Home Biura Warszawa – Ochota Szymon Lipiniuk
Szymon Lipiniuk - Agent Nieruchomości - Freedom

Szymon Lipiniuk

Agent Nieruchomości
O mnie Moje oferty Opinie

Należy do ginącego gatunku dżentelmenów, a w przeznaczenie wierzy bardziej niż w przypadek. Zaraża pozytywną energią i nietuzinkowym poczuciem humoru. Czerpie przyjemność z możliwości pracy z ludźmi oraz z szybkiego i aktywnego tempa życia.

Empatyczny, należący do ludzi, którzy sami decydują o tym, czego chcą i co jest dla nich dobre. Stawia przede wszystkim na jakość, nie na ilość, co przekłada się na osiąganie wysokich wyników w sprzedaży.

Z entuzjazmem podchodzi do nowych wyzwań. Lubi nieoczywiste rozwiązania, a kuchnia to jego małe centrum dowodzenia. Specjalizuje się w daniach włoskich, a dobrą pizzę serwuje z zamkniętymi oczami.

W wolnym czasie oddaje się sportom, wciąż doskonaląc swoje umiejętności na snowboardzie. Miłośnik Tatr, długich wędrówek i wspinaczek wysokogórskich.

Kieruje się dewizą życiową: „Masz wszystkie możliwe powody, by spełnić swoje największe marzenia. Wyobraźnia plus innowacja jest równa realizacji.” -Denis Waitley

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (44) Dom na sprzedaż (4) Działka na sprzedaż (2) Zrealizowane transakcje (3)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 1

Quote

Rafał J. Szczęsny

Osobiście nie jestem zwolennikiem zakupu/sprzedaży nieruchomości przez Agencję, lecz współpraca z Freedom a szczególnie z Panem Szymonem i później Pania Marta sprawila ze moje podjescie do agencji nieruchomości uległo zmianie. Bardzo kompetentne i profesjonalne podejście do klienta, dzięki czemu zakup nieruchomości przebiegał gładko i bezboleśnie. Freedom jest elastyczny i podchodzi indywidualnie do warunków współpracy, więc warto rozmawiać. Polecam

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.