Sandra Turska - Agent Nieruchomości - Freedom

Sandra Turska

Agent Nieruchomości
O mnie Moje oferty Opinie

Absolwentka kierunku Ekonomia i Zarządzanie na Uniwersytecie Szczecińskim.
Jej misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku pośrednika jako profesjonalisty, doradcy, a przede wszystkim skutecznego sprzedawcy nieruchomości, który przeprowadza swoich klientów bezpiecznie od początku do końca transakcji.
W branży bankowości i finansów nieprzerwanie od 18 lat. Obecnie zajmuje się niezależnym doradztwem finansowym współpracując z Notus Finanse S.A. Zaangażowanie w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem gwarantuje klientom szybkość w uzyskaniu kredytu.
Otwarta na nowe kontakty i przyjaźnie nastawiona do ludzi.

Prywatnie amatorka pieszych wędrówek górskich.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (23) Dom na sprzedaż (4) Działka na sprzedaż (4) Zrealizowane transakcje (15)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 7

Quote

Małgorzata M.

Serdecznie polecam współpracę z Panią Sandrą Turską z biura nieruchomości Freedom, której pomoc w sprzedaży mojego mieszkania była nieoceniona . Pani Sandra załatwiła za mnie wszelkie niezbędne formalności i dokumenty (pełnomocnictwa, Urząd Skarbowy, energetyka, wspólnota mieszkaniowa itp.) - co dla mnie jako osoby mieszkającej poza Polską było bardzo istotne, nie musiałam się niczym martwić. Bardzo profesjonalna osoba, kulturalna, pomocna.

Rozwiń »

Szybka i bezproblemowa transakcja!!!

Zwiń «
Quote

Zbigniew

Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z Panią Sandrą Turską, która poprowadziła nasza transakcję kupna mieszkania. Już sama prezentacja nieruchomości została poprowadzona wzorowo, w porównaniu do innych pośredników-przepaść! Wszystko dokładnie wytłumaczone, dokumenty skompletowane w terminie, zakup bez żadnych niespodzianek.

Rozwiń »

Wcześniej otrzymaliśmy również wzór aktu notarialnego, Pani Sandra wytłumaczyła wszystkie zapisy, zatem do kancelarii pojechaliśmy zupełnie spokojni. Doceniamy również skuteczność w negocjacjach cenowych Pani Sandry. Polecamy i dziękujemy.

Zwiń «
Quote

Grażyna

Taki pośrednik to skarb. Pani Sandra zajęła się sprzedażą mojego mieszkania od A do Z. Było to dla mnie niezmiernie ważne, gdyż na co dzień mieszkam poza Kołobrzegiem. Nie musiałam zajmować się dosłownie niczym- Pani Sandra załatwiła wszystkie niezbędne dokumenty i formalności z urzędami. Bardzo dobra znajomość przepisów, profesjonalizm i zaangażowanie sprawiły, że mieszkanie zostało sprzedane szybko i bezproblemowo.

Rozwiń »

Cieszę się, że znajomi polecili mi właśnie Panią. Polecam współpracę!

Zwiń «
Quote

Patrycja

Sprzedałyśmy mieszkanie z moją mamą za pośrednictwem Pani Sandry. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. Pani Sandra wzięła na siebie praktycznie wszystkie formalności związane ze sprzedażą, była również z mamą na akcie notarialnym i wydaniu nieruchomości. Żadne pytanie nie zostało bez odpowiedzi - wszystko szczegółowo i cierpliwie objaśnione. Czułyśmy się bardzo bezpiecznie. Polecamy bardzo serdecznie!

Quote

Magda

Na temat pracy Pani Sandry Turskiej mam do powiedzenia same pozytywne słowa. Pośrednik zaangażowany w swój zawód w 100%. Czułam się bardzo zaopiekowana w całym procesie kupna-sprzedaży. Wszystko załatwione na czas, zawsze dokładnie wytłumaczone i dopilnowane. Będę polecać współpracę z Panią Sandrą z całego serca. Obsługa bardzo profesjonalna, w miłej atmosferze. Czerpanie wiedzy od Pani Sandry w niektórych kwestiach - bezcenne. Bardzo dziękuję raz jeszcze.

Quote

Agnieszka Nahajowska

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania. Za pośrednictwem Biura Nieruchomości Freedom udało się szybko dokonać transakcji. Nie ulega wątpliwości, że jest to zasługa Pani Sandry Turskiej, która zadbała o odpowiednią prezentację lokalu i przede wszystkim o dobry kontakt. Współpraca z Panią Sandrą odbywała się w dobrej, przyjaznej atmosferze, a ja czułam, że Pani Sandrze zależy na transakcji sprzedaży lokalu w nie mniejszym stopniu, niż mnie.

Rozwiń »

Z przyjemnością będę polecać usługi pośrednictwa , które oferuje Państwa biuro. Jeszcze raz dziękuję za pełen profesjonalizm.

Zwiń «
Quote

P. Mirosław

Jesteśmy z żoną pod wrażeniem szybkości działania i profesjonalizmu Pani Sandry Turskiej. Cieszymy się ,że pośredniczyła Pani w zakupie apartamentu, na którym bardzo nam zależało. Miło nas zaskoczyła opieka posprzedażowa - wszelkie formalności załatwione były sprawnie i komfortowo. Pani Sandra jest bardzo pozytywną osobą, uśmiechniętą, zaangażowaną, pomocną i kulturalną. Mamy nadzieję, że będzie nam dane jeszcze razem współpracować.

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.