Home Biura Gdynia Jacek Kierepa
Jacek Kierepa - Broker Nieruchomości - Freedom

Jacek Kierepa

Broker Nieruchomości
O mnie Moje oferty Opinie

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja nr 27756).

Absolwent studiów podyplomowych na Politechnice Gdańskiej w kierunku „Wycena Nieruchomości”. Przez wiele lat związany z bankowością inwestycyjną, zaangażowany w roli doradcy klienta oraz trenera i managera.

Fan Gdyni, Gdańska i Sopotu. Wielbiciel rowerowych i pieszych szlaków w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym.

W pracy czerpiący energię z pozytywnych relacji ludzkich, ponad wszystko ceniący lojalność i uczciwość.

Prywatnie bardzo zadowolony mąż i ojciec niestroniący od dobrego kina i porządnej książki.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (16) Mieszkanie na wynajem (3) Dom na sprzedaż (1) Działka na sprzedaż (2) Zrealizowane transakcje (8)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 17

Quote

Monika Radzymińska

Biuro godne polecenia. Współpraca z profesjonalistami w branży nieruchomości Panem Jackiem i Joanną pozwoliła na szybką realizację postawionego przez nas celu.

Quote

Sylwia Cyparska

Zacznę od tego, że firma okazała się być strzałem w dziesiątkę. Jej ukierunkowanie na relację z klientem, umiejętności pracowników w rozpoznaniu i zrozumieniu potrzeb oraz posłużenia dobrą radą klientowi w sprawie mieszkania to jej główne zalety. Szczególnie chciałabym polecić współpracę z Panem Jackiem, który jest naprawdę kompetentnym i godnym zaufania człowiekiem.

Rozwiń »

Wykazał się nie tylko wiedzą i znajomością rynku, a przede wszystkim zaangażowaniem, budowaniem relacji i atmosfery życzliwości. Moment sprzedaży mieszkania mimo, iż był wyczekiwany (w tym trudnym okresie epidemii), przyszedł szybciej niż się spodziewałam. Jakość tej współpracy była na najwyższym możliwym poziomie. Jestem bardzo zadowolona. Moim celem była sprzedaż mieszkania, jednak na drodze do tego celu poznałam dobrych, chętnych do pomocy i uczciwych ludzi. Życzę wszystkim Pracownikom tej firmy samych sukcesów i wszystkiego najlepszego.

Zwiń «
Quote

Ewa S.

Z pełnym przekonaniem polecam i przyznaję najwyższą ocenę. Na współpracę z Freedom zdecydowałam się przy wynajmie mojego mieszkania, zupełnie przypadkowo, po prostu przechodziłam obok ich biura i zdecydowałam się skorzystać z ich pomocy.

Rozwiń »

I to był strzał w dziesiątkę! Pełny profesjonalizm, spokój i pewność w działaniu, rzetelność i staranne przygotowanie umowy, cierpliwość w tłumaczeniu mi zawiłości prawnych i poczucie humoru! Panie Jacku bardzo dziękujemy, moja Mama i ja za pomoc. I wybrał Pan fantastycznych ludzi, którzy są teraz naszymi lokatorami.

Zwiń «
Quote

Elżbieta Gajowska

Mam bardzo dobre doświadczenia. Agencja okazała się wyjątkowo skuteczna i błyskawicznie znalazła kupca na moje mieszkanie. Współpraca była znakomita a p. Jacek Kierepa, który zajmował się moją sprawą był bardzo zaangażowany, uprzejmy i szybko reagował na wszelkie zapytania z mojej strony. Bardzo polecam!

Quote

Aleksandra Sulich

Polecam współpracę z Freedom. W moim przypadku wszystko przebiegło bez zarzutów. Jestem zadowolona z komunikacji, która była sprawna i rzeczowa. Udzielono mi potrzebnych informacji. Przekazywane informacje były wiarygodne. Pan Jacek , który reprezentował firmę był zaangażowany i kompetentny. Miałam poczucie, że firma dba o klienta.

Quote

Zuzia Matulaniec

Miałam okazję kupić mieszkanie za pośrednictwem firmy Freedom przy współpracy z Panem Jackiem. Od pierwszego telefonu wszystko przebiegało jak najlepiej, otrzymywałam odpowiedzi na każde pytanie jakie tylko mi się nasunęło. Pan Jacek zawsze był pod telefonem, każdy temat zawsze sprawnie i z zaangażowaniem prowadził. Jeżeli przyjdzie kiedyś mi sprzedawać bądź kupować mieszkanie, na pewno wrócę do Pana Jacka!

Quote

Marzena Komorowska

Bardzo polecam. Sprzedaż mieszkania szybka, sprawna, profesjonalna, zupełnie bez stresu, w miłej atmosferze. Na pewno będziemy jeszcze korzystać z pomocy p.Jacka Kierepa. Dziękujemy!

Quote

Mateusz Skrzyński

Z perspektywy kupującego mogę wystawić ocenę bardzo dobrą. Współpracowałem z Panem Jackiem, który jest bardzo kompetentny i co ważne, kontakt z nim był bardzo dobry i szybki. Ogólnie bardzo profesjonalnie.

Quote

Hanna Bykiewicz

Wszystkim, którzy szukają pośrednika w sprzedaży nieruchomości, szczerze polecam współpracę z Biurem Nieruchomości Freedom w Gdyni. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w kompleksową obsługę sprzedaży nieruchomości, cechowały wszelkie działania Pana Jacka Kierepa. Łatwy i miły kontakt na każdym etapie sprzedaży, dały poczucie bezpieczeństwa i zadowolenia z szybkiej i korzystnej sprzedaży nieruchomości.

Quote

Zuzia Matulaniec

Miałam okazję kupić mieszkanie za pośrednictwem firmy Freedom przy współpracy z Panem Jackiem. Od pierwszego telefonu wszystko przebiegało jak najlepiej, otrzymywałam odpowiedzi na każde pytanie jakie tylko mi się nasunęło. Pan Jacek zawsze był pod telefonem, każdy temat zawsze sprawnie i z zaangażowaniem prowadził. Jeżeli przyjdzie kiedyś mi sprzedawać bądź kupować mieszkanie, na pewno wrócę do Pana Jacka!

Quote

M. H. Mikolajewscy

Pan Jacek Kierepa " Freedom Nieruchomości " Agent - Specjalista do Spraw Nieruchomości, jest bardzo dobrym, kompetentnym a do tego miłym i sympatycznym Agentem do spraw Nieruchomości, który sprzedał nam mieszkanie w oszałamiającym tempie czterech Tygodni. Możemy tylko wszystkim sprzedającym polecieć Pana Jacka!!! Dziękujemy Panie Jacku i pozdrawiamy.

Quote

Liliana Kącka

Jestem bardzo zadowolona z usług Freedom Nieruchomości. Miałam przyjemność współpracować z P.Jackiem w Gdyni profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim!!!

Quote

Joanna Dargiewicz

Współpraca przebiegła pomyślnie z całego serca polecamy Pana Jacka Kierepa. Pozdrawiam.

Quote

Grzegorz Danik

Szybko, profesjonalnie, dobry kontakt z Panem Jackiem K. który był agentem kupowanej nieruchomości. Polecam nie tylko ze względu na racjonalną prowizję :-)

Quote

Anna Żmuda

Oj tak!!!! Oni to potrafią

Quote

Dominika

Podjęcie współpracy z biurem Freedom przy sprzedaży mieszkania było bardzo dobrą decyzją. Moja rodzina i ja czuliśmy, że jesteśmy pod najlepszą, profesjonalną opieką. Współpraca z panem Jackiem Kierepą była na najwyższym poziomie. Jest to człowiek podchodzący do klientów z szacunkiem, uśmiechem, cierpliwością i niezwykłą życzliwością. Jest pełen pozytywnej energii, a praca jest jego pasją.

Rozwiń »

Współpraca przebiegła pomyślnie, udało się sprzedać mieszkanie w wyznaczonym terminie. Bardzo polecam współpracę z panem Jackiem i Freedom. Oni mają super moc! :)

Zwiń «
Quote

Radosław W-K

Szybko sprawnie i kompetentnie, Pan Jacek Kierepa z wielkim zaangażowaniem pomaga klientom przejść przez wszystkie skomplikowane i trudne etapy transakcji. Potrafi rozwiązać każdy problem i załatwić każda sprawę. Jest zawsze do dyspozycji klientów i cierpliwie tłumaczy wszelkie niejasności. Podsumowując, kultura, najwyższy profesjonalizm i oddanie klientowi na każdym etapie procesu sprzedaży mieszkania. Gorąco polecam i przy najbliższej okazji skorzystam ponownie.

Rozwiń »

Dziękuję p. Jacku.

Zwiń «

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.