Home Biura Mrągowo Janusz Kuszpit
Janusz Kuszpit - Dyrektor Oddziału - Freedom

Janusz Kuszpit

Dyrektor Oddziału
O mnie Moje oferty Opinie

Z wykształcenia inżynier budownictwa, przez ponad 10 lat związany był z administracją samorządową. Ceni sobie niezależność dlatego pod koniec roku 2017 postawił na zmiany, rozwój i własną działalność.

Posiada dużą wiedzę z zakresu zarządzania i obrotu nieruchomościami. Jest osobą ambitną, bardzo pracowitą, kreatywną i otwartą na kontakty z ludźmi. Niebojący się wyzwań i nowych doświadczeń, wytrwale dąży do zamierzonego celu. Rzetelnie i odpowiedzialnie wywiązuje się z powierzonych mu zadań.

Jego źródłem satysfakcji i motywacji jest zdobywanie nowych kwalifikacji, wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Pozytywnie nastawiony do świata, chce być dla innych energią do działania i wsparciem w wykonaniu rzeczy niemożliwych.

Prywatnie działa w branży muzycznej jako wokalista, konferansjer, muzyk instrumentów klawiszowych. Pasja związana z muzyką daje mu bardzo dużo satysfakcji i spełnienia w życiu osobistym jak i zawodowym.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (14) Dom na sprzedaż (9) Działka na sprzedaż (10) Obiekt na sprzedaż (1)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 17

Quote

Anna i Tomasz Siwiccy

Jestem bardzo zadowolona, że w końcu w Mrągowie jest nowo otwarta Agencja Nieruchomości. Reprezentuje ją osoba bardzo komunikatywna, rzetelna ,pomocna oraz godna zaufania! Z czystym sercem polecam!

 

Anna i Tomasz Siwiccy
 

Quote

Teresa

Z Panem Januszem współpracuję od niedawna, a już dał się poznać jako profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Sprzedaż nieruchomości wiąże się z wieloma aspektami. To uspokajające uczucie mieć fachowca, który służy swoim doświadczeniem i wie jak podejść właśnie do tych różnych aspektów, związanych ze sprzedażą nieruchomości. Takim fachowcem jest  Pan Janusz. Dodam jeszcze, że w przeszłości korzystałam z usług agentów nieruchomości.

Rozwiń »

  Niestety nie miałam pozytywnych doświadczeń. Przyznam, że miałam opory zaufać kolejnej osobie z tej branży. Zdecydowałam się jednak po wstępnej rozmowie na współpracę z Panem Januszem i tym razem się nie zawiodłam. 

 

Teresa

 

Zwiń «
Quote

Tomasz Zieliński

Czy sprzedaż mieszkania może być trudna? Otóż nie. Okazała się łatwa i przyjemna. A dzięki komu? To była zasługa i zaangażowanie Pana Janusza Kuszpit. Polecam Biuro Nieruchomości Freedom.

 

Tomasz Zieliński
 

Quote

Kamil Ambroziak

Pan Janusz Kuszpit z Freedom Nieruchomości profesjonalnie wywiązał się z zadania znalezienia odpowiedniego mieszkania dla mnie. Każde spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Podczas załatwiania całej transakcji kupna mieszkania mogłem liczyć na każdą pomoc i rzeczowe porady. W związku z powyższym mogę szczerze polecić usługi pośrednictwa przy zakupie nieruchomości świadczone przez Pana Janusza Kuszpita.

 

Kamil Ambroziak
 

Quote

Elżbieta Szymborska

Dziękuję bardzo za  życzliwą i kompetentną współpracę w trakcie poszukiwania przeze mnie mieszkania. Pana zaangażowanie i wspieranie w sytuacjach, wydawałoby się niemożliwych, miało dla mnie duże znaczenie. Znalezienie dla mnie mieszkania nie było łatwe. Jednak pana optymizm, mimo różnych przeciwności losu, dawał mi na nadzieję i wiódł do sukcesu. Tak się stało. Dzięki panu, po wielu perypetiach mam dzisiaj własne, piękne mieszkanie. Pozdrawiam serdecznie.

Rozwiń » 

Elżbieta Szymborska

Zwiń «
Quote

Piotr Przyborowski

Sprzedając dom mogłem, przez cały okres od zawarcia umowy z Biurem Nieruchomości FREEDOM do podpisania Aktu Notarialnego z klientem, liczyć na wsparcie, porady czy pomoc w załatwieniu trudnych spraw. Zaangażowanie Pana Janusza Kuszpita było pełne i profesjonalne. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i szczerze polecam.

 

Piotr Przyborowski

Quote

Irena i Janusz Szyrmer

Z przyjemnością polecamy Pana Janusza Kuszpita z biura nieruchomości Freedom. Jego zaangażowanie, poziom kompetencji, komunikatywność wykracza poza stare standardy na rynku Mrągowskich ofert. Przygotowany opis, zdjęcia, informacja o postępach negocjacji, zakończone podpisaniem aktu notarialnego wpływa na pewien komfort i zaufanie. 
Warto polecać.

 

Irena i Janusz Szyrmer
 

Quote

Jolanta i Waldemar Kopyść

Nasz pierwszy kontakt z biurem nieruchomości i bardzo miłe zaskoczenie. Transakcja wiązana - sprzedaż mieszkania i zakup domu dzięki Panu Januszowi przebiegła nadzwyczaj sprawnie i profesjonalnie, do tego w bardzo miłej atmosferze.Pan Janusz Kuszpit - pełna kompetencja, fachowość, doświadczenie i osoba godna zaufania. Oferuje pomoc od początku do końca transakcji (nieocenioną przy nie zawsze oczywistych dla klienta formalnościach).

Rozwiń »

Duży profesjonalizm, dzięki któremu nie musieliśmy się martwić o potrzebną dokumentację, umowy czy zaświadczenia. Wszystko zostało sprawdzone i dopięte aż do podpisania aktów ( a tym samym my zaoszczędziliśmy swój czas i może stres). Ponadto Pan Janusz to bardzo otwarta i komunikatywna osoba, dzięki czemu współpraca była dla nas przyjemnością. Jeżeli ktoś zastanawia się nad skorzystaniem z usług pośrednictwa FREEDOM w Mrągowie to szczerze polecamy Pana Janusza. Serdecznie DZIĘKUJEMY. 

 

Jolanta i Waldemar Kopyść

Zwiń «
Quote

Dziękujemy za skuteczną sprzedaż Naszej nieruchomości przy ul Młodkowskiego w Mrągowie Referencje – Małgorzata i Jacek Bugiel

"Pośrednictwo ma znaczenie w sprzedaży nieruchomości” 
Dziękujemy za skuteczną sprzedaż Naszej nieruchomości przy ul. Młodkowskiego w Mrągowie (Osiedle Juno) oraz polecamy współpracę z Panem Januszem Kuszpit dyrektorem Freedom Nieruchomości, Oddział Mrągowo.

 Małgorzata i Jacek Bugiel
 

Quote

Z przyjemnością możemy polecić Agencję Nieruchomości Freedom Referencje – Radosław Organek, Marta Szwedko – Organek

Z przyjemnością możemy polecić Agencję Nieruchomości Freedom. Na naszej drodze poszukiwań wymarzonego domu, spotkaliśmy Pana Janusza Kuszpit.
Kupując dom na wtórnym rynku mieliśmy wiele obaw. Początkowy sceptycyzm do kupna domu poprzez agencję nieruchomości szybko minął po pierwszym kontakcie z agentem. Wszystko przebiegło profesjonalnie i sprawnie, dodatkowo w bardzo przyjaznej i pełnej życzliwości atmosferze.

Rozwiń »


 Na każdym etapie transakcji mogliśmy liczyć na wyczerpujące odpowiedzi oraz pomoc przy gromadzeniu różnych dokumentów koniecznych do sfinalizowania transakcji. Pan Janusz pomógł nam rozwiać wątpliwości związane z przekształceniem lokalu, do naszych potrzeb. Polecił inspektora budowlanego oraz rzeczoznawcę majątkowego. Na każdym etapie zakupu wspierał nas, pomagał, zawsze odpowiadał na nasze telefony.
Nie było pytania, na które nie dostalibyśmy odpowiedzi, wszelkie wątpliwości były wyjaśniane na bieżąco.
Ponadto Pan Janusz towarzyszył nam podczas podpisywania aktu i przekazania kluczy, wyjaśniając wszystkie wątpliwości, pilnował, żeby wszystko przebiegało bez problemów.
Do tego jest uroczym człowiekiem o nienagannych manierach i każdy kontakt z nim należał do przyjemności. Widać, że lubi ludzi i swoją pracę. Szczerze polecamy Jego usługi.  

Radosław Organek
Marta Szwedko - Organek  
 

Zwiń «
Quote

Panu Januszowi Kuszpitowi serdeczne podziękowania za pomoc w sprzedarzy nieruchomości Referencje – Sabina Rosiek

Panu Januszowi Kuszpitowi serdeczne podziękowania za pomoc w sprzedarzy nieruchomości.          
Usługi firmy Freedom w Mrągowie polecam każdej osobie, która chce skorzystać z fachowej porady przy sprzedarzy nieruchomości .
     

 Z wyrazami uznania  
Sabina Rosiek
 

Quote

Gorąco polecam usługi Pana Janusza Kuszpita z Freedom Nieruchomości Referencje – Anna

Gorąco polecam, wszystkim osobom pragnącym w sposób sprawny i bezproblemowy dokonać zakupu, sprzedaży czy też zamiany nieruchomości -  usługi Pana Janusza Kuszpita z Freedom Nieruchomości.

Pan Janusz w sposób bardzo profesjonalny, terminowy i sprawny, dokonał dwóch transakcji - sprzedaży mojego mieszkania (w 7 dni od podpisania umowy pośrednictwa!) i zakupu nowego (w równie krótkim terminie).

Rozwiń »

Moje zadowolenie jest tym większe, że obie transakcje zgrały się idealnie w czasie.

Pan Janusz Kuszpit i jego Biuro Freedom, z chwilą wejścia na rynek, wyznacza nowe, wyższe standardy na skostniałym i do niedawna bardzo ubogim mrągowskim rynku nieruchomości.

Pan Janusz pokazuje, swoim działaniem i zaangażowaniem, że niemożliwe, staje się jak najbardziej realne,  i co najważniejsze, że każdy klient, jego potrzeby i zadowolenie, są dla niego najważniejsze.

Panie Januszu – tak trzymać!

 Anna

 

Zwiń «
Quote

Łukasz Stępień

Pośrednictwo Janusza Kuszpita przy zakupie domu było wręcz niezbędne ze względu na niełatwy charakter transakcji. Wszelkie problemy i wątpliwości były wyjaśniane w sposób jasny i przystępny. Kontakt w czasie dość długiego procesu zakupu nie budził zastrzeżeń. Janusz był obecny i wspomagał przy wszelkich urzędowych formalnościach, przygotował umowy i wnioski. Ze zrozumieniem i życzliwością łagodził trudności natury formalnej.

Rozwiń »

Zdecydowanie polecam Janusza jako pośrednika przy zakupie domu.

Zwiń «
Quote

Lidia i Bartosz Marszałek

Od pierwszego kontaktu z Biurem Nieruchomości Freedom Mrągowo bardzo pozytywne zaskoczenie. Pan Janusz Kuszpit z profesjonalizmem i zaangażowaniem w miłej atmosferze przedstawił i wyjaśnił nam zakres czynności oraz trudy że sprzedażą nieruchomości. Już od początku współpracy w pełnym kontakcie , był obecny we wszystkich działaniach , tworzenie dokumentacji po akt notarialny i pełne zakończenie transakcji.

Rozwiń »

Bardzo to ułatwia całość czynności i bardzo dobrze wpływa na kontakt klientem bardzo pozytywnie. "Pośrednictwo w sprzedaży czy też zakup nieruchomości to WAŻNY ELEMENT" - Pan Janusz oraz jego zespół Biura Nieruchomości Freedom Mrągowo jest tego najlepszym przykładem i dowodem. Dlatego GORĄCO polecamy Biuro Nieruchomości Freedom Mrągowo wraz z jego zespołem ludzi , którzy pomogą sprzedać czy co też kupić nieruchomość z Panem Januszem na czele. Aby zawsze tylko udane transakcje.

Zwiń «
Quote

Katarzyna Prokopowicz

Niektórzy myślą, że usługa pośrednika sprzedaży nieruchomości to zbędny wydatek... Natomiast jeśli mamy profesjonalnego pośrednika, to możemy jedynie zyskać. Zyskujemy czas, pieniądze i spokojną głowę.

Rozwiń »

To pośrednik robi fitting domu, organizuje i płaci za sesje zdjęciową, wystawia i aktualizuje naszą nieruchomość na wszystkich możliwych portalach sprzedażowych, pokazuje naszą nieruchomość swojej bazie klientów, organizuje dni pokazowe i wielokrotnie spotyka się i prezentuje nieruchomość potencjalnym kupującym, odbiera telefony i odpisuje na maile wszystkim zainteresowanym, załatwia stos dokumentów ze wszystkich możliwych urzędów, sporządza umowy, na każdym etapie sprawdza poprawność i koordynuje wszelkie formalności związane ze sprzedażą nieruchomości. Jest jednak pewien warunek: nie możemy mieć pośrednika z przypadku! Potrzebujemy pośrednika z doświadczeniem, z kompetencjami, który będzie zaangażowany i który zwyczajnie będzie lubił swoją pracę i z wysoką kulturą osobistą będzie reprezentował nas podczas sprzedaży naszej nieruchomości. Janusz Kuszpit Freedom Nieruchomosci dziękuje za Twoje wsparcie. Współpraca z Tobą to sama przyjemność, oczywiście zakończona finalizacją transakcji:)

Zwiń «
Quote

Karol i Natalia Lisiewscy

Bardzo dziękujemy firmie Freedom Mrągowo oraz P. Januszowi za wspaniałą współpracę. Jesteśmy pod wrażeniem podejścia do klienta, pełnym zaangażowaniem, co zaowocowało szybkim i skutecznym działaniem oraz troską o dobro klienta, za pośrednictwem p. Janusza któremu należą się szczególne podziękowania. Pan Janusz jest bezsprzecznie osobą wprost stworzoną do tej profesji.

Rozwiń »

Jego profesjonalizm, rzetelność, ogromna wiedza i zaangażowanie w cały proces sprzedaży naszej wymarzonej działki sprawiły, że czuliśmy się i byliśmy zaopiekowani na każdym etapie transakcji. Dużym atutem p. Janusza jest bezpośredni, naturalny i szczery, kontakt z klientem. Zawsze życzliwy i uśmiechnięty, zdeterminowany do osiągnięcia celu przez siebie wyznaczonego, zawsze dyspozycyjny by służyć pomocą i radą na każdym etapie. Jest osobą godną zaufania i polecenia. Współpraca z p. Januszem była dla Nas ogromną przyjemnością. Szczerze polecamy i dziękujemy za wszystko.

Zwiń «
Quote

Urszula Roszkowska

Skorzystałam z usług firmy Freedom Nieruchomości i jestem z tej współpracy bardzo zadowolona. W moim wieku zamiana miejsca zamieszkania wiązała się z dużym stresem i obawami. Pan Janusz Kuszpit poprowadził mnie za przysłowiową rękę bezboleśnie i ze spokojem. Profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta pozwoliły mi w krótkim czasie cieszyć się nowym miejscem zamieszkania. Polecam tę firmę z pełnym przekonaniem.

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.