Home Biura Malbork Sławomir Grochecki
Sławomir Grochecki - Broker Nieruchomości - Freedom

Sławomir Grochecki

Broker Nieruchomości
O mnie Moje oferty Opinie

Zdeterminowany i doświadczony handlowiec, który nieustannie poszerza swoją wiedzę w zakresie pośrednictwa nieruchomości. W branży od 2012 roku. Ukończył studia podyplomowe na wydziale nieruchomości w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie.

Wierzy, że profesjonalne działania i doświadczenie są kluczem do sukcesu. Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne ułatwiają mu realizację stawianych sobie celów.

Po godzinach miłośnik podróży, Tatr, dobrych książek i historii.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (22) Mieszkanie na wynajem (3) Dom na sprzedaż (13) Lokal na sprzedaż (1) Lokal na wynajem (3) Inwestycja (1) Działka na sprzedaż (2) Obiekt na sprzedaż (3) Zrealizowane transakcje (9)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 4

Quote

Danuta Różycka – Kowal

Oboje z mężem jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panem. Przede wszystkim bardzo usatysfakcjonowała nas pańska skuteczność, profesjonalizm, jak również szybkość działania. W rozmowach z rodziną i przyjaciółmi polecamy Pana - Panie Sławomirze, jak również firmę freedom nieruchomości. Przesyłam również od nas wiosenne serdeczności i życzenia świąteczne.

Danuta Różycka – Kowal

 

Quote

Piotr Zasada

Chciałbym serdecznie podziękować Panu Grocheckiemu Sławomirowi za niezwykłe zaangażowanie i pomoc w sprzedaży mojej nieruchomości w Malborku.

Piotr Zasada

 

Quote

Marek Gut

Pragnę podziękować pracownikowi biura Freedom w Malborku Panu Sławomirowi Grocheckiemu  za pomoc w przeprowadzeniu transakcji sprzedaży domu w Kraśniewie. 

Pozdrawiam

Marek Gut

 

Quote

Helena Blicharska

Panu Sławkowi Grocheckiemu dziękuję za: profesjonalizm, zaangażowanie, szybkość, skuteczność, wszelką pomoc i cierpliwość w wyjaśnianiu tematu sprzedaży nieruchomości w Świerkach. Zlecenie sprzedaży nieruchomości agencji Freedom w Malborku, w szczególności panu Sławkowi Grocheckiemu - gwarantuje satysfakcję sprzedającemu. Życzę wielu sukcesów i wdzięczności korzystających z usług biura na następne 10-lecia.

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.