Home Biura Oddział Wadowice Grażyna Ślusarz
Grażyna Ślusarz - Dyrektor Oddziału - Freedom

Grażyna Ślusarz

Dyrektor Oddziału
O mnie Moje oferty Opinie

Z wykształcenia budowlaniec, wyspecjalizowany w dokumentacjach. Handlowiec od 2001 roku. Wychowana na tradycjach rodzinnego biznesu, od kilku lat związana z rynkiem nieruchomości, a inwestując w nie poznała branżę od strony praktycznej. Posiada licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 22763.

Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem, a te skomplikowane traktuje jak wyzwania, których rozwiązywanie daje jej wiele satysfakcji. Jest osobą konkretną, ambitną i nielubiącą porażek. Wierzy, że dzięki ciągłej pracy nad sobą jest w stanie osiągnąć zamierzone cele. Ceni sobie swobodę w działaniu i podejmowaniu decyzji oraz otwartość i szczerość w kontaktach z innymi. Prywatnie żona i mama, dla której rodzina i przyjaźń to wartości nadrzędne. Uwielbia spędzać czas na długich spacerach ze swoimi ukochanymi psami.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (2) Dom na sprzedaż (4) Obiekt na sprzedaż (1) Zrealizowane transakcje (19)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 38

Quote

Beata Adamczyk

Sprzedałam mieszkanie korzystając z pośrednictwa agencji nieruchomości Freedom. Sprzedaż mojej nieruchomości prowadziła bardzo sympatyczna, miła pani Grażyna Ślusarz. Kobieta rzeczowa, kompetentna, pomocna. Kultura osobista na wysokim poziomie nie tylko w kontakcie osobistym ale także telefonicznym. Każdej rozmowie towarzyszy spokój i pełen profesjonalizm w podejściu do klienta. Sprawy formalne szły jak po sznurku. Wszystko zaplanowane i punktualne.

Rozwiń »

Zawsze dyspozycyjna i cierpliwa. Wyjaśnia wszystkie zagadnienia bez problemu, bez stresu. Z czystym sumieniem polecam panią Grażynę Ślusarz i agencję Freedom, aby zajmowała się sprzedażą nieruchomości. W dzisiejszych czasach to naprawdę rzadkość spotkać tak kompetentne osoby. Bardzo duży komfort zwłaszcza, jak samemu nie można brać czynnego udziału w sprzedaży. Gorąco polecam.

Zwiń «
Quote

Krzysztof Foszman

Niezwykle profesjonalna obsługa. Pełne zainteresowanie klientem oraz pomoc we wszystkich sprawach kupna mieszkania. Polecam każdemu Freedom Nieruchomości i serdecznie dziękuję P. Grażynie Ślusarz za komfortowe przeprowadzenie i sfinalizowanie kupna mieszkania.

Quote

Ewa Rus

Sprzedaż mojej nieruchomości, położonej w Gorzeniu Dolnym zleciłam firmie Freedom nieruchomości w Wadowicach. Prowadziła ją Pani Grażyna Ślusarz. Profesjonalizm, empatia, kultura, dyspozycyjność - z tym spotkałam się w czasie naszej współpracy. Właściwy człowiek na właściwym stanowisku. Dziękuję Pani serdecznie za wszystko. Współpraca z Panią była dla mnie prawdziwą przyjemnością.

Quote

Tomasz Knapik

Bardzo polecam agencję Freedom, agencja wiarygodna, pozytywne nastawienie do Klienta, miła obsługa. Serdecznie polecam.

Quote

Agnieszka Kądzioła

Polecam z całego serca. Pani Grażyna Ślusarz - Dyrektor oddziału zasługuje na najwyższą możliwą ocenę za swoją szeroką wiedzę, zaangażowanie, rzetelność oraz indywidualne podejście do klienta i nieruchomości. Polecam ! Bardzo dziękuję za tak owocną współpracę!

Quote

Urszula i Dariusz

Bardzo uczciwe i rzetelne podejście, miły i stały bezproblemowy kontakt. Pełen profesjonalizm, praca z pasją oraz ogromna wiedza to największe zalety pani Grażyny. Miałam bardzo skomplikowaną sytuację i bez pomocy agencji nie zdołałabym zrealizować tych transakcji. Z czystym sumieniem polecam biuro nieruchomości i mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec naszej współpracy.

Quote

Joanna Mikołajczyk

Polecam z czystego serca! Pełen profesjonalizm. Dziękuję.

Quote

Agnieszka Kucharczyk

Mogę z czystym sumieniem polecić usługi Biura Nieruchomości Freedom w Wadowicach, a w szczególności Panią Grażynę - dzięki jej pomocy i ekspertyzie nasza sprzedaż zakończyła się pełnym sukcesem, a na każdym kroku procesu byliśmy o wszystkim informowani, a wszelkie niejasności od razu wyjaśniane. Zarówno ja, jak i moja rodzina byliśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, a zarazem ciepłego podejścia do klienta.

Quote

Renata

Szczerze polecam Biuro Nieruchomości Freedom w Wadowicach, w szczególności p. Grażynę Ślusarz. Pełen profesjonalizm, życzliwość i wsparcie. Krótko mówiąc klient jest "zaopiekowany". Serdecznie polecam.

Quote

Maria Duda

Profesjonalna obsługa, szybkie i sprawne załatwianie dokumentacji, bardzo dobry kontakt z pośrednikiem. Miła i życzliwa atmosfera współpracy. Gorąco polecam współpracę z Panią Grażyną.

Quote

Daniel

Polecam Panią Grażyną Ślusarz, która pośredniczyła w zakupionym przez Nas domu. Profesjonalne podejście do Klienta. Bezproblemowy kontakt, szybkie odpowiedzi i wyjaśnianie ewentualnych wątpliwości. Z pewnością należy docenić zaangażowanie w swoją pracę przez Panią Grażynę.

Quote

Kasia Płaczek

Bardzo dobra współpraca z biurem w zakresie nabycia mieszkania, wsparcie ze strony biura do ostatecznego przekazania kluczy. Pani Grażyna była bardzo pomocna, starała się rozwiązać każdy problem. Polecam.

Quote

Mariusz Mazur

Bardzo polecam Freedom Wadowice i Panią Grażynę. Pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Świetny kontakt, odpowiedź na wszystkie pytania, wszystko wytłumaczone bardzo spokojnie od A do Z. Bardzo przejrzysta umowa pośrednictwa. Bardzo szybka sprzedaż działki, bardzo dobrze wynegocjowane warunki. Wszystkie formalności dopilnowane. Dziękuję za pomoc w sprzedaży działki i gorąco polecam. Mocne pięć gwiazdek.

Quote

Michał Talaga

Polecam współpracę z Freedom w Wadowicach. Wynajem skuteczny obsługa profesjonalna.

Quote

Lidia Sz.

Dziękujemy za szybką i sprawną obsługę. Polecamy usługi pani Grażyny Ślusarz.

Quote

Halina i Zbigniew K.

Bardzo dziękujemy za sprawne i profesjonalne przygotowanie dokumentacji oraz znalezienie nabywców i prowadzenie negocjacji warunków umowy, czego rezultatem było zawarcie umowy sprzedaży nieruchomości. Szczególne podziękowania kierujemy do p. Grażyny Ślusarz za jej zaangażowanie i pomoc.

Quote

Krystyna D.

W dniu 18 lipca 2020 r. między firmą Freedom Nieruchomości Wadowice, a mną została podpisana umowa wyłącznego pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości. Powyższa umowa znalazła finał dnia 15 października 2020 r. aktem notarialnym w kancelarii notarialnej w Bielsko Białej. Bardzo pozytywnie należy ocenić biuro pośrednictwa nieruchomości w zakresie pozyskania dokumentów potrzebnych do sporządzenia aktu notarialnego.

Rozwiń »

Serdeczność, fachowość i przychylność pracowników biura świadczy o wysokim standardzie świadczonych usług, które spełniły nasze oczekiwanie. Dziękuję za sprawnie przeprowadzoną sprzedaż i będę polecać usługi biura w miarę powstawania potrzeb własnych i wśród osób znajomych.

Zwiń «
Quote

Weronika K.

Jak najbardziej polecam! Kupowałam dom. Kilka problemów pojawiło się jak właściciel nie przeprowadził przepisania drogi na siebie, ale agentki z biura FREEDOM wszystko załatwiły w mgnieniu oka!!! Kontakt telefoniczny bez zastrzeżeń. Wszystkie informacje na bieżąco, a przede wszystkim bez wychodzenia z domu. Wszystkie dokumenty i formalności załatwiają!!! Do tego wszystkiego współpraca z doradcą bankowym. Jak najbardziej na plus. Polecam z całego serca biuro FREEDOM.

Rozwiń »

Pozdrowienia.

Zwiń «
Quote

Dariusz Dziura i Teresa Dziura

Biuro nieruchomości Freedom przeprowadziło nas przez proces kupna nieruchomości w komfortowy dla nas sposób. Nie musieliśmy martwić się o formalności. Dzięki niej cała transakcja przebiegła bezproblemowo. Polecam!

Quote

Grzegorz i Hanna Wojtasowie

Z usług firmy Freedom Nieruchomości oddział Wadowice mieliśmy przyjemność skorzystać podczas sprzedaży naszego domu w Tarnawie Górnej. Po wielu miesiącach samodzielnych prób, jak i poszukiwania szans w innych biurach, dopiero współpraca z Panią Grażyną Ślusarz z oddziału Freedom Wadowice doprowadziła proces do szczęśliwego zakończenia.

Rozwiń »

Profesjonalna postawa, wiedza oraz doświadczenie okazały się być kluczowe podczas prowadzonego procesu i skutecznie przybliżało nas do sprzedaży. Istotne okazało się również wsparcie i opieka podczas przygotowywania umowy przedwstępnej i dokumentów związanych z przekazaniem domu oraz przyjazna atmosfera na każdym etapie współpracy. Całość pozostawia wyłącznie pozytywne wrażenia. Zdecydowanie polecam usługi firmy Freedom Nieruchomości oddział Wadowice i w szczególności osobisty wkład Pani Grażyny, dyrektor tego oddziału. Zaznaczając, iż mimo początkowych oporów, zdecydowaliśmy się na wyłączność przy sprzedaży. Cała operacja przygotowania oferty, prezentacje i sprzedaż odbyła się relatywnie szybko, co uznaję za sukces, którego dowodem wdzięczności jest niniejsza referencja oceny firmy jako rzetelnego i skutecznego partnera.

Zwiń «
Quote

Teresa i Wiesław P.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pośrednictwa firmy Freedom Wadowice w sprzedaży naszej nieruchomości. Profesjonalne podejście Pani Grażyny do transakcji, spowodowało zainteresowanie klientów naszą ofertą i w konsekwencji szybką sprzedaż nieruchomości. Nie było problemów z załatwianiem i przekazaniem dokumentów również w soboty i niedziele. Pani Grażyna pilnowała naszych interesów przy zawieraniu umowy, jak również uczestniczyła w zakończeniu transakcji.

Quote

Iwona Klag

Bardzo polecam współprace z Panią Grażyną. Jest profesionalna, dyspozycyjna, zaangażowana i zawsze pod telefonem. Podczas pokazywania domu i w trakcie transakcji była bardzo pomocna. Z wielkim zaangażowaniem pomaga przejść przez wszystkie etapy transakcji. Fundamentem współpracy jest możliwość zaufania jakim warto obdarzyć Pania Grażynę. Obsługa administracyjna i papierkowa przebiegła bardzo sprawnie. Polecam współprace z agencją Freedom Nieruchomości i Panią Grażyną.

Rozwiń »

Najlepszy pośrednik nieruchomości, z którym mieliśmy do czynienia.

Zwiń «
Quote

Mieczysław Dura

Bardzo profesjonalna obsługa, wszystko szybko, sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Polecam wszystkim współpracę z Panią Grażyną.

Quote

Marzena Piskorz

Współpraca z Panią Grażyną to czysta przyjemność. Jest bardzo zaangażowana, zawsze dyspozycyjna, fachowo doradzi w różnych kwestiach. Wszystko dopięła na "ostatni guzik". Cała transakcja przebiegła w tempie ekspresowym. Odpowiednia osoba na odpowiednimmiejscu. Polecam szczerze.

Quote

Justyna Burdiak

Bardzo polecam biuro Freedom w Wadowicach. Pełen profesjonalizm i wspaniała wspòłpraca. Tak naprawdę nic nie trzeba robić wszystko robi agent nieruchomości za Nas jest to duży komfort zwłaszcza jak się mieszka daleko od sprzedawanej nieruchomości. Bardzo Dziękuję Pani Ilonie i Pani Grażynie za współpracę i życzę samych udanych i szybkich sprzedaży.

Quote

Krzysztof Ciapała

Miałem przyjemność poznać Panią Grażynę przy sprzedaży nieruchomości. Polecam z całego serca. Jest osobą w pełni zaangażowaną w tym co robi, a dosłownie przeniesie góry by klientowi we wszystkim pomóc. Wiedza...niesamowita.

Rozwiń »

Gdyby wszyscy agenci choć w połowie tak pracowali jak Pani Grażyna, to sprzedaż czy kupno nieruchomości byłaby w tym kraju przykładem jak można szybko, sprawnie, uczciwie i mądrze z korzyścią dla klienta pokonać krajowy obłęd w Polskim bagnie zwanym biurokracja.

Pozdrawiam Panią serdecznie

Ciapała Krzysztof

 

Zwiń «
Quote

Danuta Winiarska

Chciałabym bardzo podziękować a zarazem zarekomendować kontakt i współpracę z Panią Grażyną Ślusarz- Dyrektor oddziału biura nieruchomości Freedom w Wadowicach, we wszelkich negocjacjach oraz sprawach wymagających osiągnięcia porozumienia przez strony przy sprzedaży nieruchomości. Zaangażowanie, wytrwałość i profesjonalizm Pani Grażyny oceniam bardzo wysoko i stawiam za wzór dla innych osób zajmujących się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

Rozwiń »

We współpracy jest osobą słowną i sumienną. Ponadto wykazuje wysoki poziom empatii, co pozwala jej zrozumieć emocje swoich klientów oraz wzbudzić w nich poczucie zaufania. Pani dyrektor czuwała nad gromadzeniem niezbędnych dokumentów, aby przez wszystkie zawiłości urzędnicze można było przejść bez stresu i być spokojnym o swoje interesy. Dzięki swojej postawie i umiejętnościom osiągnie Pani niejeden sukces i satysfakcje swoich klientów. Dziękuję i życzę dalszych sukcesów.

 

Danuta Winiarska

Zwiń «
Quote

Anna i Tomasz Zwierz

Gorąco polecam pośrednika nieruchomości Panią Grażynę Ślusarz. Jej zaangażowanie w wykonywane obowiązki, wysoki poziom kompetencji, organizacji pracy, jak również serdeczność w kontakcie wykracza poza spotkane nam standardy. Jest to osoba dyspozycyjna, kładąca silny nacisk na efektywne działanie w bardzo profesjonalny sposób. Wspiera i wyręcza sprzedającego we wszystkich możliwych sprawach związanych ze sprzedażą nieruchomości. Jest osobą zaangażowaną do samego końca.

Rozwiń »

Kontroluje i nadzoruje cały proces sprzedaży. Bardzo polecamy Panią Grażynę Ślusarz.

 

Anna i Tomasz Zwierz - Myślenice

Zwiń «
Quote

Ewa Termin, Henryk Termin

Przez ostatni rok mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Grażyną Ślusarz, przedstawicielką agencji Freedom Nieruchomości. Pani Grażyna zajęła się sprzedażą w sposób kompleksowy. Okazała się osobą bardzo kompetentną i rzetelną, za co pragniemy bardzo podziękować. Pani Grażyna przy sprzedaży dbała o każdy szczegół, była z nami w stałym kontakcie.

Rozwiń »

Obdarzyliśmy ją pełnym zaufaniem, nawet w momentach naszej nieobecności każda zainteresowana osoba mogła obejrzeć nasz dom. Sprawnie zajmowała się organizacją. Zawsze służyła radą, będąc dla nas ogromnym wsparciem. Mamy nadzieję, że odniesie wiele sukcesów w swojej zawodowej karierze, a agencji gratulujemy tak świetnego pracownika.

 

Ewa Termin
Henryk Termin

Zwiń «
Quote

Beata i Stanisław Targanice

Mieliśmy przyjemność skorzystać z usług firmy Freedom. Pani Grażyna Ślusarz bardzo nam pomogła w ekspresowej sprzedaży działki. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Rzetelność, profesjonalizm, wysoka kultura osobista oraz skuteczność to tylko niektóre cechy, które posiada Pani Grażyna. Bardzo polecamy i serdecznie dziękujemy:)

 

Beata i Stanisław. Targanice
 

Quote

Zyskowski Waldemar

Jestem zadowolony z usług firmy "Freedom". Jest to firma rzetelna, służąca pomocą, doradztwem, nie unikająca kontaktu w razie pytań czy fachowego doradztwa, gdy klient czegoś potrzebuje. Grażyna Ślusarz, bo właśnie z tą osobą prowadziłem negocjacje odnośnie zakupu nieruchomości, jest osobą życzliwą, służącą swą pomocą.

Rozwiń »

Wszystkie sprawy formalne załatwia za klienta i umawia wszelkie spotkania dotyczące zakupu nieruchomości, co jest bardzo pomocne i przydatne z braku czasu w dzisiejszym świecie. Jestem bardzo wdzięczny Pani Grażynie Ślusarz i jej firmie za wszelką pomoc. Gorąco polecam tą firmę innym osobom przystępującym do kupna lub sprzedaży wszelkich nieruchomości. Byle więcej takich firm w naszym kraju - życzliwych i przyjaznych dla klienta.

 

Zyskowski Waldemar
 

Zwiń «
Quote

Teresa Mazurek

Z panią Grażyną Ślusarz przedstawicielką biura nieruchomości Freedom podczas całej transakcji miałam bardzo dobry kontakt, zawsze odpowiadała na moje telefony, indywidualne podejście do klienta, uczciwa umowa oraz bardzo skuteczne działanie. Pomoc od początku do końca realizacji sprzedaży działki.
Z pewnością drugi raz wybrałabym to samo biuro.
Polecam.

Teresa Mazurek
 

Quote

Ewa i Jan S.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pośrednictwa biura nieruchomości. Sprzedaż jak i kupno nieruchomości przebiegła pomyślnie i w krótkim terminie. Profesjonalizm biura, kultura, uczciwość pracowników biura doprowadziły do finalizacji umowy. Szczególne podziękowania dla pani Grażyny Ślusarz za dopełnienie wszystkich formalności i pomoc.

Quote

Z.K. Grudowska

Dziękuję pani dyrektor Grażynie Ślusarz za szybkie decyzje. Miła obsługa oparta na profesjonalizmie.

Quote

Mariusz Mazur

Freedom Wadowice to firma pełna profesjonalizmu w działaniu, uwieńczona sukcesem, połączona z cierpliwością wobec klienta. Pani Grażyna Ślusarz jest zaangażowana i pełna energii, a przede wszystkim robi świetną robotę za nas, klientów. Miałem okazję tylko raz korzystać z usług biura, ale uważam, że był to strzał w dziesiątkę. Pani Grażyna sprzedała działkę w miesiąc, a wcześniej nie mogłem jej sprzedać przez dwa lata.

Rozwiń »

Bardzo profesjonalna obsługa, transakcja przebiegła szybko, sprawnie i bezproblemowo. Gorąco polecam.

Zwiń «
Quote

Karolina Szarek

Chciałabym podziękować Pani Grażynie Ślusarz za fachową pomoc przy sprzedaży nieruchomości. Pani Grażyna wykazała się dużym zaangażowaniem przy promocji oferty oraz poszukiwania nabywców. Dzięki doświadczeniu w sprzedaży i znajomości przepisów prawnych jaką wykazała się Pani Grażyna Ślusarz udało się bezpiecznie sprzedać nieruchomość. Bardzo polecam Panią Grażynę jako pośrednika nieruchomości. Profesjonalistka pod każdym względem.

Rozwiń »

Osoba kompetentna, zaangażowana w każdą sprawę. Współpraca przebiegała w bardzo miłej atmosferze.

Zwiń «
Quote

Martyna Rzegocka

Współpraca to czysta przyjemność!

Quote

Marta Setnicka

Bardzo polecam. Sprzedaż nieruchomości przebiegła szybko bez kłopotów, ogłoszenie sprzedaży bardzo dobrze zrobione więc mogę z czystym sumieniem polecić.

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.