Home Biura Oddział Józefów Marek Awsiukiewicz

Marek Awsiukiewicz

Dyrektor Oddziału
O mnie Moje oferty Opinie

Ukończył Zarządzanie na Uniwersytecie Gdańskim. Od ponad 20 lat związany z marketingiem bezpośrednim i relacyjnym, w tym m.in. technikami akwizycji i utrzymania klienta.

Doświadczenie menedżerskie zdobywał w branży wydawniczej, a następnie rozwijał je w dużych przedsiębiorstwach sektora finansowego.

W pracy ceni przede wszystkim zaangażowanie, staranność i konsekwencję w dążeniu do zapewnienia odpowiedniej jakości usług, kierując się przy tym znaną konfucjańską regułą etyczną „traktuj ludzi tak jak sam chciałbyś być traktowany”.

Wolne chwile spędza przede wszystkim z rodziną, ale potrafi również wygospodarować czas na własne zainteresowania. Wielki pasjonat biegów długodystansowych, piłki nożnej i sportu w ogóle. W przerwach od codziennych obowiązków zajmuje się również fotografią, głównie krajobrazową i sportową oraz tworzeniem i montażem materiałów filmowych.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (5) Działka na sprzedaż (3) Zrealizowane transakcje (5)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 4

Quote

Rafał B.

Pośrednik rzetelny i godny zaufania. Pan Marek "chodził" za moim tematem jak, nie przymierzając, za swoim. Żadne pytanie nie zostało bez odpowiedzi. Prawdziwie VIPowskie podejście do klienta, który powiedzmy sobie otwarcie VIP-em nie był :) cieszę się że w czasach, gdzie wszystko jest automatyczne i hurtowe, można jeszcze otrzymać takie w pełni indywidualne podejście (oraz pojenie kawą i karmienie ciastkami :-).

Rozwiń »

Stres związany z zakupem mieszkania został zredukowany dzięki temu do minimum, formalności przebiegły sprawnie i oto stałem się szczęśliwym posiadaczem fajnego mieszkania.

Zwiń «
Quote

Maria Rosocha

Chciałabym bardzo bardzo podziękować za pomoc w sprzedaży nieruchomości w Otwocku. Pan Marek, jak i Pani Małgosia są bardzo pomocni, właściwi ludzie na właściwym miejscu. Gdybym miała drugi raz wybrać biuro, przez które chciałabym sprzedać mieszkanie, dom czy działkę, to tylko to biuro. Do samego końca byliśmy zadowoleni z kontaktu i obsługi, nic nas nie obchodziło, ponieważ p. Marek wszystko pozałatwiał i ja przyjechałam na gotowe.

Rozwiń »

Panie Marku, serdecznie dziękujemy za współpracę! Dzięki za wszystko!

Zwiń «
Quote

Aneta Małecka

Na początku byłam sceptycznie nastawiona na biura nieruchomości, ale po nieudanych próbach sprzedaży przez siebie, zdecydowałam się na pomoc. To była bardzo dobra decyzja, ponieważ wszystkim się zajęli, w wielu sprawach urzędowych pomogli. Szybka, fachowa obsługa, cały czas w kontakcie z klientem, a co najważniejsze kupiec na mieszkanie znaleziony w ciągu miesiąca. Sprzedaż doprowadzona do samego końca. Bardzo pozytywnie oceniam współprace i polecam wszystkim to biuro.

Quote

Konrad D.

Serdecznie Polecam. Pośrednik na bardzo wysokim poziomie, profesjonalna obsługa i wzorowe podejście do klienta, wręcz niespotykane w dzisiejszych czasach. Proces zakupu mieszkania przebiegał bezproblemowo oraz bardzo szybko. Pan Marek zadbał o wszystkie formalności z tym związane oraz zawsze był do dyspozycji. Pozostaje mi jeszcze raz podziękować Panu Markowi, jak i Pani Małgosi za owocną współpracę.

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.