Home Biura Piaseczno Lidia Vdovina
Lidia Vdovina - Broker Nieruchomości - Freedom

Lidia Vdovina

Broker Nieruchomości
O mnie Moje oferty Opinie

Z wykształcenia inżynier zarządzania produkcją, z zawodu specjalistka ds. Zaopatrzenia w firmie budowlanej, a z natury niepoprawna optymistka. Wychodzi z założenia, że najlepszą receptą na sukces jest poszerzanie własnych horyzontów oraz ciągłe doskonalenie nabytych umiejętności. Wyróżnia się pełnym zorganizowaniem i cierpliwością.

W pracy z ludźmi najbardziej ceni sobie szczerość i otwartość, zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia.

W czasie wolnym od pracy fascynuje się kosmetologią i pielęgnacją, kocha podróże i piękne widoki.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (6) Dom na sprzedaż (7) Lokal na wynajem (1) Działka na sprzedaż (1) Zrealizowane transakcje (19)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 11

Quote

Natalia i Oleg Steklov

Сотрудничали с Freedom, а именно с Lidia Vdovina. Довольны результатом, Lidia профессионал знающий своё дело. Благодарим за сотрудничество. Рекомендуем!!!

Współpracowaliśmy z Freedom, a dokładnie z Panią Lidią Vdoviną. Jesteśmy zadowoleni z wyników, Pani Lidia jest profesjonalistą, który za się na swoim fachu. Dziękujemy za współpracę. Polecamy!

Quote

Adrian Solarz

Polecam biuro nieruchomości Freedom a w szczególności Panią Lidię za bardzo miłą i profesjonalna obsługę, zaangażowanie i dopełnienie wszelkich formalności w terminie.

Quote

Paweł i Iwona Rejdak

Mieliśmy przyjemność współpracować z Freedom i rewelacyjną agentką - Panią Lidią - w zeszłym roku. Kontakt, uprzejmość i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Dosłownie na każdym etapie współpracy, nawet w dni wolne i podczas urlopu, mogliśmy liczyć na natychmiastową, merytoryczną pomoc i wsparcie. Agentka perfekcyjna merytorycznie i niezwykle sympatyczna. Agencja bardzo skuteczna i fachowa z potężnym zapleczem warsztatowym. Bardzo serdecznie polecamy.

Quote

Tomasz Gural

Współpraca z Panią Lidią Vdoviną to czysta przyjemność. Pani Lidia sprawnie i profesjonalnie przeprowadziła nas przez wszystkie etapy sprzedaży nieruchomości. Polecam!

Quote

Edward Łupkowski

Pani Lidia, z którą miałem okazję współpracować wykazała się bardzo dużym profesjonalizmem. Mogę szczerze polecić tę bardzo miłą i kompetentną agentkę nieruchomości. Co do samej firmy Freedom również nie mam żadnych zastrzeżeń. :)

Quote

Dominika Lubowińska

Z całego serca polecamy współpracę z Panią Lidią :) Poza faktem, że Pani Lidia jest niesamowicie sympatyczną i ciepłą osobą, to jest także niesamowicie profesjonalna :) Na każdym etapie współpracy byliśmy o wszystkim cierpliwie informowani, przeszliśmy cały proces sprzedaży z jej ogromnym zaangażowaniem i wsparciem. Finał był dla Nas bardzo zadowalający :) Życzymy Pani wielu sukcesów - Cała Nasza Rodzinka!

Quote

Karolina Witkowska

Współpraca z Panią Lidią i Panem Robertem to czysta przyjemność. Zajęli się kompleksowo moją nieruchomością. Dom został sprzedany za co jestem niezmiernie wdzięczna. Polecam współpracę z Freedom.

Quote

Mariusz Osełka

Polecam bardzo biuro Freedom i Panią Lidię w szczególności. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie od początku do końca sprawa załatwiona na 5+

Quote

Katarzyna Krawczyk

Zdecydowanie polecamy! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panią Lidią Vdoviną. Mieliśmy kontakt na bieżąco, czuliśmy, że nasze mieszkanie jest w bezpiecznych i profesjonalnych rękach. Pani Lidia wyprzedzała nasze myśli i prośby, dopilnowała wszystkich spraw związanych z podpisaniem umowy oraz przekazaniem mieszkania. A wszystko to robione było z ogromnym taktem i kulturą osobistą. Jeszcze raz polecamy i bardzo dziękujemy pani Lidii za współpracę.

Quote

Dawid Makles

Polecam usługi Biura Freedom Nieruchomości. Współpraca układała się od samego początku bardzo sprawnie i pomimo ciężkiej sytuacji na rynku udało się sfinalizować transakcję. Szczególne podziękowanie dla Pani Lidii, która okazała się niezwykle profesjonalną i zaangażowaną osobą!! W obecnych czasach ze świecą w ręku szukać takich osób!!

Quote

Justyna Justyńska

Profesjonalnie, kompetentnie, kompleksowo, a przy tym serdecznie i z zaangażowaniem - tak pracuje p. Lidia. Polecam z czystym sumieniem - przeprowadziliśmy z Panią Lidia transakcje sprzedaży mieszkania i nie musieliśmy się martwić o jej przebieg. Warto było okazać zaufanie, posłuchać podpowiedzi - doświadczenie robi swoje :) Współpraca z Panią Lidia Vdovina to przyjemność, profesjonalizm, skuteczność i podejście do klienta na najwyższym poziomie.

Rozwiń »

Jeśli ktoś potrzebuje pomocy przy kupnie lub sprzedaży nieruchomości to polecam. Sprzedaż naszej nieruchomości w niecały miesiąc od momentu pierwszego wspólnego spotkania, spisania umowy, zrobienia profesjonalnych zdjęć, przygotowania ogłoszeń, aż do finalizacji transakcji. Ogromny szacunek za włożona pracę! Tym bardziej w czasach kryzysu na rynku mieszkaniowym.

Zwiń «

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.