Home Biura Oddział Elbląg Jarosław Kraiński

Jarosław Kraiński

Dyrektor Oddziału
O mnie Moje oferty

Ekspert rynku nieruchomości. Jeden z pierwszych pośredników w obrocie nieruchomościami w Polsce z licencją nr 871. Od 1994 roku przeprowadził i nadzorował kilkaset transakcji, kreował, współtworzył i budował elbląski rynek nieruchomości. Szkolił i wychował kilku pośredników w obrocie nieruchomościami. Nadzoruje pracę trzech oddziałów w Elblągu, w Malborku i w Sztutowie na Mierzei Wiślanej. Osoba aktywna, energiczna poszukująca nowych rozwiązań. Autor wielu nowych koncepcji związanych z rynkiem nieruchomości.

Specjalista w zakresie obsługi rynku pierwotnego. Wraz ze swoim zespołem zrealizował wiele projektów deweloperskich w Elblągu i na Mierzei Wiślanej. Autor programu „Mieszkanie w rozliczeniu”.

Twierdzi, że wsparcie Freedom Nieruchomości, współpraca oparta na wymianie doświadczenia i wiedzy, postęp technologiczny pozwoli na dalszy rozwój własnego biznesu.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (6) Dom na sprzedaż (4) Działka na sprzedaż (1) Obiekt na sprzedaż (1) Lokal na sprzedaż (1) Inwestycja (1) Zrealizowane transakcje (4)

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.