Monika Weryńska - Agent Nieruchomości - Freedom

Monika Weryńska

Agent Nieruchomości
O mnie Moje oferty Opinie

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego Wydział Nauk Ekonicznych oraz Bournemouth University UK kierunek bankowość i finanse. Ukończyła studia podyplomowe z obrotu i pośrednictwa nieruchomościami. Od ponad 20 lat związana z sektorem bankowości finansując projekty inwestycyjne z obszaru nieruchomości komercyjnych oraz deweloperów mieszkaniowych.

Od zawsze pasjonatka rynku nieruchomości.

Z przyjemnością i łatwością nawiązuje nowe kontakty. Klient i jego potrzeby znajdują się zawsze w centrum jej uwagi. Kocha pracę z ludźmi, umiejętnie słucha i pomaga rozwiązywać problemy. W pracy kieruje się uczciwością, konsekwencją oraz zadowoleniem klienta.

Prywatnie szczęśliwa mama dwójki nastolatków. Właścicielka sznaucera olbrzyma, uwielbia zwierzęta i kontakt z przyrodą. Pasjonatka zdrowego stylu życia. Lubi podróżować, kocha morze. Ceni dobrą literaturę.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (7) Dom na sprzedaż (25) Dom na wynajem (1) Działka na sprzedaż (2)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 1

Quote

Helena Kachnowicz

Chcielibyśmy z mężem jeszcze raz podziękować za fachową i wszechstronną pomoc przy wyborze i zakupie domu w Łomiankach! Współpraca z Panią Moniką Weryńską była nienaganna przez cały okres poprzedzający podpisanie umowy. Na każdym kroku czuliśmy się bezpieczni i zaopiekowani.

Rozwiń »

Bardzo też jesteśmy wdzięczni za polecenie nam firmy Notus i Pana Przemka Dziudy w kwestii kredytu hipotecznego! Okazali się mega profesjonalni a cała procedura przebiegła błyskawicznie i zdalnie aż do podpisania umowy z bankiem. Od pierwszego dnia naszej znajomości polecaliśmy i będziemy polecać współpracę z Panią, Pani Moniko, agencja Freedom oraz Notus Finanse. Doceniamy wysiłki negocjacji i pośrednictwa między stronami umowy, jesteśmy zadowoleni z ich rezultatu i ani przez chwilę nie żałujemy decyzji dotyczącej zakupu domu oraz wynagrodzenia dla Państwa. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.

Zwiń «

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.