Home Biura Słupsk Marek Krupa
Marek Krupa - Dyrektor Oddziału - Freedom

Marek Krupa

Dyrektor Oddziału
O mnie Moje oferty

Z wykształcenia jest magistrem geografii, ale swoje ponad 20-letnie życie zawodowe związał z branżą zajmującą się sprzedażą części do samochodów oraz profesjonalną i kompleksową obsługą firm skupionych wokół szeroko pojmowanego rynku motoryzacyjnego.

Jest osobą pełną optymizmu, nie bojącą się wyzwań, potrafiącą patrzeć daleko w przyszłość przy jednoczesnym twardym stąpaniu po ziemi. Wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi znacząco wpłynęło na fakt, że potrafi z dużą łatwością, w skuteczny sposób budować pozytywne i trwałe relacje zarówno z Klientami jak i członkami swojego Zespołu.

Wolne chwile stara się spędzać z rodziną żeglując, wędrując po górach lub odpoczywając w ogrodzie, gdzie zbiera siły na kolejny tydzień pełen wyzwań i niespodzianek.

Uważa, że dobrze wykonana praca jest środkiem do spełniania marzeń, które bez wątpienia są „motorem napędowym” w życiu każdego człowieka.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (14) Dom na sprzedaż (4) Lokal na wynajem (1) Działka na sprzedaż (6) Lokal na sprzedaż (1) Zrealizowane transakcje (30)

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.