Home Biura Konstancin-Jeziorna Monika Krajewska
Monika Krajewska - Asystentka Oddziału - Freedom

Monika Krajewska

Asystentka Oddziału
O mnie Moje oferty Opinie

Absolwentka wydziału Prawa i Administracji UŁ, miłośniczka prawa karnego, która jednak poświęciła się innym dziedzinom jako redaktor periodyków i portali dla praktyków. Swoją przygodę ze sprzedażą rozpoczęła w wieku lat 9, kiedy to pełnoetatowo pełniła rolę eksperymentalnego audytorium dla swojego Taty stawiającego wówczas pierwsze kroki w prowadzeniu szkoleń sprzedażowych i motywacyjnych.

Zamiłowanie do prawa, do sportu i do sprzedaży stara się łączyć (choć w różnych konfiguracjach) na swojej zawodowej ścieżce, dzięki czemu jej praca zawsze jest wyzwaniem i przygodą. Wspólnym mianownikiem jest zawsze kontakt z ludźmi.

Zawodowo sprzedażą zaczęła się zajmować w branży ubezpieczeniowej w 2008 r. i od tej pory w różnych formach nieustannie jej towarzyszy. W świecie wypełnionym informacjami co i kiedy należy kupić, najważniejsze jest dla niej stać się opiekunem klienta. Wychodzi poza ramy sprzedawcy, traktując indywidualnie każdą osobę z którą ma kontakt. I – choć to niemodne – słowo jest dla niej o wiele cenniejsze niż banknot.

W Freedom Nieruchomości działa od sierpnia 2021 r. Zajmuje się obsługą transakcji, przygotowywaniem niezbędnych dokumentów – szczególnie lubi te niestandardowe problemy do rozwiązania – a przede wszystkim kontaktami z klientami, głównie podczas poszukiwania nowych nieruchomości.

Prywatnie niespokojny duch, oswajacz chaosu i pasjonatka aktywności na świeżym powietrzu i motocyklistka. Samozwańczy detektyw prawnych absurdów, niereformowalny miłośnik zwierząt, dzięki którym w domu ma sekcję sportowo-stróżującą zarządzaną przez psa – Szajbę, sekcję artystyczną za którą odpowiedzialna jest papuga, oraz sekcję relaksacyjną – o którą dbają rybki.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (1) Zrealizowane transakcje (5)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 10

Quote

Kasia Piątek

Polecam super profesjonalna pani Monika Krajewska. Wszystko dopilnowane sprawdzone. Pełna pomoc. Jestem bardzo zadowolona.

Quote

Bartek K

Pani Monika K. Bardzo szybko, bezpiecznie poprowadziła transakcje zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym, doskonały kontakt telefoniczny oraz mailowy przed zakupowy oraz po zakupowy (a ja byłem klientem upierdliwym). Przygotowanie i doręczenie dokumentacji związanej z zakupowaną nieruchomością błyskawiczne (firmy kurierskie bierzecie przykład z Pani Moniki !) Warto mieć kontakt do takiego agenta jak Pani Monika podpowie, doradzi pomoże.

Rozwiń »

Dziękuję za transakcję z Pani Monika i polecam z czystym sumieniem.

Zwiń «
Quote

Karol Więckowski

Pierwszy raz w życiu sprzedawaliśmy z żoną mieszkanie w związku z czym nie mieliśmy w tym żadnego doświadczenia. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Freedom Nieruchomości których w naszym przypadku reprezentowała Pani Monika Krajewska i z perspektywy czasu mogę napisać, że to był strzał w dziesiątkę.

Rozwiń »

Mimo trudnych i niepewnych czasów z którymi przyszło nam wszystkim się mierzyć, przez które również rynek nieruchomości stał się niepewny, Pani Monika dzięki swojej uprzejmości, profesjonalizmowi i uporowi, zdołała nadzwyczaj szybko znaleźć kupca i pokierowała rewelacyjnie całą transakcją. W stu procentach polecam.

Zwiń «
Quote

Sylwia Joyce

Serdecznie polecam Panią Monikę Krajewską z Agencji Freedom Nieruchomości, za pośrednictwem której udało mi się zakupić piękne mieszkanie. Transakcja przebiegła pomyślnie i bezproblemowo. Pani Monika od początku procesu aż do samego końca była w pełni zaangażowana, profesjonalna oraz bardzo życzliwa, dzięki czemu czułam ogromne wsparcie w tak dużym i ważnym przedsięwzięciu. Polecam z całego serca!

Quote

Mateusz Potwardowski

Bardzo udana współpraca, pełen profesjonalizm. Współpraca z Panią Moniką Krajewską zakończona sprzedażą mieszkania. Polecam każdemu, kto chce mieć pewność, że wszelkie formalności będą dopięte na ostatni guzik oraz chce mieć poczucie bezpieczeństwa przeprowadzanej transakcji. Pani Monika to profesjonalistka z ogromną wiedzą, doświadczeniem i świetnym podejściem do klienta. Polecam :)

Quote

Anna

Jestem zachwycona współpracą z tym konkretnym biurem nieruchomości. Pani Monika i Pan Robert to profesjonaliści dbający o każdy detal współpracy z klientem. Nie oczekując wiele otrzymałam pełną opiekę, doradztwo i ogarnięcie wszystkich formalności w trybie priorytetowym. Polecam serdecznie!

Quote

Bartek K.

Pani Monika K. Bardzo szybko, bezpiecznie poprowadziła transakcje zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym, doskonały kontakt telefoniczny oraz mailowy przed zakupowy oraz po zakupowy (a ja byłem klientem upierdliwym). Przygotowanie i doręczenie dokumentacji związanej z zakupowaną nieruchomością błyskawiczne (firmy kurierskie bierzecie przykład z Pani Moniki !) Biuro firmy Freedom w atrakcyjnym położeniu Piaseczna z dogodnym parkingiem.

Rozwiń »

Warto mieć kontakt do takiego agenta jak Pani Monika podpowie, doradzi pomoże. Dziękuje za transakcję z Pani Monika i polecam z czystym sumieniem.

Zwiń «
Quote

Magdalena

Ogromnie dziękuję za zaopiekowanie się tematem sprzedaży mieszkania. Dzięki Pani Monice wszystko poszło bardzo gładko i szybko. Jestem super zadowolona. Pani Monika zdjęła ze mnie wszystkie stresy które towarzyszą przy tak dużym przedsięwzięciu. Jestem za to bardzo wdzięczna!!! Idealny kontakt, negocjacje i opieka. Mega profesjonalizm od samego początku do końca. Polecam z całego serca.

Quote

Anna

Jestem zachwycona współpracą z tym konkretnym biurem nieruchomości. Pani Monika i Pan Robert to profesjonaliści dbający o każdy detal współpracy z klientem. Nie oczekując wiele otrzymałam pełną opiekę, doradztwo i ogarnięcie wszystkich formalności w trybie priorytetowym. Polecam serdecznie!

Quote

Anna Bielecka

Zdecydowanie polecam współpracę z biurem nieruchomości Freedom. Bardzo dziękuję Panu Robertowi i Pani Monice za zaangażowanie, pomoc i profesjonalizm na każdym kroku. Pomimo niełatwej sprzedaży czułam się zaopiekowana i zawsze mogłam na Nich liczyć.

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.