O mnie Moje oferty Opinie

Agent Nieruchomości,

Certyfikowany Negocjator Rynku Nieruchomości,

Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i negocjacjach, które z powodzeniem zaadoptował do branży nieruchomości.
Angażuje się w taki sposób w jaki oczekiwałby tego od innych.
Otwarty i komunikatywny. Uważa, że w relacjach każdy człowiek jest jak czysta kartka i od nas samych zależy co się na niej znajdzie.

W pracy z klientami ceni sobie szczerość i otwartość. Dobre zrozumienie potrzeb klienta przekłada się na odpowiednie opracowanie strategii, która prowadzi do sukcesu.

Jest pewien że transparentność ustaleń i działania to potwierdzające – przekładają się bezpośrednio na wzajemne zaufanie i szacunek.

Zwolennik aktywnego trybu życia oraz pozytywnego myślenia.

Cechuje go skuteczność i zaangażowanie. Nie zamyka się na problemy lecz usilnie szuka rozwiązań by mimo przeszkód dotrzeć do zamierzonego celu.

Certyfikowany Negocjator Rynku Nieruchomości dbający o finalny efekt jakim jest doprowadzenie do transakcji ku zadowoleniu obu stron. Doskonale zdaje sobie sprawę jak ważne są umiejętności negocjacyjne przy dopinaniu szczegółów transakcji a przede wszystkim w trakcie rozmów o cenie nieruchomości – gdzie każde wynegocjowane 3-4 procent – stanowi wyraźną różnicę w finalnej kwocie.

Skuteczny Agent dbający o komfort i bezpieczeństwo przy zawieraniu transakcji.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (9) Mieszkanie na wynajem (1) Zrealizowane transakcje (1)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 7

Quote

Wacław Zając

Sprawnie i konkretnie załatwiona sprawa.

Quote

Damian Potyrało

Bardzo sprawna i profesjonalna pomoc przy sprzedaży mieszkania. Polecam!

Quote

Marcin Błaszczyk

Kontakt i obsługa pana Marcin Cholewa z Freedom ma wysokim poziomie. Wszystko zgodnie z negocjacjami, aż po finalizację umowy przebiegało sprawnie i profesjonalnie . Polecam wszystkim.

Quote

Justyna Biel

Jesteśmy bardzo zadowoleni :) Współpraca z Panem Marcinem Cholewą na wysokim poziomie, bardzo kompetentny, z szeroką wiedzą na temat sprzedawanej nieruchomości. Transakcja przebiegła pomyślnie, pełen profesjonalizm. Serdecznie polecamy! ;)

Quote

Joanna Nowak

Polecam pośrednictwo nieruchomości Freedom i pana Marcina Cholewę. Bardzo duże zaangażowanie oraz determinacja Pana Marcina sprawiało że transakcja została zawarta. Pan Marcina jest profesjonalista w swoim fachu cechuje go wysoka kultura osobista oraz poczucie humoru. Cieszę się że mogłam poznac i współpracować z Panem Marcinem. Oby więcej takich pośredników.

Quote

Sławek Lupa

Polecam współpracę z Panem Marcinem Cholewą, dał się poznać jako świetny fachowiec bardzo zaangażowany w swojej pracy i zawsze dyspozycyjny. Wykazał się dużym profesjonalizmem i dbałością o wszystkie szczegóły. Od momentu przekazania kluczy do mieszkania aż do jego sprzedaży Pan Marcin o wszystko zadbał i wszystkiego dopilnował.

Rozwiń »

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Marcinem okazał się nie tylko świetnym specjalistą dbającym o interes swojego klienta, ale również osobą godną całkowitego zaufania o wysokiej kulturze osobistej, rzetelnym, zawsze służący pomocą. Dziękuję za współpracę, serdecznie Pana Pozdrawiam życząc dalszych owocnych transakcji.

Zwiń «
Quote

Paweł

Miałem kontakt z wieloma agencjami zanim trafiłem do Pana Marcina Cholewy, biuro nieruchomości Freedom ma dużo szczęścia, że ma takiego agenta. Pan Marcin był obecny i dostępny (nie raz o nie ludzkich porach dnia ) na wszystkich etapach transakcji, od pierwszego telefonu do przekazania mieszkania.

Rozwiń »

Pan Marcin jest bardzo rzetelny, dokładny, profesjonalny i co ważne dba zarówno o sprzedającego i kupującego, nie oceniona pomoc w negocjacjach, dzięki czemu doszło do finalizacji transakcji. Dziękuję Panie Marcinie! Dzięki :)

Zwiń «

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.