Home Biura Wadowice Ewa Penkala
Ewa Penkala - Specjalista ds. Nieruchomości - Freedom

Ewa Penkala

Specjalista ds. Nieruchomości
O mnie Moje oferty Opinie

Pracę w nieruchomościach rozpoczęła poprzez realizację swojej pasji oraz ambicji.

Studiowała na Akademii Ekonomicznej w Krakowie.
Kobieta, która myśli pozytywnie, zaradna i kreatywna dzięki czemu pomaga spełniać marzenia swych klientów. Kochająca pracę z ludźmi, słucha potrzeb klienta, potrafi znaleźć idealne rozwiązanie dopasowane do wytycznych. Stawia na rozwój, nowe sytuacje są dla niej motywacją do działania.

Kocha podróże, przełamywanie barier i aktywny wypoczynek.
Prywatnie szczęśliwa mama pary nastolatków Emilki i Kamilka.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (5) Mieszkanie na wynajem (1) Dom na sprzedaż (10) Lokal na wynajem (5) Działka na sprzedaż (3) Zrealizowane transakcje (20)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 9

Quote

Patrycja Suchan

Bardzo polecam Freedom nieruchomości i P. Ewę Penkale. P. Ewa jest bardzo zaangażowana w swoją pracę, profesjonalna, punktualna i zawsze pod telefonem. Cała transakcja przebiegła w ekspresowym tempie. Podczas transakcji P. Ewa służyła pomocą na każdym szczeblu, opowiadała na wszelakie pytania. Polecam i dziękuję za cudowną współpracę!

Quote

Joanna Szajda

W czasie sprzedaży mieszkania współpracowałam z Freedom Nieruchomości oddziała w Wadowicach. Moją sprawą zajmowała się Pani Ewa Penkala. Dzięki jej pełnemu zaangażowaniu i kompetencjom w krótkim czasie udało się mieszkanie sprzedać. O wszelkich czynnościach byłam informowana na bieżąco. Ponadto wszystkie formalności związane ze sprzedażą zostały dopełnione sprawnie i bezproblemowo. Z czystym sumieniem polecam współpracę z tym biurem.

Quote

Patryk Kordas

Obsługa Pani Ewy Penkali była profesjonalna. Odpowiadała na moje telefony szybko. Przepływ informacji był czysty. Jestem zadowolony z usług wyżej wymienionej Pani. Poleciłbym ją innym osobom!

Quote

Bogusława Zawadzka

Bardzo dziękuję pani Ewie Penkala i całemu zespołowi, biura nieruchomości Freedom z Wadowic, za profesjonalną pomoc w sprzedaży mojej nieruchomości w Rzykach, gorąco polecam biuro, i życzę wszystkim udanych transakcji.

Quote

Justyna Boni

Chciałam bardzo serdecznie podziękować Pani Ewie Penkala za fachowe doradztwo i profesjonalizm w pośrednictwie zakupu nieruchomości. Pani Ewa służyła radą i pomocą na każdym etapie procesu zakupu. Polecam z całego serca. Dziękuje za możliwość współpracy i życzę dalszego rozwoju zawodowego i sukcesów.

Quote

Krystyna Samborska – Młodzik

Polecam firmę Freedom Nieruchomości w Wadowicach, za której pośrednictwem sprzedałam mieszkanie dzięki profesjonalnej obsłudze agentki pani Ewy Penkala, która jest osobą kompetentną, bardzo sympatyczną i życzliwą. Wykazała się dużym zaangażowaniem i sumiennością. Współpraca z panią Ewą to prawdziwa przyjemność od zawarcia umowy do finalizacji sprzedaży.

Rozwiń »

Pani Ewa Penkala sprawia, że jako klient czuje się komfortowo, załatwiła wszystkie formalności dotyczące sprzedaży. Polecam panią Ewę, bardzo kulturalną i miłą osobę. Dziękuję za cudowną współpracę i życzę sukcesów w pracy zawodowej jak również w życiu osobistym. Pozdrawiam i polecam firmę Freedom.

Zwiń «
Quote

Jerzy Sroka

Serdecznie dziękuję wraz z bratem za profesjonalne podejście do klienta. Osobne podziękowania dla p. Ewy Penkali za pomoc w sprzedaniu naszego mieszkania, jej uśmiech i świetny kontakt z nami jest bezcenny. Będziemy szczerze polecać wszystkim usługi waszej firmy.

Quote

Ewa Mreńca

Bardzo dziękuję pani Ewie Penkala z biura nieruchomości Freedom z Wadowic, za pomoc w sprzedaży i kupnie. Życzę wszystkim udanych transakcji.

Quote

Faustyna Rusinek

Zdecydowanie polecam obsługę przez Panią Ewę, profesjonalizm w pełni, czuwa nad całą transakcją od początku do samego końca. Odpowiada na wszelkie pytania, podpowiada w każdej problematycznej kwestii i zawsze pozostaje w kontakcie z klientem a to wszystko w dobrej atmosferze. Zdecydowane polecam :)

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.