Home Biura Elbląg Julian Dzierżanowski
Julian Dzierżanowski - Broker Nieruchomości - Freedom

Julian Dzierżanowski

Broker Nieruchomości
O mnie Moje oferty Opinie

W branży nieruchomości działa aktywnie od ponad sześciu lat. Zarówno praktyka jaką nabył, jak i doświadczenie w budownictwie oraz znajomość techniki wykańczania wnętrz, ułatwia mu rozpoznanie potrzeb klientów.

Wierzy, że do sukcesu prowadzą determinacja, dobrze zaplanowany marketing oraz bezustanny samorozwój. Wszędzie widzi nowe możliwości i uważa, że każdy problem zawiera w sobie rozwiązanie.
Pasjonuje się psychologią i relacjami międzyludzkimi, dlatego w swojej pracy najbardziej ceni dobry kontakt i relacje z klientem. Jest komunikatywny i bezpośredni, a także mocno zaangażowany w każde nowe przedsięwzięcie, co pozwala mu na odnalezienie się w różnych sytuacjach.

W czasie wolnym lubi aktywnie spędzać czas podróżując, lub uprawiając sporty walki oraz strzelectwo.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (7) Dom na sprzedaż (1) Obiekt na sprzedaż (1) Zrealizowane transakcje (17)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 27

Quote

Marzena Urbanowicz

Pragnę podziękować pracownikowi biura freedom w Elblągu za pomoc w przeprowadzeniu transakcji sprzedaży w domu w Rychlikach. Zaangażowanie i profesjonalizm przekonały mnie, że jednak warto zaufać fachowcom, pomimo wcześniejszej nie najlepszej współpracy z innymi biurami. 

Panie Julianie dziękuję, że był Pan wytrwały i jednak przekonał mnie Pan do sprzedaży domu przez Wasze biuro, mimo moich oporów.

Rozwiń »

Pana osobowość, zachowanie, rzetelne przedstawienie współpracy stanowią doskonałą wizytówkę biura.

Współpracę z Państwem uważam za profesjonalną i bardzo udaną, czego wynikiem jest sprzedaż mojego domu w tydzień.

Życzę dalszych sukcesów. 

Marzena Urabanowicz

 

Zwiń «
Quote

Aleksander Sienkiewicz

Ze współpracy z ostatnich miesięcy jestem zadowolony. Relacje między Panem a klientem są bardzo poprawne. Wykazał się Pan wiedzą i profesjonalizmem. W nieruchomościach będę polecał Pana do współpracy.

Aleksander Sienkiewicz

 

Quote

R Wilkin

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę freedom nieruchomości oraz Pana Juliana Dzierżanowskiego jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie pośrednictwa nieruchomości. Pracę Pana Juliana charakteryzowała sumienność i zaangażowanie w realizowany projekt, zapewniał szybki przepływ informacji, dzięki czemu na bieżąco byłem informowany o realizacji procesu zakupu nieruchomości zlokalizowanej w Sztutowie.

Rozwiń »

 Doradca stanowi doskonałą wizytówkę firmy freedom nieruchomości w kontaktach z klientami.

Z poważaniem
R. Wilkin

 

Zwiń «
Quote

Bartosz Muras

Pan Julian Dzierżanowski cechuje się sumiennością, zaangażowaniem i odpowiedzialnością w wykonywanej pracy. Dzięki wykazanej kreatywności, zdolnościom organizacyjnym oraz umiejętności sprawnego działania z powodzeniem doprowadził do szybkiej i udanej transakcji kupna mieszkania przy ul. Szkolnej w Elblągu. Z całą odpowiedzialnością, polecam tego agenta nieruchomości!

Bartosz Muras

 

Quote

Natalia Jaroś

Podobno sprzedać mieszkanie jest ciężko, jednak mi nie było dane tego doświadczyć, ponieważ moje znalazło nowych właścicieli w 3 dni! Było to zasługą Pana Juliana Dzierżanowskiego, który swoim profesjonalizmem oraz ciężką pracą sprawił, że transakcja przebiegła błyskawicznie.

Rozwiń »

Zanim zdecydowałam się na sprzedaż, bardzo obawiałam się skomplikowanych formalności, jednak Pan Julian był ze mną na każdym etapie sprzedaży, od przygotowania mieszkania, przez sesję zdjęciową, aż po podpisanie umowy. Muszę również zaznaczyć, że Pan Julian wynegocjował dla mnie cenę o kilkanaście procent wyższą niż zakładałam. Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Julianem Dzierżanowskim! Jeśli kiedykolwiek w przyszłości będę potrzebowała pomocy w transakcji na rynku nieruchomości, będzie On pierwszą osobą do której się udam.

Natalia Jaroś

 

 

Zwiń «
Quote

Danuta Dzieruk

Pan Julian Dzierżanowski z freedom nieruchomości – bardzo rzetelny, szanujący klienta pośrednik, punktualny, najlepszy fachowiec w swojej dziedzinie pod każdym względem, wysoka kultura osobista, odpowiada na każdy telefon i wyjaśnia wszelkie wątpliwości, działa szybko i sumiennie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Julianem. Gorąco polecam! 

Danuta Dzieruk

 

Quote

Wiesława Łańkowska

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Julianem Dzierżanowskim i firmą freedom nieruchomości. Zawsze będę polecać Pana Juliana jako profesjonalnego i zaangażowanego w swoją pracę doradcę. Pan Julian jest kompetentny, konkretny, dba o wszystkie szczegóły w sposób profesjonalny i rzetelny, a to bardzo istotne z punktu widzenia "zagubionego klienta". Dzięki działaniom Pana Juliana udało mi się sprzedać mieszkanie, dlatego wszystkim będę polecać tego specjalistę.

Rozwiń »

Życzę firmie freedom dużo biznesowych sukcesów.

Wiesława Łańkowska

 

Zwiń «
Quote

Anna Zielenkiewicz

Polecam. Profesjonalnie i przede wszystkim skutecznie.

Anna Zielenkiewicz

 

Quote

Bogusława Rusiecka i Rajmund Rusiecki

Tak wyobrażaliśmy sobie współpracę z biurem nieruchomości w sprawie sprzedaży domu. Polecamy wszystkim, którzy mają problem ze sprzedażą własnych nieruchomości. Nasza opinia wynika ze świetnej współpracy z Panem Julianem. Konkretna i miła osoba. Na szczególna uwagę zasługuje wysoki profesjonalizm w zakresie wyceny, poszukiwaniu klientów jak i również duże wsparcie na etapie finalizacji kontraktu.

Rozwiń »

Z dużym przekonaniem polecam tą firmę za stworzenie przychylnej atmosfery, profesjonalność i rzetelność.  

Z wyrazami szacunku

Bogusława Rusiecka
Rajmund Rusiecki

 

Zwiń «
Quote

Ewa Obrycka-Błaut

W grudniu 2016 roku przeprowadziłam transakcję sprzedaży niestandardowej nieruchomości lokalowej, którą to zajmował się pośrednik w obrocie nieruchomościami - p. Julian Dzierżanowski. Obsługę oceniam jako skuteczną i szybką, z czego jestem zadowolona. Polecam obsługę sprzedaży nieruchomości przez p. Juliana Dzierżanowskiego.

Ewa Obrycka-Błaut

 

Quote

Jadwiga Kucp

Polecam korzystanie z pomocy Pana Juliana Dzierżanowskiego przy sprzedaży nieruchomości. Polecam korzystanie z pomocy Pana Juliana Dzierżanowskiego przy sprzedaży mieszkania. Pan Julian fachowo przygotował ciekawą ofertę sprzedaży, przedstawił mi mocne i słabe strony mojej nieruchomości, uwzględnił moje potrzeby, czego skutkiem była szybka sprzedaż mieszkania.

Jadwiga Kucp

 

Quote

Kornelia Kraśniewska

Polecam korzystanie z pomocy Pana Juliana Dzierżanowskiego przy zakupie nieruchomości. Dzięki usługom Pana Juliana transakcja zakupu mieszkania przebiegła bardzo sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Polecam współpracę z tym pośrednikiem.

Kornelia Kraśniewska

 

Quote

Magdalena Lipińska

Chciałam serdecznie podziękować za obsługę transakcji kupna nieruchomości przy ul. Fałata 45 Panu i Pani Małgorzacie Fercho. Jakość obsługi w całym okresie transakcji była na najwyższym poziomie dzięki czemu trudy i znoje procedur bankowych stały się znośne, a ostateczne przekazanie mieszkania odbyło się niemalże w rodzinnej atmosferze. Dziękuję i pozdrawiam.

Magdalena Lipińska

 

Quote

Paweł Wawryszuk

Pan Julian Dzierżanowski  wzorowo wypełniał wszystkie powierzone mu zadania, cechując się sumiennością, rzetelnością, dbałością o dobry wizerunek firmy. W wykonywanej przez Pana Juliana pracy znaczącą rolę odegrało jego doświadczenie zawodowe (wszechstronna wiedza dotycząca rynku nieruchomości), kreatywność oraz duże zaangażowanie.

Paweł Wawryszuk

 

Quote

Piotr Sinkiewicz

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę freedom nieruchomości oddział Elbląg oraz Pana Juliana Dzierżanowskiego jako profesjonalnego doradcę w zakresie pośrednictwa nieruchomości. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniły moje oczekiwania.

Piotr Sinkiewicz

 

Quote

Alicja Sowa

Dziękuję bardzo Panu Julianowi Dzierżanowskiemu z firmy Freedom Nieruchomości, za skutecznie podjęte działania, które doprowadziły do sprzedaży mojej nieruchomości. Podczas naszej współpracy, Pan Julian wykazał się dużym profesjonalizmem i kreatywnością w procesie poszukiwania klienta. Nieustający kontakt, cierpliwość i szybka reakcja, to cechy Pana Juliana, które pomogły w finalizacji całej transakcji.

Alicja Sowa

 

Quote

Regina Mroczek

Od samego początku świetna współpraca z Panem Julianem. Nabycie nieruchomości powodowało wiele problemów, ale fachowa działalność firmy doprowadziła transakcję do końca. W każdym momencie mogłam liczyć na szybkie działanie i błyskawiczną pomoc. Zawsze z uśmiechem i życzliwością! Polecam wszystkim co chcą kupić lub sprzedać mieszkanie/dom! 

Regina Mroczek

 

Quote

Anna Jaworska

Dziękuje za fachową i szybką sprzedaż mieszkania. Polecam biuro freedom nieruchomości oraz Pana Juliana Dzierżanowskiego. Zaskoczył nas profesjonalizm, skuteczne negocjowanie ceny, dobry przepływ informacji, sumienność w 100%, pełna fachowość. Szczerze polecam i kupującym i sprzedającym mieszkanie. 

Anna Jaworska

 

Quote

Iwona Zaborowska

To bardzo konkretny chłopak, profesjonalny w sprawie doradztwa, szybkości w komunikacji i działaniu, czyli tak jak należy. Moje mieszkanie zostalo sprzedane w czasie niespełna 1-go miesiaca. I choć mieszkam daleko od Elblaga to Pan Julian doskonale mnie reprezentował. Jestem zadowolona.

 

Iwona Zaborowska

Quote

Sebastian Waśniewski

Dziękuję za profesjonalną i zrealizowaną w ekspresowym tempie sprzedaż domu. Pomimo tego, że domy szkieletowe stanowią trudniejszy i niszowy segment rynku, w tym przypadku kupiec znalazł się już w kilka dni po opublikowaniu ogłoszenia. Cały proces był niezwykle sprawny i przy moim minimalnym udziale. Biorąc pod uwagę fakt, że mieszkam w Gdańsku, nieoceniona była Pańska pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i dokumentów niezbędnych do realizacji transakcji.

Rozwiń »

Z pewnością będę polecał Pana usługi swoim znajomym.

 

Sebastian Waśniewski

Zwiń «
Quote

Sylwia, Leon i Krzysztof Kozłowscy

Chciałabym podziękować za Pana profesjonalną pomoc w zakupie nieruchomości- domu jednorodzinnego.
Byliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z samej nieruchomości jak i z obsługi całej transakcji z Pana strony. Wydawało nam się to skomplikowanym przedsięwzięciem,a w rzeczywistości dzięki Pana pomocy udało się wszystko bardzo sprawnie załatwić.

Rozwiń »

Dziękujemy za wszystko, na pewno będziemy Pana polecać!

 

Sylwia, Leon i Krzysztof Kozłowscy
 

Zwiń «
Quote

Michał Jordan

Chciałbym serdecznie podziękować Julianowi i Aleksandrze Kraińskiej za sfinalizowanie zakupu nieruchomości na Słonecznych Bielanach. Po kilkunastu miesiącach poszukiwań, a następnie drogi przez mękę w bankach w końcu mamy wymożony własny kąt (mieszkanie, taras, miejsca parkingowe itp.).
Nie skromnie wspomnę, że wszystko dzięki cierpliwości i wyrozumiałości tych dwojga.

Rozwiń »

"Chapeu bas" dla nich gdyż tak atrakcyjną nieruchomość mogli sprzedać w kilka dni, a czekali z nią na mnie kilka miesięcy (oprócz czasu straconego w bankach – takie procedury np. czekali trzy miesiące przy zmianie pracy by mieć historie dla banku).
Dla wielu z Was czytających ten wpis to zwykła kryptoreklama lub "lizusostwo", ale ludzie, którzy dzięki nim spełnili swoje marzenia o własnym kacie lub uzyskali pomoc w sprzedaży nieruchomości wiedzą o czym pisze.
Dla tych nie zdecydowanych, ciągle się wahających proponuje im zaufać i w pełni zdać się na ich rady i pomoc. Sam jestem tego dowodem kupując mieszanie, na które straciłem już całkowicie nadzieję. 
Jeszcze raz dziękuję i polecam FREEDOM.

 

Michał Jordan
 

Zwiń «
Quote

Pełen profesjonalizm i szybkość w działaniu Referencje – Marzena Frej

Polecam. Pełen profesjonalizm i szybkość w działaniu. A to co mi dodatkowo się spodobało to indywidualne podejście do klienta . Dziękuję ! [☺] ️ 

 Marzena Frej 
 

Quote

Polecam z czystym sumieniem biuro Freedom Nieruchomość Elbląg Referencje – Agnieszka Myślińska

Polecam z czystym sumieniem biuro Freedom Nieruchomość Elbląg. Pan Julian Dzierżanowski to wspaniały, profesjonalny i bardzo dobry agent. Dzięki niemu mam swoje wymarzone mieszkanie. Przez cały proces kupna zostałam przeprowadzona w łatwy i przyjemny sposób. Dostałam odpowiedź na każde pytanie i wiedziałam, że mam wsparcie w Panu Julianie.
Polecam i pozdrawiam [

Quote

Profesjonalna i bardzo miła współpraca Referencje – Karolina Kuśmierowska

Profesjonalna i bardzo miła współpraca. Dzięki umiejętności wsłuchania się w klienta pan Julian szybko znalazł odpowiednią dla nas ofertę. Pan Julian odznacza się dużym doświadczeniem, kompetencją oraz zaangażowaniem, dzięki czemu mogliśmy sprawnie przejść przez wszystkie procedury. Zdecydowanie polecam. 

 Karolina  Kuśmierowska
 

Quote

Polecam usługi Freedom nieruchomości.

Firma Freedom nieruchomości pomogła nam w sprzedaży mieszkania. Obsługa od A-Z ,pełne zaangażowanie przy przygotowaniu mieszkania do sprzedaży oraz we wszystkich formalnościach. Pan Julian Dierżanowski prowadzący zlecenie okazał się osobą bardzo kompetentną. Wykazał się profesjonalizmem i rzetelnością. Polecam usługi Freedom nieruchomości. Zadowolony klient Krzysztof.

Quote

Paweł Tadaniewicz

Chcę podziękować Panu za pomoc przy sprzedaży mieszkania w Jantarze przy ul. Bursztynowej. Przeprowadził to pan profesjonalnie i rzetelnie od początku do końca w cenie ,która mnie satysfakcjonuje. Wszystkie formalności związane ze sprzedażą pan wykonał. Ja byłem potrzebny jedynie przy podpisaniu aktu notarialnego. Jeszcze raz dziękuję i doceniam Pana profesjonalizm.

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.