Home Biura Wałcz Monika Dyczkowska
Monika Dyczkowska - Agent Nieruchomości - Freedom

Monika Dyczkowska

Agent Nieruchomości
O mnie Moje oferty Opinie

Ukończyła szkołę handlową oraz szkołę o profilu administracji państwowej. Przez szesnaście lat właścicielka własnej działalności gospodarczej. Ostatnie pięć lat nabrała doświadczenia w pracy z klientami jako przedstawiciel handlowy.

Jest osobą ambitną, pracowitą, skrupulatną, zdyscyplinowaną. Ceni sobie uczciwość i wzajemny szacunek. Nie boi się podejmować nowych wyzwań. Łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi.

Spełniona żona i mama trzech córek. Uwielbia wycieczki górskie, rowerowe oraz morsowanie. Wolny czas poświęca na obcowanie z naturą, którą odnajduje w ogrodzie dbając o warzywa i rośliny ozdobne. Aranżacja domu lub ogrodu nie jest jej obca.

Wszystkie te elementy z pewnością będą wykorzystane we współpracy z Państwem.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (13) Dom na sprzedaż (4) Działka na sprzedaż (10) Zrealizowane transakcje (2)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 13

Quote

Anita Łyczek

Przemiła i kompetentna obsługa. Pełne wsparcie i pomoc w kompleksowym załatwianiem wszystkich dokumentów. Profesjonalizm i wysoka kultura pani Moniki oraz rzetelność w podpisywaniu aktu notarialnego. Polecam gorąco.

Quote

Mitoraj

Współpraca podczas sprzedaży mieszkania przebiegała bardzo dobrze i profesjonalnie. Oferta mieszkania została wystawiona w wielu miejscach przez co mieszkanie zostało sprzedane szybko i sprawnie. Pani Monika pomagała załatwić wszystkie urzędowe formalności, kontakt z nią był bardzo miły. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Quote

Janusz Olejniczak

Współpraca z Panią Moniką Dyczkowską na najwyższym poziomie. W pełni profesjonalne podejście, kontakt i współpracę oceniam w stopniu 10/10

Quote

Marlena Śliwinska

Wspólna współpraca z agencją nieruchomości Freedom przebiegła pomyśnie bez żadnych problemów Wszystko było opisane jasno, bez zbędnych pytań. Mieszkanie- oferta, która została mi przedstawiona spełniła się z prawdą.

Quote

Krzysztof Garsztka

Dziękuję za pozytywną współpracę, kontakt obsługa na 5 gwiazdek.

Quote

Ewa Bednarska

Freedom - firma godna polecenia. Bardzo dziękuję za współpracę i pomyślny przebieg sprzedaży mieszkania. Fachowa obsługa pod każdym względem. Pani Monika profesjonalna, pomocna, punktualna, komunikatywna i miła. Znają się na swojej pracy. Pomoc w sprzedaży mieszkania niezastąpiona, także w załatwieniu wszystkich formalności. Bardzo polecam firmę Freedom w Wałczu. Dziękuję

Quote

Karolina Kijanka

Przemiła obsługa, konkretnie, szybko i sprawnie. Gorąco polecam współpracę.

Quote

Ewelina Habowska

Super kontakt, sprawnie i rzetelnie Pełen profesjonalizm i zaangażowanie

Quote

Grzegorz Kowalczyk

Współpraca była bez zastrzeżeń, miła obsługa, kompetentna agentka, profesjonalizm!!!

Quote

Paulina Malarczyk

Z czystym sumieniem mogę polecić Biuro Nieruchomości Freedom oddział Wałcz. Zapewniają Państwo fachową pomoc przy sprzedaży mieszkania oraz pomoc w załatwianiu formalności.

Quote

Anna Nowak

Miałam okazję korzystać z pomocy Freedom Nieruchomości w Wałczu przy zakupie mieszkania. Pani Monika w sposób niezwykle profesjonalny, bezproblemowo i sympatycznie przeprowadziła nas przez cały proces zakupu mieszkania, nie angażując nas w niego ponad czynności absolutnie konieczne. Cała transakcja łącznie z formalnościami przebiegła bardzo sprawnie(umowa rezerwacyjna, doradca finansowy, bank, negocjacja ceny, umowa przedwstępna, notariusz, protokół odbiorczy).

Rozwiń »

Kontakt z pośrednikiem był cały czas na każdym etapie. Pani Monika to osoba niesamowita: pełna zaangażowania, sympatyczna i profesjonalna. Super się współpracowało, bez komplikacji. Jako klient, zawsze byłam traktowana bardzo miło, z dużą sympatią i życzliwością . Dziękujemy za miłą i profesjonalną obsługę.

Zwiń «
Quote

Anna Kominek

Chciałabym podziękować pani Monice Dyczkowskiej z firmy Freedom za pomoc przy sprzedaży mieszkania w Gostomi. Pani Monika wykazała się dużym zaangażowaniem przy promocji oferty oraz poszukiwaniem nabywców. Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, rzetelną i dzięki jej wiedzy i znajomości spraw notarialnych i prawnych udało się bezpiecznie sprzedać mieszkanie.

Rozwiń »

Rekomenduję usługi Pani Moniki Dyczkowskiej jako rzetelne i profesjonalne w zakresie obsługi rynku nieruchomościami. Mam nadzieję, że odniesie wiele sukcesów w swojej zawodowej karierze. Gratuluję Freedom takiego pracownika. Gorąco polecam!

Zwiń «
Quote

Marcin Gruszczyński

Serdecznie dziękuję firmie Freedom Nieruchomości a Szczególnie Monice Dyczkowskiej za współpracę. Za jej pośrednictwem udało mi się dokonać pierwszego zakupu mieszkania. Nie sądziłem, że wszystko pójdzie tak szybko i sprawnie. Mogłem liczyć na jej pomoc przy każdym etapie załatwiania spraw związanych z umową. Polecam Freedom Nieruchomości każdemu klientowi, który ceni sobie profesjonalne i szybkie realizacje swoich marzeń.

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.