Home Biura Kołobrzeg Joanna Krzyżańska
Joanna Krzyżańska - Agent Nieruchomości - Freedom

Joanna Krzyżańska

Agent Nieruchomości
O mnie Moje oferty Opinie

Wieloletnie doświadczenie sprzedażowe nauczyło ją precyzyjnie określać potrzeby klientów, które są kluczem do sukcesu i zadowolenia. Branża nieruchomości interesuje ją od dawna, dlatego też postanowiła zgłębić swoją wiedzę zdobywając Licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości zakresie Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami. Zapewnia kompleksową pomoc w całym procesie sprzedaży od domów jednorodzinnych, nietuzinkowych mieszkań poprzez grunty
inwestycyjne.

Profesjonalizm i pełne zaangażowanie to główne filary jej działania, dzięki którym pomaga klientom spełnić marzenia o posiadaniu własnego M. Jest osobą energiczną i optymistyczną dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Prywatnie szczęśliwa żona, mama dwójki dzieci. Każdą wolną chwilę spędza aktywnie z rodziną. Uwielbia podróże oraz zdrowy styl życia.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (8) Dom na sprzedaż (3) Lokal na wynajem (1) Lokal na sprzedaż (1) Działka na sprzedaż (3) Zrealizowane transakcje (21)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 8

Quote

Jolanta Budzińska

Serdecznie polecam usługi pośrednictwa kupna-sprzedaży nieruchomości świadczone przez Biuro Nieruchomości FREEDOM w Kołobrzegu. Moją sprawą zajmowała się Pani Joanna Krzyżańska. Wszystkie formalności związane z transakcją zostały załatwione sprawnie i bezproblemowo. Pani Joanna była bardzo zaangażowana i rzetelnie przygotowała całą dokumentację.

Rozwiń »

Była ze mną na każdym etapie kupna nieruchomości i dopilnowała wszystkiego wraz z wydaniem nieruchomości oraz jej przepisaniem na nowego właściciela. Polecam FREEDOM NIERUCHOMOŚCI w Kołobrzegu.

Zwiń «
Quote

P. Monika

Bardzo dziękujemy za fachową i rzetelną oraz przemiłą obsługę. Cały proces sprzedaży mieszkania przebiegł niezwykle sprawnie, a dzięki zaangażowaniu Pani Joanny udało się do sprzedaży mieszkania dołączyć również miejsce postojowe, którym wcześniej nie dysponowałam. Poświęciła nam Pani dużo uwagi począwszy od pierwszej wizyty w mieszkaniu po jego wydanie nowym właścicielom. Było mi szalenie miło Panią poznać. Życzę wszystkiego dobrego.

Quote

Marzena i Szczepan

Pani Joanno, dziękujemy za współpracę przy zakupie nieruchomości w Kołobrzegu. Pomoc i spotkanie w Pani czasie wolnym w okresie Świąt Wielkanocnych przyczyniło się w znacznym stopniu do sfinalizowania transakcji. Szybkość i zaangażowanie było imponujące. Bez takiej pomocy jaką otrzymaliśmy załatwienie wszystkich formalności naraziłoby nas na znaczne koszty i stratę czasu. Bardzo Pani Dziękujemy.

Quote

Elżbieta i Michael

Współpraca z Panią Joanną jest lepsza niż rewelacyjna!!! Cała transakcja została dokonana w expresowym tempie. Pani Joanna wszystko zrobiła w 100% spełniając moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm, całkowite zaangażowanie, przejęcie wszelkich obowiązków. Dziękuję i polecam serdecznie

Quote

P. Stefania

Pani Joanna zajmowała się sprzedażą naszego apartamentu w Kołobrzegu. Wykazała się dużą wiedzą, jest ponadto bardzo operatywna i kontaktowa. Na każdy sms, mail czy telefon odpowiadała nawet w godzinach późno wieczornych. Pani Joanna poświęcała nawet swój czas wolny kontaktując się z nami czy z klientami kupującymi w sobotę czy w niedzielę.

Rozwiń »

Po podpisaniu aktu notarialnego pomogła nowym nabywcom załatwić przepisanie mediów, formalności we wspólnocie mieszkaniowej, przepisanie internetu czy w Urzędzie Miejskim podatku od nieruchomości. Wykazała się dużą empatią w stosunku do nowych nabywców jak i do nas. Mamy w planach jeszcze raz skorzystać z usług pani Joanny.

Zwiń «
Quote

Radek

Współpracowałem przy sprzedaży domu z Panią Joanna Krzyżańska. Powiem szczerze, że pomoc Pani Asi była nieoceniona. Świetnie zorganizowana osoba, zaangażowana, profesjonalna, oddana swojej pracy...i tak mógłbym wymieniać bez końca. Krótko, Pani Asiu bardzo dziękuję za wszystko i jak będę potrzebował kiedykolwiek pośrednika nieruchomości to pierwszy i ostatni telefon jaki wykonam to będzie do Pani! Dziękuję jeszcze raz!

Quote

Iwona K.

Podobno trudno jest sprzedać mieszkanie, ale ja miałam to szczęście, że trafiłam do Pani Joanny Krzyżańskiej. Współpracowało mi się z Panią wspaniale, a mam porównanie ponieważ już miałam doświadczenie ze sprzedażą swojego poprzedniego mieszkania. Bardzo dziękuję jeszcze raz za Pani profesjonalizm, że nie męczyła mnie Pani o każdy drobiazg, a nawet gdy się pojawiał jakiś kłopot, to dzwoniła Pani z propozycją jego rozwiązania.

Rozwiń »

Chciałabym, aby każdy tak jak Pani pracował, z zaangażowaniem i z poświęceniem swojego czasu. Ujęło mnie bardzo, to że po podpisaniu aktu notarialnego w dalszym ciągu była Pani gotowa do pomocy przy załatwianiu spraw już nowej właścicielki. Myślę, że to dzięki Pani empatii i usposobieniu. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję.

Zwiń «
Quote

Aleksandra

Z ręką na sercu mogę polecić Biuro Freedom , a w szczególności Panią Joannę Krzyżańską , która bardzo sprawnie i korzystnie , pomogła mi sprzedać dom (a nie była to najłatwiejsza operacja) Pani Joasia była bardzo cierpliwa i profesjonalna. Bardzo miło mi się współpracowało. Pozdrawiam serdecznie

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.