O mnie Moje oferty Opinie

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz Studium Psychologii i Pedagogiki.

Przez wiele lat związana z branżą deweloperską w dziale finansowym.
Od dawna jej wielką pasją jest aranżancja wnętrz oraz poszukiwanie swojego, niepowtarzalnego stylu w tej dziedzinie. Uwielbia przeglądać ogłoszenia o nieruchomościach oraz nałogowo ogląda programy dotyczące poszukiwań domów i mieszkań do zakupu i remontu.
Postanowiła połączyć swoją pasję z życiem zawodowym dlatego dołączyła do zespołu Freedom Nieruchomości.

W kontaktach z klientami kieruje się swoją intuicją oraz chęcią pomocy. Zawsze otwarta i empatyczna potrafi każdego wysłuchać i rozwiązać nawet najtrudniejszy problem.

Nie boi się wyzwań i nowych zadań, które podejmuje z dużym zaangażowaniem .
W wolnych chwilach podróżuje, jeździ na nartach oraz rowerze ze swoją rodziną.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (7) Mieszkanie na wynajem (3) Dom na sprzedaż (8) Działka na sprzedaż (11) Lokal na sprzedaż (2) Lokal na wynajem (5) Obiekt na sprzedaż (1)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 5

Quote

Ewa Kuczmar, Jarosław Grabowski

Bardzo dziękujemy Pani Joannie za profesjonalną obsługę przy sprzedaży naszej nieruchomości w Pieńkowie. Pani Joanna wykazała się ogromnym zaangażowaniem i życzliwością wobec nas jako klientów.

Ewa Kuczmar, Jarosław Grabowski.

Quote

Magdalena Krępska

Wielkie dzięki dla pani Joanny Kuboń za pełen profesjonalizm i prawdziwe zaangażowanie przy sprzedaży mieszkania na Bemowie. Mieszkanie było trudne do sprzedaży ponieważ miało duży mankament, co nie przeszkodziło Pani Joannie znaleźć klientów i doprowadzić transakcję do pozytywnego końca. Szczególnie podkreślam profesjonalizm a także, co nie jest zbyt częste, wysoką kulturę osobistą Pani Joanny.

Quote

Magdalena Krępska

Chciałabym bardzo podziękować Pani Joannie Kuboń za pomoc w dwóch transakcjach. Zarówno przy sprzedaży mieszkania, jak i później przy wynajmie mojego mieszkania uzyskałam w pełni profesjonalną pomoc, zarówno przy szukaniu klientów, jak i przy dokonywaniu transakcji.

Rozwiń »

Pani Joanna pomogła przy kompletowaniu wszystkich dokumentów do notariusza a także uczestniczyła przy podpisywaniu umowy i dzięki niej wszystko przebiegało sprawnie, zgodnie z przepisami prawa, w dodatku w miłej, kulturalnej atmosferze. Słowem pełna profeska.

Zwiń «
Quote

Iwona Szakiewicz

Pani Joanno, czas mi naprawdę uciekł przez te ostatnie kilka miesięcy. Natomiast jakość współpracy z Panią pozostanie w moim sercu na zawsze. Jeżeli kiedykolwiek będę kupowała lub sprzedawała mieszkanie chce zrobić to właśnie i tylko z Panią. Dziękuję za opiekę podczas całego procesu zakupu mieszkania, wysoki profesjonalizm, doradztwo od strony prawnej ale również wysoka kultura osobista to jakość której NIGDY nie widziałam na naszym rynku. Polecę Panią każdemu.

Rozwiń »

Komfort transakcji z Panią był nieoceniony :)

Zwiń «
Quote

E. i W. Kuchta

Dziękujemy pani Joannie za bardzo miłą i profesjonalną obsługę przy zakupie mieszkania. Doceniam zaangażowanie, chęć zadowolenia i usatysfakcjonowania obu stron transakcji oraz sprawne załatwienie formalności. Bardzo polecam panią Joannę Kuboń, jest specjalistą w swojej dziedzinie.

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.