Home Biura Olsztyn Centrum Natalia Bucińska
Natalia Bucińska - Agent Nieruchomości - Freedom

Natalia Bucińska

Agent Nieruchomości
O mnie Moje oferty Opinie

Zawsze zaangażowana i zorganizowana, skuteczna i skoncentrowana na osiągnięciach zawodowych.

Pozytywnie nastawiona do życia, nie uznaje niemożliwości oraz połowicznych rozwiązań. Na co dzień otwarta i ciepła, jak i konkretna. W kontaktach zawodowych stawia na budowanie długotrwałych relacji oraz dopasowanie się do indywidualnych potrzeb klienta.

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku na kierunku Prawo w Biznesie oraz studentka IV roku Prawa.

Prywatnie miłośniczka dalekich podróży, dobrej książki i słodkich wypieków.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (1) Dom na sprzedaż (12) Działka na sprzedaż (18) Lokal na sprzedaż (1) Zrealizowane transakcje (9)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 5

Quote

Bartosz Selmaj

Bardzo dziękuję za pomyślne załatwienie mojej sprawy. Bardzo jestem zadowolony z Waszych usług i chętnie polecę Wasza firmę innym osobom.

Quote

Asia i Radosław Mikuszek

Błyskawiczna sprzedaż mieszkania za co bardzo dziękujemy. Sprzedaż mieszkania została bardzo dobrze zorganizowana. Zdjęcia zostały profesjonalnie wykonane. Jeszcze raz dziękujemy Pani Natalii Bucińskiej, będziemy polecać Biuro Freedom Nieruchomości.

Quote

Bohdan Kurski

Chciałbym serdecznie podziękować Pani za życzliwość i profesjonalizm z jakim spotkaliśmy się w trakcie zakupu domku Pluski , ul. Sportowa 11. Pani postawa i serdeczność w trakcie załatwiania naszej w sprawy wykraczała daleko poza obowiązki służbowe.

Quote

Marianna i Zbigniew Nowakowie

Chcemy napisać kilka słów o współpracy z Panią dotyczącą sprzedaży domu. Otóż od samego początku dało się wyczuć w Pani pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Umówione spotkania w biurze w Olsztynie przygotowane były perfekcyjnie , dogłębnie wyjaśnione i punktualne. Prezentacje domu odbywały się bez naszego udziału , a było ich sporo. Nie traciliśmy czasu na dojazdy z tym związane , a mieszkamy ok. 80 km. od sprzedanego domu.

Rozwiń »

Przekazanie domu odbyło się bezproblemowo włącznie ze sporządzeniem protokołów. Jesteśmy pełni uznania dla Pani i życzymy samych udanych transakcji.

Zwiń «
Quote

Jakub Kieliszewski

Polecam!! Szczególnie polecam współpracę z Panią Natalią Bucińską. Jej profesjonalne podejście na każdym etapie było bardzo cenne. Mogłem liczyć na wsparcie agenta w każdej sprawie związanej ze sprzedażą oraz kupnem nieruchomości.

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.