Home Biura Gdynia Monika Kotfas
Monika Kotfas - Broker Nieruchomości, Kierownik Zespołu - Freedom

Monika Kotfas

Broker Nieruchomości, Kierownik Zespołu
O mnie Moje oferty Opinie

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja nr 27754).

Od 2018 roku pomaga w bezpiecznej sprzedaży mieszkań, domów i działek. Jej specjalnością są również transakcje wiązanie oraz kompleksowa obsługa sprzedaży nieruchomości, należących do osób mieszkających poza Trójmiastem, w tym poza granicami kraju. Dodatkowo zajmuje się home stagingiem, czyli przygotowaniem wnętrz do sesji zdjęciowych oraz do sprzedaży.

Klienci bardzo cenią jej zaangażowanie, rzeczowe podejście, organizację całego procesu sprzedaży, dokładność, zdolność do szukania rozwiązań i skuteczność, mówią, że wszystko w wykonaniu pani Moniki “jest zrobione tak jak trzeba”.

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego o specjalizacji Inwestycje i Nieruchomości. Odbyła kilkumiesięczną praktykę z zakresu wyceny nieruchomości. Prywatnie żona, mieszkanka Rumi, z zainteresowania cukiernik, ogrodnik i amator pieszych wędrówek.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (1) Dom na sprzedaż (2) Zrealizowane transakcje (6)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 10

Quote

Grzegorz N

Tak sobie idealistycznie wyobrażałem współpracę z pośrednikiem nieruchomości: przyjadą, realnie ocenią możliwość sprzedaży, przygotują mieszkanie do zdjęć, zdjęcia będą profesjonalne i z dala ode mnie będą trzymać tych co oglądają, a konkretnie zainteresują mnie tymi co naprawdę chcą kopić. I wiecie co, ziściło się. Gorąco polecam - szybko i sprawnie, profesjonalnie i bezpiecznie. Grzegorz N

Quote

Marzena i Marek

Serdeczne podziękowania dla Biura Nieruchomości Freedom Gdynia. W szczególności dla pani Joanny Jażdżewskiej oraz pani Moniki Suchodolskiej za pełny profesjonalizm przy sprzedaży naszego mieszkania. Przez cały czas mieliśmy wspaniały kontakt i wrażenie jakby panie tylko dla nas pracowały. Od samego początku byliśmy obsługiwani bardzo profesjonalnie i rzetelnie, wszystko na czas było nam przedstawiane. Dziękujemy i polecamy.

Rozwiń »

 

 

Marzena i Marek  
 

Zwiń «
Quote

Marzena i Marek

Serdeczne podziękowania dla Biura Nieruchomości Freedom o/Gdynia. W szczególności dla pani Joanny Jażdżewskiej oraz pani Moniki Suchodolskiej za pełny profesjonalizm przy sprzedaży naszego mieszkania. Przez cały czas mieliśmy wspaniały kontakt i wrażenie jakby panie tylko dla nas pracowały. Od samego początku byliśmy obsługiwani bardzo profesjonalnie i rzetelnie, wszystko na czas było nam przedstawiane. Dziękujemy i polecamy.

Rozwiń » 

Marzena i Marek

Zwiń «
Quote

Kasia i Marcin

Napiszę krótko, jesteśmy zadowoleni. Dzięki Freedom w ciągu ośmiu dni podpisaliśmy umowę sprzedaży naszego mieszkaniu i już za parę tygodni wprowadzamy się do nowego. Pozdrawiamy.

 

Kasia i Marcin

Quote

Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Moniką Suchodolską oraz Joanną Jażdżewską Referencję – Anna Dzwonkowska

Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Moniką Suchdolską oraz Joanną Jażdżewską dzięki którym transakcja sprzedaży taty mieszkania została przeprowadzona sprawnie, w profesjonalny sposób i w miłej atmosferze pomimo odległości jaka nas dzieliła. Na każdym etapie mogłam liczyć na fachowe i efektywne wsparcie oraz ogromne zaangażowanie. Polecam w 100 %.

  Anna Dzwonkowska

Quote

Magdalena Winklewska

Trafiłam do Freedom z plecenia sąsiada, który błyskawicznie sprzedał mieszkanie. I to był strzał w 10! Spotkałam się z profesjonalna, konkretną, przemiłą Panią agentką Moniką Kotfas. Przeprowadziła mnie przez proces sprzedaży bardzo sprawnie. Pierwsze spotkanie miało miejsce w środę i wtedy podpisałyśmy umowę, w piątek odbyły się zdjęcia mieszkania a we wtorek klienci oglądali mieszkanie. I wtedy znalazł się już kupiec [

Quote

Jan Wichrowski

Zdecydowanie polecam. Panie Monika Suchodolska jak i Pani Joanna Jażdżewska wykazały się jako osoby z pełnym profesjonalizmem i kompetencja w sprzedaży mojego mieszkania. Panie w pełni zaangażowane w to co robią, fachowe wsparcie, wysoka kultura. Efekt końcowy osiągnięty za co jeszcze raz bardzo dziękuję. Prowizja którą można bezkrytycznie zaakceptować. Polecam każdemu z czystym sumieniem firmę Freedom.

Rozwiń »

Cieszy mnie że w młodych ludziach jest tyle profesjonalizmu w zawodzie który wykonują. Dziękuję jeszcze. Pozdrawiam serdecznie.

 Jan Wichrowski

Zwiń «
Quote

Natalia P.

Współpraca z biurem i panią Moniką była rewelacyjna. Pani Monika informowała nas o wszystkim na bieżąco. Pomimo sporej odległości, mieliśmy spotkanie online, rozmowy telefoniczne i maile, aż w końcu doszło do spotkania u notariusza. Wszystko przebiegło profesjonalnie! Za pomoc w sprzedaży jesteśmy ogromnie wdzięczni i będziemy na pewno polecać znajomym.

Quote

Artur Mądry

Freedom nieruchomości to biuro godne polecenia. Współpracę podjąłem po rekomendacji zadowolonego znajomego. Sprzedane dwa lokale to zasługa Pani Moniki, która ogarnęła kontakt z kupującymi i profesjonalnie prezentowała nieruchomości. Proces sprzedaży lokali z rynku pierwotnego okazał się bardzo skomplikowany, ale dzięki profesjonalnej opiece prawnej Pani Alicji, wszystko było łatwiejsze i bardziej zrozumiałe. Szczerze polecam.

Quote

Anna Żmuda

Oj tak! Oni to potrafią! Pani Monika i Pan Jacek to zawodowcy, znają się na rzeczy. Cały proces od początku do końca to pełen profesjonalizm. Wszystko zrozumiałe, szybko sprawnie z efektem zadowalającym. Zdecydowanie godni polecenia !

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.