Home Biura Rzeszów Mariusz Lasota
Mariusz Lasota - Menadżer zespołu sprzedaży - Freedom

Mariusz Lasota

Menadżer zespołu sprzedaży
O mnie Moje oferty Opinie

Esteta, pasjonat architektury i wszystkich zagadnień z nią związanych. Wielbiciel twórczości Antonio Gaudiego i podróży w odległe rejony świata. Od wielu lat związany z rynkiem budownictwa i nieruchomości. Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, home stager. Manager zespołu w Rzeszowie.

Za cel w pracy pośrednika stawia sobie perfekcjonizm, partnerstwo, skuteczność i doskonałe relacje z osobami z którymi pracuje. Razem z freedom nieruchomości, z wielkim zapałem chce zmieniać rynek usług związanych z pośrednictwem.

Każde spotkanie i kontakt z klientem traktuje indywidualnie. Z pasją i poświęceniem przekazuje wiedzę i doświadczenie w zakresie przygotowania nieruchomości do szybkiej i zyskownej sprzedaży.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (3) Mieszkanie na wynajem (2) Dom na sprzedaż (5) Działka na sprzedaż (1) Lokal na sprzedaż (1) Zrealizowane transakcje (3)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 2

Quote

Barbara i Wacław Żmuda

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Menadżerowi Zespołu Sprzedaży Panu Mariuszowi Lasocie za współpracę w procesie sprzedaży naszej nieruchomości/mieszkania w Rzeszowie.

Rozwiń »

Pana Mariusza Lasotę wybraliśmy z biura Freedom Nieruchomości już drugi raz z rzędu do transakcji sprzedaży ponieważ już przy naszej pierwszej współpracy Pan Mariusz wyróżniał się sumiennością, dokładnością, życzliwością, pełnym zaangażowaniem i perfekcyjnością czym zdobył nasze zaufanie. W obu przypadkach sprzedaż przebiegała zgodnie z naszymi oczekiwaniami a co najważniejsze była skuteczna i w bardzo krótkim czasie dzięki profesjonalizmowi w działaniu transakcje zostały pomyślnie zakończone. Z pełnym przekonaniem i zaufaniem polecamy Pana Mariusza Lasotę z biura Freedom Nieruchomości. Barbara i Wacław Żmuda

Zwiń «
Quote

Dorota Pawłowska

Transakcja sprzedaży nieruchomości była trudna i wieloetapowa - umowa warunkowa, prawo pierwokupu KOWR, Lasy itp. Pan Mariusz Lasota przeprowadził nas przez cały proces służąc pomocą i fachowym doradztwem. Trudne sytuacje łagodził i pomagał negocjować. Zawsze był punktualny i pamiętał o umówionych terminach. Dziękujemy.

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.