Home Biura Częstochowa Centrum Patrycja Rozpondek
Patrycja Rozpondek - Broker Nieruchomości - Freedom

Patrycja Rozpondek

Broker Nieruchomości
O mnie Moje oferty Opinie

Absolwentka Akademii im Jana Długosza w Częstochowie na wydziale Matematyczno-Przyrodniczym o profilu chemicznym.

Mając szeroki wachlarz doświadczeń i wysoko rozwinięte kompetencje miękkie z łatwością dąży do wyznaczonego celu. Uwielbia być pomocna dla innych, każda rola, dzięki której może w czymś uczestniczyć w znaczący sposób przynosi jej satysfakcję.

Najważniejsza rzeczą w pracy jest dla niej samorealizacja. Zawsze stawia swój cel wyżej przez co nie ma dla niej górnej granicy. Śledzenie tego, co dzieje się dookoła, to dla niej chleb powszedni, stara się wykorzystywać swoje zdolności w wyłącznie dobrych celach.

Zawsze otwarta, pomocna i pełna energii.

Prywatnie mama dwójki dzieci, które są jej pasją i codzienną inspiracją do dalszego działania.
Literatura i sport sprawia, że się relaksuje i ładuje akumulatory.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (3) Mieszkanie na wynajem (1) Dom na sprzedaż (15) Działka na sprzedaż (15) Lokal na wynajem (1) Lokal na sprzedaż (3) Magazyn na wynajem (2) Zrealizowane transakcje (20)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 44

Quote

Agnieszka Matuszczyk

Polecam Freedom nieruchomości!
Wykonują swoją pracę zawodową, profesjonalnie.

Agnieszka Matuszczyk
 

Quote

Leszek Kozak

Jestem zadowolony z obsługi w 100%.
Pani Patrycja Rozpondek i Pan Robert Fertała zachowali się profesjonalnie i kompetentnie.

Leszek Kozak 
 

Quote

Małgorzata Gęsiarz, Dagmara Ball

Serdecznie polecamy współpracę z Panem Robertem i Panią Patrycją. 100% zaangażowania w całą transakcję w niezwykle miłej i sympatycznej atmosferze. Słowność to ogromna zaleta Pana Roberta! Dyspozycyjność to kolejny plus. Rozmowy odnośnie mieszkania były zawsze bardzo konkretne, a wszelkie pytania były ekspresowo rozwikłane. Zakup mieszkania często wiąże się z ogromnym stresem, a z biurem Freedom na pewno stres zamieni się tylko w pozytywne emocje.

Rozwiń »

Serdecznie polecam Pana Roberta i Panią Patrycjęi gwarantuję współpracę na najwyższym poziomie!

Zwiń «
Quote

Chłąd Krzysztof, Chłąd Halina

Firma „Freedom” wykazała się dużą fachowością i dużym zaangażowaniem w dążeniu do zrealizowania podjętej umowy nabycia oraz zbycia lokalu. Pomimo trudności w związku z zaistniałą sytuacją pandemii i przerwą w działaniu firm na rynku, lokal udało się zbyć po zadowalającej cenie oraz udało się nabyć nowy lokal w dobrym stanie za uzgodnioną cenę. Wkład pracowników firmy uważamy za bardzo duży. Profesjonalizm na najwyższym poziomie.

Quote

Paweł Maliszewski

Pani Patrycja, Pan Robert. 100% zaangażowania i profesjonalizmu. Z pełną odpowiedzialnością polecam.

Quote

Teresa i Grzegorz

Jakość oferowanych usług na najwyższym poziomie. Pełna kompetencja, szybkie, sprawne i co najważniejsze skuteczne działanie. Dzięki pomocy i zaangażowaniu Pani Patrycji sprzedaliśmy swoją nieruchomość. Biuro nieruchomości Freedom to profesjonalni ludzie, którzy z pasją podchodzą do wykonywanej pracy. Pani Patrycja-pracownik tego Biura dopilnowała by transakcja przebiegała bardzo sprawnie i zakończyła się pomyślnie.Wszystko było dopięte “na ostatni guzik”.

Rozwiń »

Polecamy to Biuro wszystkim, którzy jeszcze nie wiedzą do kogo zwrócić się o pomoc w kwestii nieruchomości. Serdecznie dziękujemy Agentce, która jest nie tylko doskonałym fachowcem, lecz również sympatyczną i bardzo pracowitą osobą. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zwiń «
Quote

Eugenia Bardzińska

W czasie trwania współpracy Pani Patrycja okazała się osobą otwartą na wszelkie sugestie sprzedającej nieruchomość. Bardzo punktualna, zdyscyplinowana, a jednocześnie bardzo sympatyczna i budząca zaufanie, co moim zdaniem jest istotne w tej branży. Uważam, że Pani Patrycja jest agentką godną zaufania.

Quote

Katarzyna i Krzysztof Gworys

Pani Patrycja Rozpondek swoją osobowością wzbudza pełne zaufanie. Jej zaangażowanie w wykonywaną pracę, profesjonalne rozwiązywanie wynikających w trakcie transakcji różnych komplikacji sprawiło, że my jako kupujący nieruchomość mieliśmy pełne poczucie wsparcia i bezpieczeństwa ze strony Pani Patrycji. Pani Patrycja jest osobą miłą i otwartą na kontakt z ludźmi.

Quote

Wilhelmina Adamczyk, Ewelina Brzytwa

Patrycja Rozpondek- ocena ogólna na 6+! Profesjonalna, wykazała duże zaangażowanie. Konkretna. Sympatyczna.

Quote

Sikora Ewa

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Pani Patrycji. Była bardzo zaangażowana, zawsze miła i pomocna w kontaktach telefonicznych. Bardzo dziękujemy za miłą współpracę.

Quote

Marzena Kieler

Wszystko w porządku. Transakcja przebiegła pomyślnie.

Quote

Agnieszka Wójcik

Biuro Nieruchomości Freedom, to profesjonalni ludzie, którzy z pasją podchodzą do wykonywanej pracy. Jestem w pełni uznania i szacunku dla osobistego zaangażowania Pani Patrycji Rozpondek jak i konsekwentnego rozwiązywania napotkanych problemów. Doświadczenie i doskonała znajomość rynku, jak i poświęcenie wraz z determinacją Pani Patrycji sprawiają, że osobiście jestem bardzo zadowolona z wyboru tego właśnie biura.

Rozwiń »

Mam nadzieję na dalszą współpracę i serdeczne polecam usługi Biura Nieruchomości Freedom.

Zwiń «
Quote

Agata Dobrzyńska

Pani Patrycjo, bardzo dziękuję za kompetentną, rzeczową obsługę nabycia przeze mnie nieruchomości. Jako osoba życzliwa, pomocna, starająca się rozwiązać wszelkie problemy jest Pani z pewnością właściwą osobą , reprezentującą z pełnym zaangażowaniem interesy firmy Freedom. Życzę Pani dużo sukcesów.

Quote

Michał Piaścik

Gorąco polecam współpracę z Freedom Nieruchomości, pełen profesjonalizm i świetne podejście do klienta. Szczególnie polecam współpracę z Panią Patrycją.

Quote

Robert Czest

Zdecydowanie polecam firmę Freedom Nieruchomości, a w szczególności Panią Patrycję i Pana Roberta. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Od początku do końca pełen profesjonalizm. Dziękuję!

Quote

Beata Wójcik

Pani Patrycja profesjonalistka w swoim fachu.

Quote

Katarzyna Fossa-Szczepaniak

Miła i profesjonalna obsługa. Polecam;) Pani Patrycja, która była naszą Agentką była bardzo rzetelną osobą, dzięki niej nasze poszukiwania odpowiedniej nieruchomości zakończył się sukcesem i zadowoleniem;)

Quote

Krzysztof Brzezowski

Pełen profesjonalizm od początku do końca procesu sprzedaży nieruchomości. Wiedza przygotowanie merytoryczne oraz pełne zaangażowanie pozwoliły na szybkie dokonanie transakcji.

Quote

Dagmara i Marcin Herej

Polecam wszystkim współpracę z biurem nieruchomości FREEDOM w Częstochowie. Pełen profesjonalizm i wsparcie na każdym etapie realizacji umowy. Bez pomocy waszego biura a w szczególności Patrycji Rozpondek byłoby nam trudno sprzedać naszą nieruchomość(pobyt za granicą) Dziękujemy serdecznie życzymy samych sukcesów i realizacji wielu intratnych kontraktów. Pozdrowienia dla całej ekipy a szczególnie dla Patrycji, Kasi i Roberta.

Quote

Aleksandra i Zbigniew Jarosińscy

Serdeczne podziękowania dla Pani Patrycji Rozpondek za pozytywne załatwienie sprawy i zaangażowanie. Pani profesjonalizm jest nieoceniony. Życzymy samych sukcesów w pracy zawodowej.

Quote

Maciej Patrzyk

Nowoczesne i profesjonalne podejście pośrednika nieruchomości. Możliwość negocjacji różnych opcji sprzedaży nieruchomości. Warto przeanalizować przed sprzedażą wszystkie możliwości. Pani Patrycja Rozpondek jest bardzo aktywna i pozostaje w kontakcie na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Jest pomocna w załatwieniu wszelkich formalności urzędowych. Jest to istotne zwłaszcza przy współpracy z seniorami.

Rozwiń »

Często taka sytuacja wymaga to dużo cierpliwości a Pani Patrycja staje na wysokości zadania.

Zwiń «
Quote

Justyna W.

Szczerze polecamy Panią Patrycję Rozpondek! Profesjonalne i wyrozumiałe podejście do klienta, który stawia pierwsze kroki na rynku nieruchomości :) Pani Patrycja w miłej atmosferze udzieliła nam przydatnych i rzetelnych informacji, cierpliwie odpowiadając na wszystkie nurtujące nas pytania (nawet te najbardziej prozaiczne :)). Dziękujemy za poświęcony nam czas i pozdrawiamy!

Quote

Adrian Korytkowski

Profesjonalna obsługa szybko zrealizowana sprzedaż nieruchomości. Podziękowania dla Pani Patrycji.

Quote

Krzysztof Kott

Witam, generalnie chciałbym podziękować Freedom Nieruchomości w Częstochowie za owocną współpracę i zaangażowanie, a w szczególności wyróżniam Panią Patrycję Rozpondek, której to z czystym sercem przyznaję 5 gwiazdek za profesjonalizm. Polecam i gorąco pozdrawiam:))

Quote

Joanna Szmidt

Wyrażam ogromną wdzięczność za empatię, pomoc, zaangażowanie i profesjonalizm na najwyższym szczeblu w szczególności poprzez współpracę z Panią Patrycją Rozpondek, gdyż z nią miałam przyjemność załatwiać od początku aż do końca całą transakcję. Tym samym wyrażam uznanie dla całej ekipy FREEDOM i serdeczne polecam. BARDZO DZIĘKUJĘ.

Quote

Arkadiusz Jastrząbek

Polecam wszystkim biuro Freedom a zwłaszcza panią Patrycję Rozpondek.

Quote

Michał T.

Dziękuję za przeprowadzenie nas przez zakupy mieszkania. Czuliśmy, że Pani Patrycja jest szczerą, zaangażowaną osobą i w dużej mierze ten zakup udał się dzięki niej. Spotkaliśmy się z wieloma agentami nieruchomości i żałujemy, że nie trafiliśmy na Panią Patrycję wcześniej. Polecam gorąco!

Quote

Jama Records

Patrycja R. Klasa sama w sobie. Obsługa na najwyższym poziomie.

Quote

Dominik Tryczak

Jesteśmy zadowoleni z naszego nowego mieszkania. Rzetelność i zaangażowanie całego zespołu.

Quote

Bartłomiej Bejger

Fachowe podejście, jak najbardziej na plus. Na wszystkie pytania można uzyskać odpowiedź u Pani Rozpondek.

Quote

Ewelina K.

Profesjonalna i rzetelna obsługa. Pani Patrycja Rozpondek była zawsze dostępna pod telefonem i w momencie rozwiązywała każdy problem. Dzięki temu transakcja przebiegła bardzo sprawnie i bez zbędnego stresu. Polecam i bardzo dziękuję.

Quote

Marek Janik

Bardzo polecam współpracę z biurem Freedom Nieruchomości. W szczególności dziękuję Pani Patrycji za profesjonalne podejście do tematu. Pani Patrycja z pełnym zaangażowaniem doprowadziła w szybkim tempie do sprzedaży mojej nieruchomości. Zawsze pomocna, gorąco polecam współpracę.

Quote

Składnica Techniczna

Doskonały partner biznesowy Patrycja Rozpondek.

Quote

Monika Harasiuk

Polecam Biuro Nieruchomości Freedom zwłaszcza Panią Patrycję Rozpondek. Współpraca z Panią Patrycją, przebiegła w profesjonalny oraz pełen zaangażowania sposób.

Quote

Szej Hulud

Mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Patrycją Rozpondek przy zakupie mieszkania, którym dysponowała w swojej ofercie. Dziękujemy za tak przyjazną transakcję i dopięcie całego procesu na ostatni guzik.

Quote

Filip Komorowski

Z tego miejsca bardzo chciałbym polecić korzystanie z usług tej firmy, w szczególności chciałbym bardzo podziękować Pani Patrycji Rozpondek, która wykazała się dużym doświadczeniem i profesjonalnością, co zdecydowanie wpłynęło na duża ilość oglądających i szybką finalizacje sprzedaży. Wszystko przebiegło według moich oczekiwań. Polecam!

Quote

Wiktoria Paczyńska

Polecam agencję Freedom, miałam przyjemność współpracować z Panią Patrycją. Cała transakcja przebiegła bardzo sprawnie. Pani Patrycja jest zaangażowana w prowadzenie transakcji w 100%. Bardzo miła, sympatyczna kobieta, zawsze chętna do pomocy i udzielenia odpowiedzi. Dziękuję serdecznie Pani Patrycji jak i reszcie pracowników agencji Freedom za sprawną sprzedaż i zaangażowanie.

Quote

Dawid P.

Serdecznie polecam usługi agencji Freedom, w szczególności chciałem polecić Panią Patrycję R. Bardzo miła sympatyczna Pani, zawsze chętna do pomocy oraz udzielania odpowiedzi na wszystkie pytania, bardzo dobry kontakt oraz szybka sprzedaż nieruchomości, dzięki pomocy pani Patrycji. Dziękuję bardzo. Jeśli agencja, to tylko Freedom i Pani Patrycja. Pozdrawiam serdecznie.

Quote

Renata Krauze

Bardzo, ale to bardzo z całego serca dziękuję Pani Patrycji, która zajmowała się moja sprawą. Dzięki Pani udało się dopiąć transakcję do finału. Moja sprawa była ciężka i skomplikowana. Pani Patrycja podjęła się tego, mimo że kilka innych agencji odmówiło współpracy. Nigdy bym się nie przebiła przez papierologię. Pani Patrycja jest profesjonalistką w swoim fachu. Kontakt był non stop. Informacje, co się dzieje w mojej sprawie były przekazywane na bieżąco.

Rozwiń »

Dziękuję, że trafiłam na Panią Patrycję. Współpraca z Freedom to była czysta przyjemność. Dziękuję również współpracownikom Freedom za pomoc, bo również się tym zajmowali. Pani Patrycjo bardzo dziękuję z całego serca. Na pewno jeszcze się spotkamy. Polecam wszystkim współpracę z panią Patrycją z Freedom.

Zwiń «
Quote

Justyna Kieł

Wszystko super, profesjonalnie załatwione. Sprzedaż szybko załatwiona, Pani Patrycja Rozpondek wspaniała kobieta, bardzo pomocna. Polecam ją i jej biuro w 100%.

Quote

Piotr Juszczak

Witam serdecznie. Choć w moim przypadku niestety nie doszło do transakcji, to jednak jestem bardzo wdzięczny pani Patrycji. Pani Patrycja to wspaniała osoba z bardzo duża wiedzą.

Rozwiń »

Pomagała jak tylko mogła zawsze dostępna w każdej chwili, gdy miałem jakieś wątpliwości pomagała, podpowiadała, do końca próbowała pomyślnie rozwiązać moja sprawę za co bardzo jej dziękuję i chociaż finanse ostatecznie nie pozwoliły mi kupić nieruchomości to jestem bardzo zadowolony z państwa usług a pani Patrycji należy się premia za tak rzetelne podejście do klienta taki fachowiec to skarb dla każdej agencji. Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie całą załogę a w szczególności panią Patrycję.

Zwiń «
Quote

Anna Dawid

Bardzo dziękujemy i polecamy z całego serca Panią Patrycję, która wszystkimi siłami robiła wszystko, żeby kupno domu doszło do końca. Bardzo miła, ciepła oraz pomocna osoba. Freedom to tylko z profesjonalistką Panią Patrycją.

Quote

Mariusz Mieszalski

Pani Patrycja jest dobra w tym co robi, za wszelką ceną stara się być pomocna.

Quote

Anna i Krzysztof Sadowski

Serdecznie polecam usługi Pani Patrycji Rozpondek, która pomogła nam w sprzedaży naszego domu w Polsce. Pani Patrycja Rozpondek jest bardzo profesjonalną i kompetentną pośredniczką nieruchomości. Od początku do końca współpracy wykazywała się dużą rzetelnością i zaangażowaniem. Pani Patrycja Rozpondek dokładnie wysłuchała naszych potrzeb i oczekiwań, a następnie przygotowała profesjonalny opis domu i atrakcyjne zdjęcia.

Rozwiń »

Wspólnie ustaliliśmy strategię sprzedaży i w krótkim czasie udało nam się znaleźć kupca. Pani Patrycja Rozpondek była zawsze dostępna i służyła pomocą w każdej kwestii związanej ze sprzedażą domu. Doskonale orientowała się w przepisach i formalnościach związanych z transakcją. Dzięki jej wsparciu cały proces przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Patrycją i z czystym sumieniem polecamy jej usługi wszystkim, którzy planują sprzedaż lub zakup nieruchomości. Serdecznie pozdrawiamy.

Zwiń «

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.