Home Biura Włocławek Mariusz Wesołowski
Mariusz Wesołowski - Dyrektor Oddziału - Freedom

Mariusz Wesołowski

Dyrektor Oddziału
O mnie Moje oferty Opinie

Swoje doświadczenie zawodowe przez niespełna 29 lat zdobywał pracując w branżach takich jak branża spożywcza, samochodowa, budowlana, telekomunikacyjna, meblowa. Pierwsze kroki stawiał jako sprzedawca. Z biegiem czasu dzięki zaangażowaniu i efektywności w działaniu wspinał się po szczeblach awansu. W ostatnich latach jako menager zajmował się zarządzaniem sieciami sprzedaży.

Rozwinięte umiejętności analityczne oraz interpersonalne, które zdobył wykorzystuje w sprzedaży nieruchomości. W jego ocenie najważniejsze w biznesie to satysfakcja klienta oraz poszukiwanie rozwiązań. Stawia również na współpracę w zespole wzajemnie uzupełniających się ludzi.

Prywatnie jestem mężem i ojcem fantastycznego syna, który przez swoją wyjątkowość nauczył go cierpliwości, doceniania drobnych rzeczy i cieszenia się chwilą. W wolnym czasie ogląda koszykówkę, wspiera Basket Włocławek, podróżuje motocyklem odkrywając nowe miejsca.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (2) Mieszkanie na wynajem (1) Dom na sprzedaż (4) Działka na sprzedaż (9) Lokal na sprzedaż (1)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 3

Quote

Kamila R.

Współpracowało się bardzo dobrze, jestem bardzo zadowolona. Zawsze szybki kontakt i zawsze o co pytałam dostawałam szybką odpowiedź. Bardzo wszystkim polecam.

Quote

Małgorzata P.

Profesjonalna obsługa, rzetelność informacji, bardzo dobra komunikacja. Zdecydowanie polecam, zaangażowanie, wiedza, fachowość.

Quote

Mateusz Chojnacki

Współpraca z Panem Mariuszem przebiegała bardzo sprawnie. Jest to profesjonalista, który bardzo dobrze zna swoją branże. Pomimo pandemii pozostaje w stałym kontakcie z klientem informując na bieżąco o postępach realizacji transakcji. Gorąco polecam i bardzo dziękuję za pomoc i zaangażowanie. Współpraca z Panem Mariuszem była przyjemnością i miłą odmianą po wcześniejszych doświadczeniach z innymi agentami z Włocławka.

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.