Rafał Lipski - Broker Nieruchomości - Freedom

Rafał Lipski

Broker Nieruchomości
O mnie Moje oferty Opinie

Jestem doświadczonym agentem nieruchomości, specjalizującym się w sprzedaży mieszkań na terenie Warszawy i okolic. Moje 8-letnie doświadczenie w branży pozwoliło mi zyskać zaufanie wielu klientów i zdobyć wiedzę, która jest niezbędna do skutecznej realizacji transakcji.

Moje podejście: Zawsze stawiam na indywidualne podejście do klienta. Słucham uważnie oczekiwań i potrzeb każdej osoby, którą reprezentuję. Moim celem jest zapewnienie jak najszybszej i jak najlepszej sprzedaży mieszkania, dbając jednocześnie o zadowolenie klienta.

Co mogę zaoferować:

Stra​tegia marketingowa: Przygotowuję kompleksową strategię marketingową dla każdej nieruchomości, opierając ją na analizie rynku i trendów.

Cały proces transakcji: Prowadzę cały proces transakcji od początku do końca, zapewniając przejrzystość i profesjonalizm.

Oceniając Twoje mieszkanie: Chętnie obejrzę Twoje mieszkanie i przekażę Ci moje spostrzeżenia oraz pomysły na szybką i efektywną sprzedaż.

Dbałość o szczegóły: Zwracam uwagę na każdy detal, od przygotowania nieruchomości do sesji zdjęciowej po negocjacje cenowe i formalności.

Dlaczego warto wybrać mnie:

Doświadczenie i znajomość warszawskiego rynku nieruchomości.

Skupienie na satysfakcji klienta i osiągnięciu najlepszych rezultatów.

Terminowość i profesjonalizm w każdym etapie transakcji.

Pasja i zaangażowanie w pracę.

Jeśli myślisz o sprzedaży swojego mieszkania w Warszawie, to jestem gotów być Twoim zaufanym doradcą i partnerem. Skontaktuj się ze mną, aby omówić swoje cele i plany dotyczące nieruchomości. Razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (8) Dom na sprzedaż (1) Zrealizowane transakcje (17)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 15

Quote

Elżbieta Kabara

Jestem zachwycona współpracą z Freedom Nieruchomości, a w szczególności z Panem Rafałem Lipskim, który wykazał się profesjonalizmem, elastycznością, pogodnym nastawieniem, cierpliwością oraz otwartością. Udało mi się sprzedać mieszkanie w mgnieniu oka, a transakcja przeszła bardzo pomyślnie i sprawnie. Bez wątpienia poleciłabym gorąco pracę z Panem Rafałem Lipskim. 

Quote

Artur Soszyński

Gorąco polecam. Szybko i w dobrej cenie sprzedałem dwa mieszkania. Profesjonalna obsługa Pana Rafała Lipskiego.

Artur Soszyński
 

Quote

Katarzyna Ogórek

Jestem pod wrażeniem kompleksowości działań agencji, której pracownicy czuli się odpowiedzialni za każdy etap transakcji, służyli rada i pomocą. Z takimi agencjami spotkałam się tylko za granicą, w krajach gdzie obrót nieruchomościami odbywa się tylko przez agencje. Dziękuję szczególnie panu Rafałowi, który sprawił, ze byłam "zaopiekowana" przez cały czas współpracy z agencją.

Quote

Katarzyna Janczak

Polecam firmę, pełen profesjonalizm i wsparcie na każdym etapie transakcji. Sprzedażą mojego mieszkania zajmował się Pan Rafał Lipski i bardzo dobrze wspominam tę współpracę. Pan Rafał jest bardzo profesjonalny i sympatyczny. Wspierał i doradzał na każdym etapie aż do finalnej sprzedaży i przekazania mieszkania. Polecam :)

Quote

Barbara Brzęk-Kruczek

Miałam okazję współpracować z Panem Rafałem Lipskim przy sprzedaży naszego M. Muszę docenić profesjonalizm, rzeczowe podejście i wiedzę, ale także przesympatyczne usposobienie Pana Rafała. W ostatnim etapie sprzedaży do współpracy dołączył Pan Tomasz Woźniak, również wspaniale wywiązał się ze swojej roli. Panowie, dziękujemy :)

Quote

Karol Śmiałko

Jak najbardziej polecam współpracę z biurem Freedom. Współpracowałem z Panem Rafałem Lipski i z czystym sumieniem mogę podziękować za współpracę.

Quote

Piotr Rodkiewicz

Kompetentni i sympatyczni ludzie (Pan Lipski i Pan Legieć). Wszystko było tak jak żeśmy się umówili, szybko, sprawnie, profesjonalnie , ale też z dużą elastycznością wobec oczekiwań zleceniodawcy. Jestem bardzo zadowolony, polecam

Quote

Hanna Stępińska

Agencję Freedom poleciła mi znajoma. Już po pierwszym spotkaniu z Panem Rafałem Lipskim (oddział Warszawa Śródmieście) wiedziałam, że sprzedaż mojego mieszkania się uda. Rzetelne przygotowanie i duże zaangażowanie Pana Rafała spowodowało, że transakcja przebiegła szybko i bezproblemowo. Bez mojego udziału odbywały się oględziny mieszkania i negocjacje ceny. Cały czas byłam informowana o postępach transakcji.

Rozwiń »

Nadzór nad dokumentami miał Pan Tomasz Woźniak, który cierpliwie i jasno tłumaczył zawiłości prawne. Dzięki tym Panom, sprzedaż odbyła się praktycznie bezstresowo. Taki profesjonalizm jest godny polecenia. Dziękuję!

Zwiń «
Quote

Hanna Anczarska

Współpraca przebiegła profesjonalnie i sprawnie w miłej i swobodnej atmosferze. Podziękowania dla Freedom Nieruchomości a w szczególności dla Pana Rafała Lipskiego oraz Pana Tomasza Woźniaka za pełen profesjonalizm, dyspozycyjność i pomoc w trakcie transakcji. Jeszcze raz dziękuję i serdecznie polecam.

Quote

Hanna Anczarska

Jesteśmy zadowoleni z usług agencji. Pan Rafał Lipski obsłużył nas profesjonalnie, bardzo dobry kontakt z sympatycznym Panem. Dokumenty zostały rzetelnie sprawdzone przez prawnika agencji i można było szybko i bez problemów sfinalizować transakcje.

Quote

Martyna Gołata

Bardzo profesjonalna obsługa i rzetelne podejście do tematu pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości. Moim przypadkiem zajmował się Pan Rafał Lipski i mogę go ze spokojnym sercem polecić jako osobę godna zaufania, dobra w kontakcie i wywiązującą się w 100% ze swoich obowiązków. Szczerze polecam tę agencję i Pana Rafała jako pośrednika :)

Quote

Ilona Lato

Współpraca z Panem Rafałem Lipskim przebiegła bardzo sprawnie. Moje mieszkanie udało się sprzedać w zaledwie 2 tygodnie! Serdecznie polecam!

Quote

Aleksandra Wekwert

Byłam bardzo zaskoczona jak szybko i za cenę jaką oczekiwałam udało mi się sprzedać moje mieszkanie. W tym całym niełatwym procesie wspomógł mnie Pan Rafał. Panie Rafale jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc.

Quote

Łukasz Gojowczyk

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Rafałem. Jest to agent który umie słuchać, doradzić i skutecznie sprzedać. Tak z pewnością było w moim przypadku sprzedaży pierwszego M. Kiedy znowu zdecyduje się na sprzedaż mieszkania to z pewnością wybiorę ponownie tego pośrednika.

Quote

Maciej Kocon

Serdecznie polecam to biuro nieruchomości. Bardzo dobry kontakt, szczegółowe wyjaśnienie całego procesu krok po kroku oraz dopięcie wszelkich szczegółów na ostatni guzik. Szczególnie polecam Pana Rafała Lipskiego - dobry, spokojny człowiek z dużą cierpliwością, a przy tym z profesjonalnym podejściem do klienta. Dziękuję za przeprowadzenie przez cały proces „suchą stopą” i bez grama stresu. Pozdrawiam i jeszcze raz polecam.

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.