Pani Ewa służyła tez fachowa rada jako ekspert rynku nieruchomości i pomogła załatwić wszelkie formalności związane z transakcja. Cały proces sprzedaży przebiegł bezproblemowo, szybko i satysfakcjonująco dla wszystkich stron.

Quote

Ryszard Hutorowicz

Polecam usługi Agencji Freedom Nieruchomości.
Wcześniej korzystałem z wielu pośredników.
Jednak dopiero panie Ewa Pawińska i Kamila Kuś doprowadziły do podpisania transakcji kupna mieszkania.
Szczególnie pani Ewa Pawińska wykazała się determinacją w poszukiwaniu dobrej lokalizacji i korzystnej formy zakupu. Jej empatia wychodzi poza zwykłe standardy relacji klient - pośrednik.

Rozwiń »


Ilość ofert przekazanych do mnie przekraczała oczekiwania, przy czym należy podkreślić, że oferty te były przesyłane do mnie już po wstępnej selekcji.
Wszelkie sprawy prawne związane z podpisaniem aktu notarialnego zostały przygotowane przez panią Ewę Pawińską wzorowo, bez żadnych zastrzeżeń a termin formalnego zakończenia sprawy był bardzo korzystny. Wszystkie działania pani Ewy w pełni zabezpieczały moje interesy.
Pełny profesjonalizm.

 Ryszard Hutorowicz
 

Zwiń «
Quote

Robert Malinowski

W życiu naukowca często trudno osiąść gdzieś na dłużej. Ze względu na zmianę miejsca pracy okazało się, że wraz z żoną stanęliśmy przed podjęciem decyzji o przeprowadzce. Przez rok, na własną rękę usiłowaliśmy sprzedać mieszkanie, większość osób, które nas odwiedzało to byli jednak niezdecydowani klienci, którzy właściwie nie wiedzą czy chcą kupić własne lokum. Mieszkanie stało co opóźniało nam podjęcie dalszych, ważnych życiowych decyzji.

Rozwiń »

Wtedy przyszła myśl o zleceniu sprawy pośrednikowi. Rozmowy nie szły jednak dobrze ponieważ jest wiele firm, które zasłaniając się profesjonalizmem stawia sprzedającemu wyśrubowane warunki, w których odpowiedzialność po stronie pośrednika jest niewielka. Kompletnie zagubiony kontynuowałem sprzedaż lokalu na własną rękę. Któregoś razu odwiedził mnie pośrednik firmy Freedom. Byłem rzecz jasna nieufny ale po pierwszej rozmowie okazało się, że proponowane warunki współpracy są uczciwe a wiele aspektów możemy wspólnie ustalić. Podpisałem umowę a pośrednik właściwie od razu rozpoczął przygotowanie lokalu do sprzedaży. Pani Ewa Pawińska z firmy Freedom wykazała się własną inicjatywą i olbrzymim wyczuciem rynku. Jednak gdy wszystko wydawało się być na najlepszej drodze do naszego kraju zawitał wirus COVID19. To na jakiś czas właściwie sparaliżowało wszelki ruch. Jednak Pani Ewa Pawińska nie zaprzestała promowania mieszkania i (gdy tylko było to możliwe) jego prezentacji klientom. Ta aktywność poskutkowała sprzedażą lokalu w ciągu trzech miesięcy od podpisania umowy. Pani Ewa Pawińska dokonała rzetelnej i realnej wyceny lokalu, pomogła przygotować dokumentację i cały czas instruowała mnie, które dokumenty mam zdobyć i jak to zrobić gdy pewne sprawy musiałem załatwić osobiście. Całość transakcji odbyła się bez żadnych przeszkód czy problemów. Dzięki Pani Ewie wszystko to udało mi się załatwić mieszkając 300 km. od sprzedawanego lokalu. Polecam wszystkim usługi Pani Ewy Pawińskiej, która jest niewątpliwie osobą uczciwą i posiadającą intuicję i doświadczenie, dzięki któremu sprzedaż lokalu może być krótką i skuteczną kampanią.

 

Z poważaniem Robert Malinowski 

Zwiń «
Quote

Artur T

Bardzo polecam współpracę z agencją  Freedom, szczególnie z Ewą Pawińską. Bardzo profesjonalne podejście, Pani Ewa wszystkie dokumenty zebrała i przygotowała, super kontakt do samego końca i przekazania mieszkania. Bardzo Dziękuję Pani Ewo za pomoc i współpracę. Bardzo polecam! Jeśli przyjdzie mi sprzedać mieszkanie na pewno zadzwonię najpierw do Pani Ewy.

Artur T.

Quote

Karolina Bulejak

Panią Ewę Pawińską miałam przyjemność poznać podczas poszukiwania nieruchomości pod wynajem. Pani Ewa była pełnomocnikiem właściciela mieszkania, które aktualnie wynajmuję. Wykazała się dużym zrozumieniem, zaangażowaniem oraz elastycznością do klienta. Wiele kwestii, które z mojej strony pozostawały niejasne, dzięki Pani Ewie skutecznie pomogła je rozwiązać. Pani Ewa jest osobą niezwykle ciepłą, wyrozumiałą.

Rozwiń »

Współpraca z takim ekspertem to czysta przyjemność oraz bezpieczeństwo podczas wyboru mieszkania. Pani Ewa od samego początku wzbudziła moje zaufanie i taka też była nasza współpraca. Stały kontakt z Panią Ewą jest bardzo wartościowym elementem i czynnikiem, który zaważył na podjęciu decyzji o wyborze danego mieszkania.

Na pewno pozostanę z Panią Ewą w stałym kontakcie i to Pani Ewa będzie moim pierwszym kontaktem przy wyborze nowej nieruchomości. Życzę każdemu potencjalnemu kontrahentowi, który potrzebuje, aby zadbano o jego nieruchomość, a także klientom poszukującym pośrednika przy poszukiwaniu nieruchomości pod wynajem. 

Karolina Bulejak 

Zwiń «
Quote

Matthew Jagiello

Z biurem Freedom przeprowadzaliśmy podwójną operację: sprzedaży starego oraz kupna nowego mieszkania. Wymaga to niesamowitej koordynacji, bowiem trzeba zgrać terminy dla łącznie 3 stron. Zdecydowanie nie jest to łatwe zadanie, zwłaszcza ze ślubem, przeprowadzkami i urlopami sezonu wakacyjnego po drodze.

Rozwiń »

Dzięki dużemu zaangażowaniu, szerokim znajomościom i kompleksowej obsłudze Freedom stanęło na wysokości zadania i wszystkie strony są bardzo zadowolone oraz mieszkają w nowych nieruchomościach zgodnie z terminami. Pani Ewa Pawińska była zawsze dostępna (nawet poza godzinami pracy!), służyła dobrą radą i bardzo mocno wspierała nas w całym procesie. Zdecydowanie polecam usługi Freedom i szczerze przyznaję, że zaawansowane operacje na nieruchomościach są z nimi znacząco ułatwione.

Zwiń «
Quote

Mikołaj Fałkowski

Pani Ewa Pawińska znalazła kupca na mojego bliźniaka w Warszawie już w 3 tygodnie! Cała transakcja została sprawnie przeprowadzona, a ponadto zapewniona została sprawna obsługa całej transakcji. Polecam firmę https://www.freedom-nieruchomosci.pl/biuro/lomianki/osoby/ewa-pawinska za właściwe podejście i profesjonalizm. Pozdrawiam, Mikołaj Fałkowski

Quote

Aneta i Piotr Kobylińscy

Serdecznie dziękujemy za profesjonalną obsługę na każdym etapie sprzedaży działki. Dzisiaj sfinalizowana została transakcja, a nie byłoby jej bez Pani zaangażowania, wyczucia i systematycznej pracy.

Rozwiń »

Od wyjaśniania zawiłości prawnych, ustalenia księgi wieczystej, po przygotowanie wizualizacji zabudowy działki i cierpliwe doradztwo w ustalaniu ceny oraz negocjacjach po dopilnowanie całego procesu w jego finalnej fazie mieliśmy poczucie, że jesteśmy w troskliwych rękach eksperta. Rynek nieruchomości jest w obecnych czasach trudny, wśród pośredników brakuje pasjonatów, którym nie tylko się chce zaangażować we współpracę z klientem, ale również dbać o bezpieczeństwo i uczciwą transakcję dla obu stron: i kupujących i sprzedających. Nie mamy wątpliwości, że Pani Ewa Pawińska takim pasjonatem jest. Jeszcze raz dziękujemy pani Ewie Pawińskiej i życzymy wielu zadowolonych klientów!

Zwiń «
Quote

Barbara Korneluk

Fachowa obsługa, kompetentna i kompleksowa pomoc przy wynajmie mieszkania. Polecam, jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

Quote

Julia Niedziałkowska

Współpraca z agencją była bardzo profesjonalna, agenci chętnie pomagali i odpowiadali na nasze pytania. Do transakcji doszło tydzień po pierwszym obejrzeniu mieszkania, wszystko zostało załatwione bardzo szybko i bezproblemowo. Dziękujemy.

Quote

Sylwia Lutek

Bardzo dziękuję za współpracę z Freedom Nieruchomości Oddział Łomianki Warszawa Zachodnia. Chciałabym podziękować Panu Krzysztofowi za pomoc i koordynację w poszukiwaniu i finalizacji tej transakcji. Jego zaangażowanie w dużej mierze przyczyniło się do podpisania tej umowy. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Quote

Agnieszka Wojcieszyk

Chciałam podziękować za współpracę i kooperację z Panem Krzysztofem w zakresie zakupu mieszkania na ul. Głębockiej , zawsze był dostępny w zakresie oglądania mieszkania o każdej porze, to bardzo cenne przy współpracy.

Quote

Marta Margoła

Pani Ewa Pawińska pośredniczyła podczas zawierania umowy najmu pomiędzy mną - Martą Margołą, a panem Ryszardem Hutorowiczem. Podczas wykonywania swojej pracy zawsze wykazywała się niezwykłą uprzejmością, kompetencją i terminowością. Wyjaśniała wszelkie niejasności i zawsze chętnie udzielała pomocy, tym bardziej, że pierwszy raz wynajmuję mieszkanie i nie mam doświadczenia w tym zakresie.

Quote

Agnieszka Zielińska Wojcieska

Profesjonalizm i skuteczność Profesjonalna, a co najważniejsze skuteczna obsługa wynajmu nieruchomości na terenie Łomianek. Pani Ewa Pawińska pomogła mi wynająć lokal przy ul. Warszawskiej w Łomiankach. Stały i merytoryczny kontakt, duże zaangażowanie, dyspozycyjność pani Ewy Pawińskiej, wszystko to pozwoliło na znalezienie nowego klienta jeszcze kiedy trwała umowa najmu. Polecam usługi Freedom Nieruchomości w Łomiankach.

Quote

Sylwia Staszewska-Lisiak

Szanowna Pani Ewo! Dziękuję za wsparcie w wynajmie mojego mieszkania. Jestem pełna uznania dla Pani zaangażowania w poszukiwanie nowych najemców i dążenie by znaleźć najemcę „na miarę” (moich oczekiwań). Praca z Panią to prawdziwa przyjemność. Na pewno do Pani wrócę i będę polecała Pani usługi innym właścicielom mieszkań.

Quote

Teresa Sojka

Pani Ewa Pawińska, dyrektor oddziału Freedom Nieruchomości w Łomiankach, sprostała JAKO JEDYNE BIURO NIERUCHOMOŚCI W ŁOMIANKACH, moim oczekiwaniom i znalazła dla mnie mieszkanie. Pani Ewa Pawińska jest osobą kulturalną, delikatną i spokojną. Wykazała się ogromną cierpliwością i empatią. Tłumaczyła mi każdy problem. Jedynie biuro nieruchomości, które prowadzi Pani Ewa Pawińska zrozumiało moje potrzeby.

Rozwiń »

Żadne z biur nieruchomości z Łomianek nie podjęło się współpracy ze mną. Polecam usługi Pani Ewy z czystym sumieniem.

Zwiń «
Quote

Natalia Kłos

Chciałabym serdecznie podziękować Pani Ewie Pawińskiej z Freedom Nieruchomości Łomianki za profesjonalne wsparcie w wynajęciu lokalu spełniającego moje wymagania. Od momentu pokazania lokalu do finalizacji umowy, a także po tym, Pani Ewa zawsze była pomocna, profesjonalna i w szybkim, bezpośrednim kontakcie. Bardzo dziękuję i polecam współpracę!

Quote

Joanna i Jacek Bogdańscy

Chcieliśmy serdecznie podziękować za pomoc w wynajęciu mieszkania . Dzięki Pani profesjonalizmowi i zaangażowaniu udało nam się bezboleśnie przebrnąć przez proces szukania i sprawdzania potencjalnych najemców . Zaoszczędziliśmy też dużo czasu na prezentacje , pertraktacje z klientami i przygotowanie potrzebnych umów i dokumentów . Każdemu z czystym sumieniem możemy polecić usługi Pani Ewy Pawińskiej . Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy.

Quote

Joanna Perkowska-Whiley

Pani Ewa Pawińska z pełnym zapałem zajęła się sprzedażą naszego mieszkania. Mieszkanie średniej wielkości, do generalnego remontu znalazło nabywcę w ciągu 3 tygodni, tylko dzięki zaangażowaniu Pani Ewy. Wzięła na siebie wszystkie sprawy formalne, ogłoszenia, znajdowanie potencjalnych nabywców, negocjowanie ceny. Pełen profesjonalizm w wykonaniu Pani Ewy Pawińskiej. Gorąco polecam tę osobę jako pośrednika sprzedaży nieruchomości.

Quote

Małgorzata Komuda

Bardzo polecam Panią Ewę Pawińską jako pośrednika nieruchomości. W naszym odczuciu dokonała cudu - sprzedaż mieszkania nastąpiła w ciągu 3 tygodni. Borykaliśmy się z tym przez kilka miesięcy. Pełen profesjonalizm od początku do końca. Wielka kultura osobista i zaangażowanie. Wszystko wzięła na siebie począwszy od wywieszenia banneru, prezentacji lokalu potencjalnym klientom, aż do umówienia aktu w kancelarii notarialnej.

Rozwiń »

Bez jej wskazówek jakie dokumenty trzeba zgromadzić i gdzie ich szukać jeszcze długo byśmy krążyli po omacku. Bardzo dziękuję i polecam serdecznie.

Zwiń «
Quote

Joanna i Rafał Skarżyccy

Bardzo dziękujemy za szybką, profesjonalną i bezstresową transakcję. Kontakt z panią Ewą Pawińską był wzorowy, doskonale opowiadał naszym potrzebom i oczekiwaniom. Polecamy!

Quote

Michał K.

Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę, solidność i uczciwość. Transakcja zawarta błyskawicznie. Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Ewą - rzadko dzisiaj się spotyka osoby, które działają tak jak deklarują. Mam nadzieję na kolejne owocne dla stron transakcje.

Quote

Anna i Salvatore

Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani. Dziękujemy serdecznie za profesjonalne, szybkie i sprawne doprowadzenie do podpisania umowy. Dziękujemy za pomoc na każdym etapie poczynając od wyceny, poprzez spotkania z potencjalnymi klientami, przygotowanie umowy i przekazanie mieszkania. Pani Ewa Pawińska jest osobą niezwykle kompetentną, która świetnie orientuje się w prawach rynku, dobrze zna przepisy, jej rady okazały się bezcenne.

Rozwiń »

Szybka komunikacja i dyspozycyjność, klient naprawdę czuje się zaopiekowany. Gorąco polecam! Jeszcze raz dziękujemy. Zaproszenie na weekend do Cetary cały czas aktualne.

Zwiń «
Quote

prof. dr hab. Cyprian Mielczarski Uniwersytet Warszawski

W ostatnich latach wielokrotnie korzystałem z usług różnych biur pośrednictwa w zakresie kupna/sprzedaży nieruchomości zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wykorzystując te moje doświadczenia chciałbym gorąco polecić usługi pani Ewy Pawińskiej, która reprezentuje firmę Freedom Nieruchomości.

Rozwiń »

Pani Ewa odznacza się wysokim poziomem zawodowych kompetencji i właściwym stosunkiem do klienta, co przekłada się na jej wysoką skuteczność komunikacyjną w dziedzinie pośrednictwa, które wymaga szczególnych predyspozycji w kontaktach z ludźmi poszukującymi odpowiednich dla siebie nieruchomości. Predyspozycje te niewątpliwie posiada pani Ewa, która potrafi budować zaufanie do siebie i do firmy swoją rzeczowością i wyczuciem potrzeb klientów. Zaufanie to promieniuje i wytwarza także właściwe relacje między stronami umów kupna-sprzedaży. Oczywiście, jako doświadczona prawniczka w dziedzinie obrotu nieruchomościami, zna doskonale podstawowe przepisy prawne i zasady funkcjonowania rynku. Potrafi także wskazać właściwą drogę prawną, bardzo sprawnie współpracuje z notariuszem i specjalistą finansowym, zapewniając efektywną pomoc w tym zakresie, co często ma decydujący wpływ na powodzenie całej transakcji. To wszystko sprawia, że współpraca z panią Pawińską jest nie tylko efektywna i przyjemna - trzeba podkreślić, ze jej praca wystawia jak najlepsze świadectwo firmie Freedom.

Zwiń «
Quote

Piotr Skrzyński

Pani Ewa Pawińska bardzo profesjonalnie zajęła się wynajmem mojego, już 2-giego, mieszkania przeznaczonego na wynajem w okresie ostatnich 6 miesięcy. Mieszkanie 3 pokojowe, średniej wielkości, po remoncie (malowanie, cyklinowanie) znalazło długoterminowego najemcę w ciągu 5 tygodni, dzięki zaangażowaniu Pani Ewy. Pani Ewa wzięła na siebie wszystkie sprawy formalne, w tym notariusza, przygotowanie oferty, ogłoszenia, znajdowanie potencjalnych najemców, negocjowanie ceny.

Rozwiń »

Pełen profesjonalizm w wykonaniu Pani Ewy Pawińskiej. Gorąco polecam tę osobę jako pośrednika w najmie nieruchomości.

Zwiń «
Quote

Marcin Milewski

Oczywiście z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni i usatysfakcjonowani współpracą z Panią Ewą Pawińską. Tak sprawne i kompetentne działanie sprawiło, że cała transakcja przebiegła lekko i bez żadnych problemów. Duże doświadczenie Pani Ewy pozwoliło nam szybko zrealizować plany związane z zakupem nieruchomości. Polecamy i będziemy polecać zdecydowanie współpracę z Panią Ewą Pawińską i oczywiście jeżeli nadarzy się taka okazja to skorzystamy z Pani usług.

Quote

Daniel Łaszcz

Podobno sprzedać mieszkanie jest bardzo trudno, a ja potrzebowałem sprzedać i dodatkowo w bardzo krótkim czasie, gdyż miałem na oku inną lokalizację. Już pierwsza rozmowa z Panią Ewą Pawińską wlała we mnie nadzieję, że to się może udać w tak krótkim czasie. Pani Ewa to nie tylko profesjonalny agent nieruchomości, ale też wyjątkowa osoba obdarzona empatią wobec drugiego człowieka.

Rozwiń »

Jeśli czytasz tą opinie i szukasz dobrego agenta nieruchomości to już znalazłeś!!! Serdecznie polecam!!!

Zwiń «
Quote

Dorota Sawczyk

Pani Ewa Pawińska to prawdziwa profesjonalistka, ale bynajmniej nie zimna – jest pełna serdeczności, zaangażowania i kobiecego ciepła. Dzięki prawniczemu wykształceniu świetnie orientuje się w przepisach, udziela fachowych porad i roztropnie doradza. Dba, by obie strony transakcji były usatysfakcjonowane, uważnie słucha i szuka optymalnych rozwiązań, a ewentualne spięcia rozładowuje z właściwym sobie humorem i wdziękiem.

Rozwiń »

Dysponuje też siecią sprawdzonych kontaktów z przydatnymi fachowcami – od ekipy remontowej po notariusza, więc można oddać się w jej ręce z zamkniętymi oczami, będąc pewnym, że wszystko pójdzie sprawnie. Z naszej współpracy jestem naprawdę zadowolona.

Zwiń «
Quote

Teresa Józefowicz

Szanowna Pani Ewo, Serdecznie dziękuję za szybkie i sprawne załatwienie sprzedaży nieruchomości w miejscowości Dąbrowa Leśna. Jestem bardzo zadowolona z Pani usług pośrednictwa sprzedaży działki, sprawa została załatwiona profesjonalnie.

Quote

Roman Gruchalski

Z pomocą i za pośrednictwem pani Ewy Pawińskiej stałem się szczęśliwym posiadaczem nowego domu. Trzeba podkreślić, że początkowo proces kupna/sprzedaży zapowiadał się na skomplikowany, bo po stronie sprzedających stało aż sześciu właścicieli. Mimo to pani Ewa doskonale skoordynowała całe przedsięwzięcie i w zaskakująco sprawny sposób udało się dograć wszystkie terminy, a transakcja doszła do skutku bardzo szybko.

Rozwiń »

Podkreślić trzeba, że pani Ewa współpracuje z najlepszymi fachowcami. Skorzystałem przez rekomendowanego przez nią doradcę kredytowego - pana Przemysława Dziudę (Notus) oraz notariusza - pana Marcina Mierzwę (kancelaria notarialna: mierzwa@notariusze.pl). Było naprawdę warto! Bez pomocy pani Ewy skoordynowanie tylu osób byłoby koszmarnie trudne. Szczerze polecam panią Ewę Pawińską, darzę ją pełnym zaufaniem w kwestii pośrednictwa i koordynacji procesu kupna/sprzedaży nieruchomości.

Zwiń «
Quote

Agnieszka Krasuska

Bardzo dziękuję za profesjonalne pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości w Łomiankach. Pani Ewa Pawińska jest bardzo profesjonalną a przy tym przemiłą, otwartą i bardzo pomocną osobą. W całym procesie sprzedaży kilka razy dochodziło do nieprzewidzianych zwrotów i za każdym razem Pani Ewa opanowywała sytuację, wspierała przy załatwianiu dokumentów i nie szczędziła sił na doprowadzenia transakcji do szczęśliwego zakończenia.

Rozwiń »

Szczerze polecam korzystanie z usług pośrednictwa agencji a szczególnie powierzenie sprzedaży Pani Ewie Pawińskiej.

Zwiń «
Quote

Łukasz Żulewski

Z ogromną satysfakcją z perfekcyjnie zrealizowanej transakcji, pragnę podziękować Pani Ewie Pawińskiej za podejmowane działania, w ramach współpracy między agencyjnej, które doprowadziły do ekspresowej sprzedaży jednego z mieszkań znajdujących się w zasobach naszego biura. Pani Ewa wspierała w tym procesie Kupującego. Mimo reprezentowania różnych stron niniejszej transakcji nasza współpraca, na każdym jej etapie, układała się wyśmienicie.

Rozwiń »

Cały proces przebiegł bezbłędnie, z zauważalną starannością i w pełnym zrozumieniu interesów obydwu stron. Realizacja tej transakcji była przyjemnością, dlatego też będę wyczekiwał kolejnych okazji do współpracy.

Zwiń «
Quote

Anna i Paweł

Polecam serdecznie usługi agencji Freedom Nieruchomości a w szczególności p. Ewy Pawińskiej. W całym procesie zakupu mieszkania mieliśmy bardzo częsty kontakt z p. Ewą, która była cały czas dostępna, pomagała na każdym etapie ustaleń z poprzednimi właścicielami, kontaktach z notariuszem i w naszym przypadku również pełnomocnikami. Sytuacja prawna nieruchomości była dość skomplikowana ale dzięki pomocy i doświadczeniu p.

Rozwiń »

Ewy udało się sfinalizować zakup za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Zwiń «
Quote

Dr hab. Rafał Sura

Po kilku tygodniach samodzielnego poszukiwania mieszkania na trudnym rynku warszawskim, opowiedziałem mojemu koledze, że nie widzę obiecujących perspektyw w odniesieniu do zamiaru nabycia nieruchomości na cele mieszkaniowe w Warszawie. Podczas tej rozmowy opowiedziałem o złych doświadczeniach z pośrednikami, którzy proponowani mi pomoc w znalezieniu właściwego mieszkania. Byłem na tyle nieufny, że od pewnego momentu nie podejmowałem rozmów z żadnym przedstawicielem tej branży.

Rozwiń »

Kolega opowiedział mi o swoim, pozytywnym doświadczeniu z pośrednikiem przy zakupie mieszkania, mówiąc że warunki współpracy były uczciwe, a wiele istotnych aspektów ustał wspólnie z pośrednikiem. Poprosiłem o kontakt do tej osoby. Okazało się, że jest to Pani Ewa Pawińska z firmy Freedom Nieruchomości. Już po pierwszej rozmowie z Panią Ewą zmieniłam swoje nastawienie do pośredników nieruchomości, bowiem Pani Ewa odznacza się wysokim poziomem zawodowych kompetencji i właściwym stosunkiem do klienta, co przekłada się na skuteczność w dziedzinie pośrednictwa, które wymaga wyczucia i taktu w kontaktach z przyszłymi stronami umowy kupna-sprzedaży mieszkania. Pani Ewa jako prawnik ma dużą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie obrotu nieruchomościami, zna przepisy prawne i zasady funkcjonowania rynku. Powoduje to, że współpraca z Panią Ewą Pawińską była nie tylko efektywna i przyjemna, ale co istotne skuteczna, gdyż zakończyła się zakupem mieszkania. Polecam wszystkim usługi Pani Ewy Pawińskiej, która jest osobą uczciwą, niebywale kulturalną, posiadającą intuicję i doświadczenie, dzięki któremu proces zakupu czy sprzedaży lokalu może być stosunkowo krótki i przyjemny.

Zwiń «
Quote

Lidia Szczawińska

Bardzo cenimy sobie profesjonalizm, zaangażowanie w indywidualne potrzeby klienta. Po wielu miesiącach bezowocnych poszukiwań nieruchomości, znalazła się odpowiednia dla nas ta, przedstawiona przez Panią Ewę Pawińską. Skrupulatnie przeprowadzony wywiad pozwolił na prawie natychmiastowy wybór. Polecamy tę agencję.

Quote

Agnieszka Sitek

Szukając mieszkania w Warszawie trafiłam na ogłoszenie, które wystawiła pani Ewa Pawińska. Zadzwoniłam, aby poznać lepiej ofertę i tu miła niespodzianka. Mogliśmy obejrzeć mieszkanie w sobotę i to w godzinach wieczornych. Nie było z tym problemu. Pani Ewa, to osoba bardzo profesjonalna, rzeczowo odpowiadała na nasze pytania. Następnie cały czas prowadziła proces zakupu mieszkania. Na bieżąco informowała o jego postępach.

Rozwiń »

Bardzo szybko doszliśmy do finalizacji zakupu mieszkania. Serdecznie polecam panią Ewę, współpraca z taką osobą to czysta przyjemność, a kupno wymarzonego mieszkania jest bardzo proste. Serdecznie pozdrawiam pani Ewo i dziękuję za współpracę.

Zwiń «
Quote

Janusz Rogowski

Od początku kontaktu pozytywne wrażenie i klarowność komunikacji, widać że ma się do czynienia z miłą, życzliwą, w pełni profesjonalną osobą, sumiennie wypełniającą swoje obowiązki. Nigdy nie wynajmowałem wcześniej mieszkania, ale dzięki profesjonalnemu podejściu cała procedura przebiegła bez problemów. Trzeba przyznać, że niezła z Pani Ewy agentka :)

Quote

Mateusz Ślizewski

Szczerze polecam współpracę z Panią Ewą. Opiekowała się naszą sprzedażą i to dzięki temu udało się sprawnie dociągnąć ten proces do końca. Szybko, sprawnie i rzetelnie. Pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem polecam Panią Ewę Pawińską, służy pomocą, radą i zaangażowaniem o które ciężko w dzisiejszych czasach.

Quote

Paweł Marczak

Gorąco rekomenduję korzystanie z pomocy Pani Ewy Pawińskiej, która odznacza się profesjonalizmem na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, czy kupujecie lub sprzedajecie nieruchomość, transakcja z udziałem Pani Ewy to spokój na każdym etapie transakcji.

Rozwiń »

Pomimo tego, że Pani Ewa była pośrednikiem sprzedających, a ja kupującym, to wywarło na mnie duże wrażenie jej przygotowanie, wiedza i kompetencje, dzięki którym właściciele praktycznie nie musieli martwić się o żadne formalności. Kupujący zaś mogą liczyć na pełną transparentność oraz pewność, że Pani Ewa na pierwszym miejscu stawia obie strony transakcji, a nie własny interes.

Zwiń «

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.