Home Biura Jelenia Góra Switłana Waszak
Switłana Waszak - Dyrektor Oddziału - Freedom

Switłana Waszak

Dyrektor Oddziału
O mnie Moje oferty Opinie

Switłana Waszak jest idealnym przykładem słów „chcieć, to móc”, nie boi się wyzwań i zawsze dąży do celu, jest efektywna i skuteczna. W relacjach ceni uczciwość, zaufanie i konkretność. Od 2004 roku działa prężnie w inwestycjach na arenie międzynarodowej. W 2010 roku postanowiła założyć własną działalność zajmującą się eksportem materiałów wykończeniowych, a w 2020 roku dołączyła do Freedom, by pomagać innym w realizacji ich marzeń nieruchomościowych.

Jest niezwykle optymistyczną, otwartą i charyzmatyczną osobą, która uwielbia nawiązywać nowe relacje. Pasjonatka podróży i miłośniczka zwierząt. W wolnym czasie lubi gotować, chodzić po górach i spędzać czas na świeżym powietrzu. Prywatnie mama dwójki dorosłych dzieci.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (14) Dom na sprzedaż (7) Działka na sprzedaż (6) Lokal na wynajem (1) Obiekt na wynajem (2) Inwestycja (1) Lokal na sprzedaż (1) Zrealizowane transakcje (20)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 1

Quote

Justyna L.

Z przyjemnością polecam biuro nieruchomości Freedom, a w szczególności współpracę z Panią Switłaną Waszak. Pani Switłana to wysokiej klasy specjalistka, uczciwa, służy radą i wsparciem w każdej sytuacji. Widać, że dobro klienta jest dla niej najważniejsze. Serdecznie dziękuję za profesjonalizm, ogromne zaangażowanie oraz za pomoc w załatwianiu wszystkich formalności od pierwszego spotkania do momentu otrzymania kluczy od mieszkania.

Rozwiń »

Pani Waszak jest wspaniałą osobą i najlepszym Agentem Nieruchomości, jakiego spotkałam. Serdecznie polecam!

Zwiń «

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.