Home Biura Oddział Olsztyn Tomasz Ilasz

Tomasz Ilasz

Agent Nieruchomości
O mnie Moje oferty Opinie

Absolwent dwóch wyższych uczelni. 17 lat kariery zawodowej jako oficer Wojska Polskiego. Przez 12 lat pracował jako menadżer w wiodącej firmie ubezpieczeniowej.

Dzięki zdobytym doświadczeniom wie, że zadowolenie klientów jest kluczem do sukcesu, dlatego spokojną i rzeczową rozmową trafia w najważniejsze ich potrzeby.

Uśmiechnięty i spontaniczny meloman, miłośnik strzelectwa i golfa.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (2) Dom na sprzedaż (7) Lokal na sprzedaż (2) Inwestycja (2) Obiekt na sprzedaż (2) Zrealizowane transakcje (7)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 6

Quote

Róża Krześniak

Panie Tomaszu - bardzo dziękujemy za doprowadzenie do sprzedaży lokalu. Nie był to łatwy czas na sprzedaż, ale dzięki Panu zaangażowaniu, profesjonaliźmie, otwartości i sprawności organizacyjnej była możliwa sprawna sprzedaż. Tacy ludzie jak Pan są godni polecenia i zaufania.

Quote

Małgorzata Jaczun

Serdecznie polecam współpracę z Panem Tomaszem. Działa prężnie, konkretnie i profesjonalnie. Nieruchomość moją sprzedał w krótkim czasie. Jestem bardzo zadowolona i z całą pewnością można powierzyć mu sprzedaż swojej nieruchomości.

Quote

Łukasz Sawko

Profesjonalnie, sprawnie i z nienagannym poziomem zaangażowania i kontaktu na każdym etapie procesu zakupu mieszkania. Serdecznie polecam.

Quote

Agnieszka i Piotr Berus

Pan Tomasz niezwykle sprawnie poprowadził sprzedaż naszej nieruchomości. Wykazał się wysokim poziomem zaangażowania w podejściu do klienta i jego oferty. Zostaliśmy bardzo profesjonalnie obsłużeni a na każdym z dotychczasowych etapów transakcji mogliśmy liczyć na bezpośredni kontakt i odpowiednie wsparcie. Pan Tomasz Ilasz jest godnym polecenia agentem nieruchomości!

Quote

Radosław Bińczycki

Panie Tomku, chciałbym gorąco podziękować za fantastyczna obsługę i doradztwo, a przede wszystkim za elastyczność w stosunku do moich zmieniających się pomysłów. Jestem bardzo zadowolony i będę polecał Pana usługi swoim znajomym. Jeszcze raz dziękujemy.

Quote

Adam Łajca

Kilka tygodni temu wystawiliśmy swoją nieruchomość na sprzedaż za pośrednictwem firmy Freedom. Sprzedażą naszego mieszkania zajął się agent nieruchomości Pan Tomasz Iliasz. Z perspektywy czasu możemy powiedzieć że była to świetnie trafiona decyzja. Pan Tomasz bardzo szybko sprzedał nieruchomość, wykazał się ogromnym profesjonalizmem i na każdym etapie sprzedaży oferował pomocną dłoń.

Rozwiń »

Dlatego wszystkim zainteresowanym sprzedażą nieruchomości polecam usługi Pana Tomasza

Zwiń «

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.