Home Biura Opole Paweł Dyszlewicz
Paweł Dyszlewicz - Agent Nieruchomości - Freedom

Paweł Dyszlewicz

Agent Nieruchomości
O mnie Moje oferty Opinie

Doświadczony handlowiec z 10 letnim stażem i były trener personalny, który postanowił wykorzystać swoją komunikatywność i entuzjazm do ludzi – w nieruchomościach.

Dla niego klient jest najważniejszy, a kontakt z ludźmi jest niezbędny niczym powietrze. Od 27 lat w Opolu – zna miasto wzdłuż i wszerz i nie zamierza go opuszczać.

Nieruchomości to jego pasja, jak i architektura wnętrz, fotografia, sport i kuchnia. Początkujący inwestor nieruchomości. Wytrwałość w działaniu pozwalają mu zawsze osiągać postawione sobie cele.

Punktualny, sumienny, dokładny, non stop podnosi sobie poprzeczkę, a rozwój osobisty stawia na pierwszym miejscu.

W życiu prywatnym uwielbia gotować, podróżować i fotografować. Jego mottem jest „Jeśli jesteś sobą, nie masz konkurencji”.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (16) Mieszkanie na wynajem (8) Dom na sprzedaż (5) Dom na wynajem (2) Działka na sprzedaż (2) Zrealizowane transakcje (4)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 1

Quote

Marcel Świdziński

Pełen profesjonalizm!!!! Z czystym sumieniem polecam agenta 007 Pawła do spraw nieruchomości. Miałem poważny problem ze sprzedażą mojego lokalu, po zgłoszeniu się do Pawła po niespełna miesiącu już nastąpiła sprzedaż. Każdemu życzę takiego pośrednika w biznesie! Pozdrowienia dla Agenta Pawła.

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.