Iwona Mikołajczyk - Broker Nieruchomości - Freedom

Iwona Mikołajczyk

Broker Nieruchomości
O mnie Moje oferty Opinie

Poznawanie ludzi i współpraca z nimi to dla niej czysta przyjemność. Z uśmiechem na twarzy stawia czoła nowym wyzwaniom i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Otwarta i komunikatywna, ceni pracę z ludźmi. Z natury zaangażowana w pracę i rozwój osobisty. Chętnie uczy się nowych rzeczy i nie boi się nowych wyzwań. Cechuje się wyjątkową charyzmą, cierpliwością i uczciwością.

Każdego traktuje z należytym szacunkiem, przez co wzbudza zaufanie.

Od wielu lat związana z handlem. Jako manager zdobywała doświadczenie w pracy z Klientem, na dokonywaniu skutecznych transakcji. Bardzo ważne jest dla niej tworzenie dobrych i długotrwałych relacji z Klientami. Angażuje się w każde powierzone jej zadanie, co kieruje ją na sukces. Ceni sobie profesjonalizm oraz szczerość.

Jest przykładem tego, że motywacja, pozytywne myślenie i konsekwencja w działaniu pozwalają osiągać wymarzone cele.

Interesuje się designem i wnętrzami. Dba o rozwój osobisty i zawodowy. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Czas wolny spędza czytając dobrą książkę. Lubi relaks przy ulubionej muzyce.

Dusza towarzystwa, wszędzie jej pełno.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (10) Dom na sprzedaż (1) Lokal na wynajem (1) Działka na sprzedaż (3) Lokal na sprzedaż (1) Zrealizowane transakcje (35)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 34

Quote

Andrzej Bajduszewski

Dziękujemy za bardzo dobrą współpracę przy sprzedaży naszej nieruchomości. Za przygotowanie sesji zdjęciowej oraz opisu, jak i prowadzenie całego procesu sprzedaży aż do aktu notarialnego. Jeszcze raz dziękujemy, a w szczególności Pani Iwonie Mikołajczyk za profesjonalną opiekę w całym okresie współpracy z biurem Freedom Nieruchomości. Polecam Freedom Nieruchomości.

Quote

Anna i Piotr Janusz

Chcielibyśmy wyrazić swoją wdzięczność za profesjonalną i rzetelną obsługę przez Państwa Biuro Nieruchomości, a w szczególności bardzo podziękować Pani Iwonie Mikołajczyk za zaangażowanie w sprzedaż naszej nieruchomość, skuteczność w działaniu, dyspozycyjność w kontaktach z nami. Możecie być Państwo dumni, mając w swoim zespole pracownika takiego jak Pani Iwona Mikołajczyk, która z takim profesjonalizmem realizuje swoje zadania.

Rozwiń »

Życzymy Pani Iwonie samych sukcesów zawodowych. My natomiast będziemy polecać Państwa Biuro Nieruchomości, wśród naszych znajomych. Pozdrawiamy serdecznie.

Zwiń «
Quote

Joanna i Rafał Piotrowscy

Chcielibyśmy razem z mężem serdecznie Pani podziękować za współpracę z nami przy sprzedaży naszego mieszkania. Pani kompetencja, zaangażowanie, wysoka kultura osobista są na bardzo wysokim poziomie. Sprzedaż mieszkania odbyła się w miarę szybko, co w dzisiejszych pandemicznych okolicznościach uważamy za wielki sukces. Cena jaka została wynegocjowana również nas zadowoliła, także jeszcze raz przeogromne DZIĘKUJĘ.

Rozwiń »

Miło wiedzieć, że są agenci tacy jak Pani, którzy nie są nastawieni tylko na zysk, przedstawiała nam Pani realne możliwości sprzedaży i sprawdziło się wszystko, co Pani przewidziała. Była Pani bardzo zaangażowana, a komunikacja z Panią to była czysta przyjemność. Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mieć okazję razem współpracować.

Zwiń «
Quote

Alina i Zbigniew Roszak

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za pomoc przy sprzedaży naszego mieszkania. Dzięki Państwu oferta została przygotowana w sposób profesjonalny i cały przebieg procesu sprzedaży przebiegł bardzo sprawnie. Był to dla nas stresujący czas, ale dzięki Państwu, a szczególnie Pani Iwonie Mikołajczyk, wszystkie formalności, sprawy urzędowe (sam nie do końca zdaję sobie sprawę jak wiele ich było) zostały przygotowane w sposób perfekcyjny. Dziękujemy Pani Iwono.

Quote

Natalia Głowacka

Z czystym sumieniem polecam współpracę z Biurem Nieruchomości Freedom. Szczególne podziękowania należą się Pani Iwonie Mikołajczyk, nie tylko za Jej profesjonalizm, m. in. w zakresie gromadzenia wszystkich niezbędnych dokumentów związanych z zakupem nieruchomości, ale także za cierpliwość i życzliwość. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu Pani Iwony dokonałam zakupu wymarzonej działki.

Quote

Małgorzata Gałązka-Nikonov, Viktor Nikonov

Pragniemy bardzo podziękować za profesjonalną obsługę ze strony Państwa agenta p. Iwony Mikołajczyk przy sprzedaży naszego mieszkania przy ul. Broniewskiego w Toruniu. Pani Iwona, mimo bardzo trudnego okresu w obszarze sprzedaży nieruchomości z powodu pandemii, wykazała się niezwykłą skutecznością, determinacją i profesjonalną opieką przy kilkumiesięcznej współpracy z nami. Utrzymując wysoki standard obsługi, p.

Rozwiń »

Iwona również znajdowała czas na słowa otuchy w chwilach trudnych dla nas, związanych z brakiem wiary w skuteczną transakcję zbycia naszego lokalu, co bardzo wpłynęłoby na nasze plany życiowe. Zaskakujący był dla nas sposób przygotowania transakcji podpisania umowy przedwstępnej i notarialnej, gdzie nasze zaangażowanie zasadniczo ograniczyło się do przybycia na ustaloną przez p. Iwonę godzinę do kancelarii notarialnej oraz wizytą w banku. Nie omieszkaliśmy, jak wiemy skutecznie, polecić wsparcie p. Iwony kilku naszym bliskim znajomym, którzy w pełni podzielają nasze zdanie co do poziomu obsługi Państwa agenta.

Zwiń «
Quote

Edyta K.

Polecam. Szybko, sprawnie. Podziękowania dla Pani Iwony.

Quote

Małgorzata Okrucińska

Bardzo dziękuję za załatwienie mojej sprawy. Pani Iwona Mikołajczyk jest osobą sympatyczną, kompetentną i bardzo cierpliwą. Jej rzetelność, spokój i opanowanie dały mi poczucie bezpieczeństwa. Gorąco polecam współpracę z Panią Iwoną.

Quote

Emilia Zalewska

Freedom Nieruchomości to biuro godne polecenia. Dzięki współpracy z Panią Iwoną Mikołajczyk udało nam się zakupić wymarzone mieszkanie. Pani Iwona to bardzo miła, kontaktowa, konkretna i pomocna osoba. Bez problemu służyła radą czy też odpowiadała na wszystkie zadawane pytania. Dopilnowała, by transakcja przebiegła pomyślnie i sprawnie.

Rozwiń »

Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i polecamy każdemu, kto aktualnie poszukuje mieszkania czy też innej nieruchomości.

Zwiń «
Quote

Rafał Drozdowski

Polecam w 100%. Pełen profesjonalizm. Dziękujemy Pani Iwono.

Quote

Weronika Konopinska

Polecam! Współpraca z Panią Iwoną to czysta przyjemność. Wszystko załatwione od początku do końca bardzo szybko i sprawnie.

Quote

Marta Fischer

Zdecydowaliśmy na zakup nieruchomości pośredniczonej przez Panią Iwonę z Freedom. Miałam obawy czy będę zadowolona z Pośrednictwa, skoro nie miałam wpływu na jego wybór. Pani Iwona w sposób profesjonalny, miły i życzliwy dopilnowała wszelkich dokumentów jako pełnomocnik Sprzedającego, dodatkowe prośby o dokumenty kierowane z banku były realizowane bardzo szybko.

Rozwiń »

Wszelkie uwagi dotyczące umowy czy zaplanowanych terminów były brane pod uwagę tak, aby zapewnić nam poczucie bezpieczeństwa, pozyskanie zgody na badania geologiczne również nie stanowiło problemu. Pani Iwona świetnie poradziła sobie z zadbaniem o zadowolenie obu stron transakcji. Jesteśmy bardzo wdzięczni za fachową pomoc, wartą swojej ceny.

Zwiń «
Quote

Jacek Koziarski

Z ramienia Biura Nieruchomości Freedom mieliśmy przyjemność współpracować z p. Iwoną Mikołajczyk. Wynajem mieszkania był dla nas nowością, byliśmy pełni obaw i zagubieni w tej nowej sytuacji. Pani Iwona w sposób profesjonalny, konkretny i rzeczowy krok po kroku przeprowadziła nas przez całą procedurę, uzyskaliśmy odpowiedź na każde zadane pytanie i pomoc w każdej sytuacji.

Rozwiń »

Na ogromny plus należy zaliczyć ponowny kontakt już po sfinalizowaniu wynajmu - weryfikację czy dotychczas wszystko jest w porządku. Jeżeli po raz kolejny będziemy korzystali ze wsparcia biura nieruchomości - wrócimy do p. Iwony!

Zwiń «
Quote

Angelika Beczek

Chciałabym podzielić się swoimi odczuciami dotyczącymi pośrednictwa w zakupie nieruchomości. Pośrednikiem w wyżej wymienionej czynności była Pani Iwona Mikołajczyk. Z pracy Pani Iwony jestem bardzo zadowolona. Kontakt z Panią Iwona nigdy nie był utrudniony. Pani Iwona zawsze odpowiadała na wiadomości. Na wszelkie pytania odpowiadała rozwiewając wszelkie wątpliwości.

Rozwiń »

Zakup mieszkania od początkowych faz tej czynności do końcowych był dokonany sprawnie, na wysokim poziomie, z ogromnym profesjonalizmem oraz w bardzo miłej atmosferze. Podsumowując jestem bardzo zadowolona z pracy Pani Iwony. Z czystym sumieniem mogę Panią polecić innym osobom poszukującym nieruchomości. Pozdrawiam.

Zwiń «
Quote

Marta Morawska

Chciałabym bardzo podziękować Freedom Nieruchomości, w szczególności pani Iwonie za bardzo profesjonalną usługę, doradztwo, a także załatwienie każdego najmniejszego szczegółu. Sprzedaż mieszkania odbyła się bardzo szybko i bez żadnych komplikacji. Bardzo polecam.

Quote

Tomasz Gładyś

Profesjonalizm i wsparcie od początku do końca, p. Iwonę polecamy każdemu!

Quote

Małgorzata

Jestem bardzo zadowolonym klientem. Miło, profesjonalnie, konkretnie. Oraz serdeczna pomoc po sprzedaży. Gorąco polecam.

Quote

Monika i Tomek

Pani Iwonko, Bardzo dziękujemy za pełen profesjonalizm i rzetelność, jak również zaangażowanie, cierpliwość i wsparcie na każdym etapie przy sprzedaży mieszkania. Życzymy Pani dalszych sukcesów w pracy i w życiu, Dziękujemy :)))

Quote

Justyna Korzeniewska

Współpraca z panią Iwoną z biura Freedom oceniam jako bardzo dobrą. Pełen profesjonalizm zarówno od strony kontaktu z klientem, jak i w kwestii wszelkich formalności. Współpraca była prawdziwą przyjemnością. Dziękujemy.

Quote

Piotr Ch.

Pani Iwono, bardzo dobrze oceniam naszą współpracę i chciałbym podziękować za profesjonalizm i obsługę transakcji.

Quote

M. Liedtke

Za pośrednictwem Freedom sprzedałem mieszkanie i garaż. Jestem bardzo zadowolony z całokształtu. Bardzo dziękuję Pani Iwonie za pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

Quote

Donata Modrzeska

Współpraca z Panią Iwoną Mikołajczyk to prawdziwa przyjemność. Od pierwszego spotkania po finalizację transakcji służy swoją wiedzą, pomocą i czasem. Ponadto Jej profesjonalizm i kultura osobista zachwycają. Polecam bardzo.

Quote

Julia Walczak

Bardzo chciałabym polecić współpracę z Panią Iwoną Mikołajczyk! Wraz z narzeczonym zdecydowaliśmy się na zakup naszego pierwszego mieszkania, dzięki pani Iwonie nie musieliśmy się o nic martwić! Wszystko zostało nam dokładnie wyjaśnione, a wszystkie najważniejsze dokumenty i formalności dopięte na ostatni guzik! Cały proces zakupu mieszkania przebiegł bardzo szybko i bezproblemowo!

Quote

Mariola Szreder

Bardzo dziękuję Pani Iwonie Mikołajczyk i Firmie Nieruchomości Freedom w Toruniu za profesjonalną pomoc i wsparcie w czasie sprzedaży domu. W tych ciężkim dla mnie czasie, Pani Iwonka była dla mnie wielkim wsparcie, jest niezwykle sympatyczną i spokojną osobą. Potrafi szybko i bezboleśnie przeprowadzić przez wszystkie zawiłości związane ze sprzedażą. Cieszę się że skorzystałam z pomocy tego biura i oczywiście z wiedzy i umiejętności Pani Iwony Mikołajczyk.

Rozwiń »

Polecam z czystym sumieniem, jest osobą która wspaniale zna się na swojej pracy i na pewno doskonale się z niej wywiązuje. Dziękuję Pani Iwonko.

Zwiń «
Quote

Ewa Kilian

Mogę gorąco polecić biuro nieruchomości Freedom, a szczególnie p. Iwonę. Bardzo profesjonale podejście, dobry kontakt, wszystko dokładnie wyjaśnione. Gorąco polecam :)

Quote

Marta Reszka

Ja i moi rodzice współpracujemy z Freedom Nieruchomości, a przede wszystkim z Panią Iwoną Mikołajczyk już jakiś czas. Jest ona niesamowicie kompetentną, empatyczną i profesjonalną osobą. Zawsze stawia dobro klienta na najwyższym poziomie. Jesteśmy jej niezmiernie wdzięczni za pomoc i obsługę. Będziemy polecać zarówno biuro, jak i Panią Iwonę wszystkim, którzy potrzebują pomocy.

Quote

Marcin Kamiński

Polecam Panią Iwonę Mikołajczyk jako opiekuna kupujących i sprzedających. Bo nie można w tu mówić tylko o pośrednictwie. Ogromna wiedza i doświadczenie pozwalają uniknąć pułapek. Pani Iwona zaopiekuje się całą transakcją w najdrobniejszych szczegółach. Kupowałem od Pani Iwony dom, potem Pani Iwona pomagała mi sprzedać mieszkanie. Więc będąc po obu stronach szczerze polecam.

Quote

Tomasz Dziejak

Bardzo polecam Panią Iwonę Mikołajczyk przede wszystkim za profesjonalizm. Ani przez chwilę nie poczuliśmy się z sprzedażą "sami". Pani Iwona zajęła się wszystkim od A do Z. Szczerze polecamy!

Quote

Marek W.

Polecam serdecznie biuro nieruchomości Freedom, a szczególnie Panią Iwonę M.🙂 Pełen profesjonalizm, wiedza i przede wszystkim bardzo dobry kontakt i pomoc na każdym etapie transakcji. Mi osobiście Pani Iwona bardzo dużo pomogła i zawsze mogłem na nią liczyć 🙂 oby więcej takich pośredników nieruchomości 🙂

Quote

Laura Emsley

Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Freedom Nieruchomości, a w szczególności p. Iwonę Mikołajczyk, która zajęła się wynajmem mojego mieszkania. Pani Iwona była bardzo proaktywna i profesjonalna i szybko znalazła mi najemców i zajęła się przygotowaniem umowy najmu okazjonalnego. Ponieważ mieszkam za granicą, upoważniłam p. Iwonę do działania w moim imieniu. Wszystko odbyło się sprawnie i nawet po wynajęciu mieszkania nadal mogę liczyć na pomoc p.

Rozwiń »

Iwony w opiece nad mieszkaniem, co w moim przypadku jest bardzo poręczne. Zdecydowanie polecam!

Zwiń «
Quote

Ada Wrzesisnka

Współpraca z Freedom a w szczególności z Panią Iwoną Mikołajczyk to czysta przyjemność. Długo szukałam odpowiedniego pośrednika, po pierwszej rozmowie z Panią Iwoną nie miałam wątpliwości- odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Rzeczowa, konkretna, profesjonalna, godna zaufania, dokładnie odpowiada na wszystkie pytania i udziela obszernych informacji. Ze względu u na moje częste wyjazdy służbowe Pani Iwona wszystkim zajęła się pod moją nieobecność.

Rozwiń »

Umowa przedwstępna sprzedaży została podpisana 2 tygodnie po wystawieniu oferty sprzedażowej. Gorąco polecam.

Zwiń «
Quote

Grzegorz Sulkowski

Pomóc oraz obsługa transakcji przez Panią Iwonę - wyższa klasa! Polecam zdecydowanie!

Quote

Maciej Trojanowski

Bardzo profesjonalnie i szybko przeprowadzona transakcja, polecam.

Quote

Michał Kołodziejczyk

Gorąco polecam Panią Iwoną Mikołajczyk. Bardzo pomogła mi podczas zakupu mieszkania. Jej sugestie pozwoliły mi znacznie przyspieszyć cały proces oraz zadbała o bezpieczeństwo transakcji.

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.