Małgorzata Stefańska - Starszy specjalista ds. sprzedaży domów i mieszkań - Freedom

Małgorzata Stefańska

Starszy specjalista ds. sprzedaży domów i mieszkań
O mnie Moje oferty Opinie

Posiada jedenastoletnie doświadczenie w sprzedaży, co pozwala jej łatwo nawiązywać kontakty z klientami i budować z nimi dobre relacje. Lubi pomagać innym, uważa, że dobro zawsze powraca.
Nie lubi nudy, jest otwarta na nowe wyzwania. Do freedom przekonała ją nowoczesność i profesjonalizm w sprzedaży. Pewna siebie, optymistycznie nastawiona do życia, miłośniczka sztuki i artystyczna dusza. Umiejętności manualne pozwalają jej w zaciszu ogniska domowego tworzyć coś własnego.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (3) Dom na sprzedaż (5) Działka na sprzedaż (1) Zrealizowane transakcje (12)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 32

Quote

Iwona Bąk

Profesjonalizm i skuteczność to Freedom Nieruchomości. Przez pół roku sprzedawałam mieszkanie przy współpracy z kilkoma biurami, ale niestety bez efektu. Pani Małgosia Stefańska zaproponowała mi inny sposób sprzedaży i zadziałało.

Trzeci klient, który oglądał moje mieszkanie kupił je. Sprzedaż zakończyła się sukcesem po dwóch miesiącach. Ponadto fachowa opieka biura przy finalizacji zapewniła mi bezpieczeństwo transakcji.

Rozwiń »Polecam Freedom Nieruchomości,  bo to biuro uwalnia od problemów i super się z nim współpracuje. Dziękuję.

 

                                                                                      Iwona Bąk

 

Zwiń «
Quote

Marcin Spychalski

Dziękuję za pomoc podczas zakupu mieszkania. Pani Agnieszka i Pani Małgorzata na bieżąco udzielały mi pomocy i wskazówek oraz wspierały swoją wiedzą podczas spisywania umowy i przekazania lokalu. Dzięki Paniom na miejscu skorzystałem z pomocy Doradcy Finansowego, Pana Jacka, bez którego pomocy pewnie bym tego mieszkania nie kupił tak szybko :) Wszystkim gorąco dziękuję i na pewno będę polecał dalej :)

Marcin Spychalski

 

Quote

Hanna Demska

Chciałabym polecić wszystkim zainteresownym sprzedażą swojego mieszkania usługi firmy Freedom nieruchomości oddział w Toruniu, ul. Szosa Chełmińska 172/1A, a w szczególności zaangażowanie Pani Małgorzaty Stefańskiej. Od pierwszej chwili naszej współpracy tj. od dnia podpisania umowy do czasu jego sprzedaży Pani Małgorzata dała się poznać jako osoba rzetelna, sympatyczna i zawsze dotrzymująca słowa.

Rozwiń »

Jest osobą, która nigdy mnie nie zawiodła, zawsze była na czas i z troską angażowała się w wypełnianie swoich obowiązków zawodowych. Dzięki jej profesjonalizmowi i szerokiej wiedzy w zakresie sprzedaży nieruchomości, w ciągu 7 miesięcy udało się sprzedać moje duże mieszkanie w kamienicy. Nadmienie również, że próby sprzedaży mieszkania w innych biurach nieruchomości przez ostatnie lata zawsze kończyły się niepowodzeniem. Szczerze rekomenduje usługi biura nieruchomości Freedom.

Z poważaniem 

Hanna Demska

 

 

Zwiń «
Quote

Barbara Owsianowska

Początkowo sprzedaż mieszkania rodziła we mnie niepokój. Wpuszczającdo mojego mieszkania najróżniejszych pośredników szybko przekonałam się, że trudno trafić na profesjonalistę, dla którego oprócz nieruchomości byłby też ważny człowiek-klient. Ja miałam jednak to szczęście i poznałam Panią Małgorzatę Stefańską, którą polecam Państwu z czystym sumieniem.

Rozwiń »

Pani Małgorzata z zaangażowaniem zadbała o wysoki poziom prezentacji, co zaowocowało szybką i korzystną sprzedażą. Ponad to uśmiech i dobre serce były ogromnym atutem współpracy. Od początku do końca procesu z firmą freedom nieruchomości czułam się komfortowo i bezpiecznie.  

Barbara Owsianowska

 

Zwiń «
Quote

Małgorzata i Adam Wysoccy

Szanowna Pani Małgorzato, bardzo dziękujemy za profesjonalną i skuteczną pomoc w sfinalizowaniu sprzedaży naszego mieszkania. Podstawą naszej współpracy były zaufanie i przyjazna atmosfera. Bez wahania polecimy Pani usługi osobom zainteresowanym transakcją kupna-sprzedaży.

Małgorzata i Adam Wysoccy

 

Quote

A Z Jabłońscy

Po dokonanej sprzedaży naszego mieszkania z przyjemnością stwierdzamy, że pani Małgorzata jest profesjonalistką w zakresie obsługi klienta. Wystarczyło uzgodnienie wstępnych warunków sprzedaży a całość spraw zaczynając od oferty aż do aktu notarialnego zostały załatwione z bardzo dużym zaangażowaniem i w krótkim terminie.

Z poważaniem 

A. Z. Jabłońscy

 

Quote

Karolina Grala

Dziękuję za profesjonalną obsługę i wsparcie przy sprzedaży mieszkania. Zawsze mogłam liczyć na pomoc Pani Małgorzaty. Dzięki współpracy z Freedom sprzedaż mieszkania nabrała tempa i zakończyła się sukcesem z czego jestem bardzo zadowolona.

                                                                                                                           Karolina Grala

 

Quote

Małgorzata Więcek​

Bardzo dziękuję Pani Małgorzacie Stefańskiej i firmie Freedom za udaną współpracę przy sprzedaży i kupnie mieszkania. Pomogliście mi spełnić moje marzenia! Kontakt do biura dostałam od mojej znajomej, która współpracowała już z tym biurem i była zachwycona.
Już na pierwszym spotkaniu Pani Małgosia wzbudziła moje zaufanie. Powierzyłam jej sprzedaż na wyłączność. I była to dobra decyzja.

Rozwiń »

Przed podpisaniem umowy z Panią Małgosią miałam przyjemność rozmawiać i współpracować z przedstawicielami innych biur nieruchomości i tu muszę przyznać, że wybrałam profesjonalizm. Pełna opieka, nadzór, trafne diagnozy i analizy, dobre rady, umiejętność słuchania mnie - to właśnie Pani Małgorzata. Zdawałam sobie sprawę z tego, że poszukiwania dla mnie nowego mieszkania to nie będzie łatwe zadanie ze względu na warunki, które odgórnie narzuciłam związane z lokalizacją, kształtem mieszkania i dostępnymi środkami. Okazało się, że nie dla Pani Małgosi, która przez swoje zaangażowanie i dyspozycyjność spełniła wszystkie moje oczekiwania. Była ze mną i służyła radą przez cały okres współpracy, aż do przekazania mieszkania. Ponadto fachowa opieka Pani Agnieszki przy finalizacji zapewniła pełne bezpieczeństwo transakcji. Sprzedaż mieszkania i zakup nowego w 2 miesiące to prawdziwe mistrzostwo!
Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Małgosię i Freedom Nieruchomości kolejnym sprzedającym, którzy chcą szybko i bezproblemowo sprzedać mieszkanie.

​Małgorzata Więcek​

 

Zwiń «
Quote

Małgorzata Bierycz​

Chciałabym bardzo podziękować Pani Małgorzacie Stefańskiej z Biura Freedom Nieruchomości za pomoc przy sprzedaży i kupnie moich mieszkań. Poznałam Panią Małgosię na prezentacji mieszkania, które sprzedawała. Kiedy tam weszłam poczułam się jak w domu i wiedziałam, że to jest moje miejsce. Niestety żeby kupić to mieszkanie musiałam sprzedać swoje i wtedy pani Małgosia powiedziała, że mi pomoże. I dotrzymała słowa.

Rozwiń »

 Zostałam nagle wdową i w nawale spraw urzędowych Pani Małgosia była dla mnie ogromnych wsparciem. Ofertę sprzedaży mojego mieszkania złożyłam w 13 biurach nieruchomości, ale dopiero współpraca z Biurem Freedom przyniosła oczekiwane efekty, chociaż mieszkałam na IV piętrze. Od kiedy powierzyłam pani Małgosi sprzedaż mojego mieszkania na wyłączność sprawy nabrały błyskawicznego tempa. Profesjonalna sesja zdjęciowa, prezentacje, fachowe doradztwo i pomoc w załatwianiu mnóstwa spraw, sprawiły że po 3 miesiącach mieszkałam już w nowym mieszkaniu. Szybko sprzedałam mieszkanie i szybko kupiłam mieszkanie w dodatku takie o jakim marzyłam. Naprawdę takich osób jak Pani Małgosia Stefańska jest niewiele. Jest profesjonalną osobą, która potrafi doradzić i załatwić trudne sprawy. Jestem bardzo wdzięczna i zarazem szczęśliwa, dziękuję za wszystko a szczególnie za wsparcie w trudnych chwilach. Chciałabym na swojej drodze spotkać więcej takich osób jak Pani Małgosia. Jeszcze raz dziękuję za fachową obsługę i cieszę się, że trafiłam na Biuro Freedom Nieruchomości i Panią Małgosię. Polecam wszystkim!

Małgorzata Bierycz​


 

Zwiń «
Quote

Jerzy Krzyżanowski

Pani Małgosia jako pośrednik nieruchomości dała się poznać jako bardzo dobry organizator. Wywiązywała się ze wszystkich zobowiązań sprawnie i terminowo. Wyróżnia się umiejętnością podejmowania szybkich i trafnych decyzji. Posiada bardzo duże doświadczenie, którym się chętnie dzieli, co w moim przypadku było bardzo ważne. Taka postawa daje gwarancję do bezpiecznego przeprowadzenia transakcji.

Rozwiń »

Pani Małgosia dołożyła również wielu starań w uzyskaniu wszystkich dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji, czym zdjęła mi z barków wiele obowiązków. Stanowi doskonała wizytówkę swojej firmy w kontakcie z klientem.

Jerzy Krzyżanowski

 

Zwiń «
Quote

Michał Lewandowski

O firmie Freedom Nieruchomości dowiedziałem się przypadkiem, będąc w trakcie sprzedaży swojego mieszkania w Toruniu przy Szosie Lubickiej. Próbowałem sprzedać swoje mieszkanie już blisko rok, za pośrednictwem innego biura, niestety bez choćby jednej sensownej oferty. Już po pierwszym spotkaniu z Panią Małgorzatą zorientowałem się, że mam do czynienia z fachowcem.

Rozwiń »

Pani Małgorzata na pierwsze spotkanie przyszła z gotową wyceną mojego mieszkania, w wersji zarówno „optymistycznej” jak i „realnej”. W trakcie kilkunastominutowej rozmowy wyjaśniła, jakie błędy popełniłem dotychczas i zapewniła, że w ciągu maksymalnie trzech miesięcy znajdzie klienta na moje mieszkanie, za cenę którą ustaliliśmy. I tak też się stało. Pani Małgorzata nie tylko znalazła klienta, ale również, z pomocą innych pracowników firmy został on „zweryfikowany” pod względem finansowym, dzięki czemu miałem pewność, że oferta jest poważna i możliwa do realizacji. Na każdym etapie procesu sprzedaży miałem pełne wsparcie ze strony Pani Małgorzaty i innych Pracowników firmy Freedom, którzy potrafili sprawnie i elastycznie rozwiązywać wszelkie pojawiające się, a nie przewidziane wcześniej, kwestie, a przede wszystkim byli dostępni telefonicznie, mailowo i osobiście, również w godzinach popołudniowych, co miało dla mnie spore znaczenie. Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Freedom Nieruchomości Oddział Toruń oraz Panią Małgorzatę Stefańską każdemu, kto chce szybko, sprawnie i za sensowne pieniądze sprzedać nieruchomość z pomocą kompetentnych i elastycznych specjalistów.

 

Michał Lewandowski

Zwiń «
Quote

Marianna Targońska

Ponieważ jestem osobą starszą, nie mającą żadnej wiedzy na temat sprzedaży mieszkania oraz  o dokumentach, które należy zgromadzić przy sprzdaży, poprosiłam Panią Małgosię żeby była moim pośrednikiem. Bardzo szybko przygotowała dokumentację, również tą fotograficzną i wystawiła moje mieszkanie na sprzedaż. O wszystkich sprawach dotyczących zainteresowania klientów byłam zawsze informowana na bieżąco. Pani Małgosia to osoba miła, uśmiechnięta, godna zaufania.

Rozwiń »

Jej fachowa wiedza od początku aż do końca pozwoliła mi bez lęku przejść przez cały proces sprzedaży. Panią Małgosię polecono mi,a ja polecam ją innym sprzedającym i poszukującym nieruchomości, bo jest ona super pośrednikiem. Pani Małgorzato serdecznie dziękuję za wielkie zainteresowanie sprawami innych, za opiekę nad powierzonymi Pani sprawami, a firmie gratuluję, możecie Państwo być dumni, że wśród waszych pracowników jest właśnie Pani Małgosia Stefańska.

 

Marianna Targońska

 

Zwiń «
Quote

Małgorzata Targońska

Pani Małgorzata Stefańska pośredniczyła w sprzedaży jednej z moich nieruchomości – mieszkania. Polecam Panią Małgosię ponieważ w bardzo szybkim tempie sprzedała moje mieszkanie. Podczas sprzedaży była ze mną w stałym kontakcie telefonicznym. Zawsze uśmiechnięta i pomocna. Poprowadziła mnie  bezpiecznie przez szereg procedur prawniczych, które dla niejednego klienta są zawiłe i często niezrozumiałe.

Rozwiń »

Pani Małgosia posiada fachową wiedzę i to nie tylko związaną ze sprzedażą. Jest godna polecenia. Firma Freedom Nieruchomości, w której pracuje Pani Małgosia może być dumna z takiego pracownika.

 

Małgorzata Targońska

 

Zwiń «
Quote

Anna Stachniuk

Pani Małgorzata z wielką troską i dbałością o skuteczną transakcję przeprowadziła proces sprzedaży mojego domu. Transakcja była tym trudniejsza, że było kilku sprzedających, co jak wiadomo nie ułatwiało tego procesu.
Pani Małgorzata zadbała o zdjęcia, wystrój oraz o to, aby w czasie dni otwartych dom prezentował się zawsze doskonale.
Również sam proces sprzedaży - dokumenty, notariusz, kontakt z kupującym, był na najwyższym poziomie.

Rozwiń »

Maksymalnie zadbano o moje interesy w czasie transakcji.

 

Anna Stachniuk

 


 

Zwiń «
Quote

Edyta i Marcin Licznerscy

Podczas podejmowania decyzji o zakupie domu korzystaliśmy z pomocy kilku pośredników. Spośród nich wszystkich Pani Małgorzata Stefańska wyróżniła się cechami jakie naszym zdaniem powinien posiadać najlepszy pośrednik.

Spokój i cierpliwość- miała zawsze dla nas czas, pozwalała nam dowolnie długo, a nieraz kilkukrotnie oglądać domy.

Nie namawiała nas usilnie do zakupu któregokolwiek domu.

Rozwiń »

Wyszukiwała najlepsze oferty i obiektywnie przedstawiała ich plusy i minusy.

Znajomość kwestii remontowo-budowlanych z pewnością ułatwia Pani Małgorzacie pracę w branży nieruchomości i zjednuje jej zaufanie klientów.

Nie zawiedliśmy się! Najlepszy pośrednik jakiego znamy!

 

Edyta i Marcin Licznerscy

 

Zwiń «
Quote

Adam Wypych

W czasie ostatnich kilku miesięcy miałem okazję i jednocześnie przyjemność współpracować z Panią Małgorzatą Stefańską w czynnościach związanych ze sprzedażą domu. Chciałbym z całą otwartością stwierdzić, że wysoki poziom profesjonalizmu Pani Małgorzaty Stefańskiej sprawił, iż moja nieruchomość znalazła nabywcę.

Rozwiń »

Z całą zatem odpowiedzialnością i przekonaniem usługi Pani Małgorzaty Stefańskiej w obrocie nieruchomościami mogę polecić wszystkim potencjalnym klientom firmy Freedom Nieruchomości w Toruniu.

 

Adam Wypych
 

Zwiń «
Quote

Karolina Socha- Wojciechowska

Bardzo dziękujemy Pani Małgosi Stefańskiej za przemiłą i profesjonalną obsługę podczas sprzedaży naszego domu. Dzięki Pani Małgosi wszystko przebiegło szybko i sprawnie, dzisiaj ostatecznie przekazaliśmy klucze nowym właścicielom. Życzę wszystkim tak udanej współpracy z biurami nieruchomości, jaka udała się nam. Dziękujemy!

Quote

Jan Gromotka

Polecam firmę Freedom Nieruchomości Toruń oraz panią Małgorzatę. Od początku do końca procesu sprzedaży firma działała profesjonalnie, Nie było problemu, żeby na pierwszą wizytę umówić się w sobotę. Pani Małgorzata aktywnie uczestniczyła w procesie, przypominając o wymaganych dokumentach i terminach. Zdjęcia mieszkania zostały wykonane przez profesjonalnego zewnętrznego fotografa (co było od razu widać po jakości zdjęć) i zostało sprzedane w tydzień.,

Quote

Pani Arleta

Miałam wielka przyjemność współpracować z Panią Małgosią z Biura Nieruchomości Freedom. Pełny proces sprzedaży mojego mieszkania, w tych trudnych czasach pandemii trwał zaledwie miesiąc. Ponieważ mieszkam po za granicami kraju Pani Małgosia zajęła się wszystkim sama a ja byłam na bieżąco informowana o kolejnych etapach procesu sprzedaży. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, dyspozycyjności, zaangażowania oraz empatii Pani Małgosi.

Rozwiń »

Pełnym sercem polecam Biuro Nieruchomości Freedom w Toruniu a w szczególności Panię Małgosie Stefańską a ze swojej strony życzę wielu zadowolonych klientów.

Zwiń «
Quote

Violetta Prądzyńska

Serdeczne polecam współpracę z Biurem. Szybka, efektywna i profesjonalna obsługa. Na szczególne uznanie zasługuje Pani Małgorzata. Jej kompetencje, doświadczenie i energia sprawiają, że chciałoby się częściej korzystać z jej usług . Polecam.

Quote

Ewa Modrzejewska

Przewodnikiem przy sprzedaży mojego mieszkania była Pani Małgorzata Stefańska. Nie myślałam, że sprzedaż może być tak łatwa i nie stresująca - ale to dzięki profesjonalizmowi Pani Małgorzaty. Pełna transparentność każdego kroku, przy tym uprzejmość i zrozumienie. Dziękuję Pani Małgosiu :) POLECAM !!!

Quote

Magdalena Socha

Bardzo dziękuję Pani Małgorzacie Stefańskiej za zajęcie się sprzedażą domu. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie sprawiły, że cały proces przebiegł pomyślnie, w bardzo krótkim czasie. Polecam Panią Małgorzatę wszystkim, którzy chcą lub muszą sprzedać/kupić dom lub mieszkanie.

Quote

Gosia Kujawska

Serdecznie dziękuję za profesjonalna obsługę i pomoc wszystkim pracownikom Biura Nieruchomości Freedom, a w szczególności Pani Małgosi Stefańskiej. Jej zaangażowanie jest godne podziwu. W błyskawicznym tempie sprzedałam 2 mieszkania oraz kupiłam dom. Otrzymałam wszelką niezbędna pomoc i wsparcie. Gorąco polecam wszystkim.

Quote

Karolina Dudzicska

Polecam usługi Biura Nieruchomości Freedom! Mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Małgorzata Stefańska, która okazała się specjalistka w swoim fachu - pomogła nam szybko i sprawnie sprzedać dom, a sam kontakt z nią był prawdziwa przyjemnoscią. Jesteśmy bardzo zadowoleni z kontaktu z p. Małgosia, jej zaangażowania i profesjonalizmu, polecamy !!!"

Quote

Bartosz Nadolski

Szybka, skuteczna sprzedaż mieszkania. Polecam!

Quote

Iwona Skulmowska

Serdecznie polecam współpracę z Panią Małgosią Stefańską z firmy FREEDOM tym, którzy potrzebują wsparcia agencji przy sprzedaży mieszkania. Z moich spostrzeżeń jest osobą bardzo profesjonalną z dobrą energią, obsługa na każdym etapie do końcowego podpisania umowy profesjonalna. Bardzo dobra komunikacja i duży komfort, zwłaszcza jeśli samemu nie radzi sobie człowiek z uporaniem się ze wszystkimi problemami związanymi ze sprzedażą.

Quote

Kinga Klasińska

Polecam serdecznie Freedom Nieruchomości Toruń i panią Małgosię Stefańską z którą mieliśmy przyjemność współpracować. Na każdym etapie mogliśmy liczyć na jej wsparcie. Pomogła nam też załatwić niezbędne formalności. Dziękujemy również za ogromną ilość poświęconego czasu i szybką sprzedaż nieruchomości. Wszystko udało się po naszej myśli. Jesteśmy bardzo wdzięczni.

Quote

Milena Lewandowska

Polecam z całego serca Freedom Nieruchomości Toruń, a zwłaszcza p. Małgorzatę Stefańską, z którą miałam przyjemność współpracować. Pani Małgorzata jest osobą kompetentną, prawdziwą specjalistką w swoim fachu. Dzięki jej pomocy udało się szybko i sprawnie sprzedać moje mieszkanie. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Quote

Dorota Mataczyńska

Ogromnie polecam biuro! Pani Małgorzata Stefańska skutecznie prowadziła sprzedaż naszego mieszkania kiedy my byliśmy poza miastem - dopilnowała wszystkich formalności, dzięki czemu mieliśmy 100% pewności że sprzedaż przebiega prawidłowo. Dzięki profesjonalnej obsłudze biura sprzedaż przebiegła błyskawicznie! Serdecznie dziękujemy :)

Quote

Monika

Miałam okazję i przede wszystkim wielką przyjemność korzystać z usług Biura Nieruchomości Freedom podczas zakupu mieszkania w Toruniu. Przeglądając niezliczone oferty i umawiając się na prezentacje poznałam co najmniej kilku toruńskich agentów i z pełnym przekonaniem stwierdzam, że Pani Małgorzata Stefańska z Freedom okazała się najbardziej profesjonalną i do tego niesamowicie sympatyczną agentką, jaką poznałam.

Rozwiń »

Przeprowadziła nas przez cały proces, do samego przekazania kluczy i to wszystko w bardzo przystępnej cenie za tak profesjonalną usługę i pełne zaangażowanie, nawet w czasie wolnym od pracy. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i życzymy samych udanych transakcji! Polecamy Freedom, a szczególnie Panią Gosię!

Zwiń «
Quote

Andrzej Dromowicz

Korzystaliśmy z Biura podczas sprzedaży naszego domu. Proces przebiegał wzorowo, bez zbędnych komplikacji i utrudnień. Pani Małgorzata Stefańska na bieżąco informowała nas o wszystkim i "trzymała rękę na pulsie", byśmy nie musieli się o nic martwić. Wszelkie sprawy formalne, jak również inne - mniej dla nas ważne, ale jednak istotne - załatwiała Pani Małgorzata, za co jesteśmy wdzięczni.

Rozwiń »

Z pełną odpowiedzialnością polecamy współpracę z Biurem Freedom oraz życzymy utrzymania tak wysokiego poziomu usług, a także wielu udanych transakcji:)

Zwiń «
Quote

Malgorzata M (Margaret)

Wybór Freedom okazał się strzałem w dziesiątkę a współpraca z Panią Małgorzatą Stefańską pełnym sukcesem w niesamowitym tempie. Choć była to współpraca na dużą odległość, to profesjonalizm Pani Małgorzaty oraz bardzo duże zaangażowanie i wysokie kompetencje, sprawiły, że moje oczekiwania przerosły wyobrażenia błyskawicznej sprzedaży nieruchomości.

Rozwiń »

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za opiekę nad całym procesem sprzedaży, finału świadczącego o wieloletniej wiedzy na rynku oraz zaangażowania. Szczerze i z czystym sumieniem polecam współpracę z Panią Małgorzatą i biurem.

Zwiń «

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.